0

Aż dziw bierze że taki piłkarz jak Iniaki Williams nie gra w jakimś topowym zespole na świecie

0

Na bank obroni ...

1

Ale wał Vazquez polożyl sie na gościu i faul

1

Huehhehehe ale żem się uśmiał xd

0

Licze tylko na to że Dembuś się przejedzie i nikt mu nie zapłaci tych śmiesznych wymagań jakie ma

0

@jaras121 Idealne podsumowanie.

0

No dobra a gdzie nasz "Lucky" Luuk ???

0

@Kamyk37 We Wroc zrobilo się biało w 20 min

45

Rany co to jest za dzban ten koleś ,duże dziecko.

3

@adi7adi8 Coraz więcej mediów zaczyna o tym trąbić że to Andrij jest bliżej kadry aniżeli Nawałka

1

Andrij Szewczenko poważnym kandydatem na selekcjonera reprezentacji Polski.
W wyścigu o posadę selekcjonera Adam Nawałka spadł na drugie miejsce.
Co wy na to ?

2

@MesQueUnClub96 Oby nie ostatnią

73

I zgadza się gość nie wymyśla dziwnych kwot tylko chce być doceniony jak inni bo jest tak samo ważny jak ci których wymieniono w artykule a patrząc na skład naszej obrony to chyba nawet jest jej najważniejszym elementem

3

i z Araujo jak najszybciej

0

@maroon Zgadza się.

1

Stopklatka
"Karmazynowy przypływ"
Ależ to jest dobre kino.

2

@urbie999 ja bym chyba dał jednak
Memphis Fati Ferran

0

Trio z przodu bez Dembele to ??

2

@clyde uu dzięki za info

2

@DLFCB Mnie rozbawiła nawet bardzo :)

0

@TheNekro94 Ronaldo nie ma "klubu życia " bo ten koleś myśli tylko i wyłącznie o sobie i swojej karierze

6

Według doniesień hiszpańskiego dziennika "El Nacional" Lionel Messi jest w ostatnim czasie mocno naciskany przez swoją żonę Antonellę Roccuzzo do powrotu do Katalonii. Z pobytu w Paryżu mają być niezadowolone nawet dzieci piłkarza.
"El Nacional" donosi, że Messiego do powrotu mają namawiać jego dawni przyjaciele z boiska, trener Xavi Hernandez oraz obrońca Dani Alves. Szkoleniowiec wie jaki wpływ na drużynę miałby Argentyńczyk, dlatego bardzo chętnie widziałby go w swoim składzie. Na ten moment 34-latek ma jednak ważny do czerwca 2023 r. kontrakt z PSG.

0

@blue_shark Spotify,Mixcloud,Soundcloud

0

@Lisek Zaraz mu Perez zaproponuje dodatkowy bonus za nie podpisanie z PSG, chore to jest ile piłkarze są w stanie zarabiać pieniędzy

5

@draxidox Zabki już coś chyba kombinują paczkomaty mają stać w środku Xd

0

@Hubsao Totalna głupota wg mnie na bombie ochota na ćwiczenie jest jeszcze większa przynajmniej u mnie ;)

1

@Hubsao Uwierz mi trzeba ;)

1

@Kitek1640 Kłamiesz nie jest ładna ;)

33

@Przemek2323 To ćwicz a nie siedź na LR tak samo uwielbiam kolesi na siłowni z telefonem w ręku więcej siedzi w telefonie niż ćwiczy

1

"Ruszyła maszyna" - czytamy na Twitterze. Piszą po debiucie Krzysztofa Piątka.
I z rana już jest się z czego pośmiać .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?