1

Nie nakręcam sie za mocno ale chciałbym aby to był przełomowy mecz dla tych chłopaków ,Vamos !!

1

@regatta52 O ile sie nie mylę Suarez tez debiutował w klasyku

1

Kun ostatniego gola w Barcelonie strzelił Realowi , oby
Ferran w Barcelonie pierwszego też strzelił Realowi ;)

0

Pojechałem zrobi test żeby zwolnić sie z kwarantanny bo żona ma pozytyw, przychodzi wynik: Twój wynik testu nierozstrzygający.To są jakieś jaja .

0

@Pilka_jest_okragla +Fati i wracamy!

1

@BulaKG Bohemian Rhapsody

1

@Firestone Oj chyba wstrzmałbym się z taką oceną do letniego okienka

4

Można już powiedzieć Alemany= Txiki Begiristain ??

0

Śmiać się czy płakać ?

1

Ile dostalibyśmy hajsu za sprzedaż Puiga ??

4

@HarveySpecter Byłem tego samego zdania ale po jego ostatnim meczu moja opinia o nim jest podobna do większości

2

Komentarz usunięty

0

Taka wygrana z białymi dała by nam mentalnego kopa ale wątpie w to aby się udało

1

@meteo100 Do końca miesiąca to ogarną bo nie wierze że kupili go żeby siedział na trybunach do końca sezonu

1

Fati Pedri Ferran oby ta trójka nas zbawiła

1

No nic trudno pooglądam tera tą gale mistrzów sportu z drinem w ręku żeby utopić w*urw

1

Kiedy my w końcu wygramy jakis mecz z przewagą chociaż dwóch bramek

0

Niby remis ale jakby w dupe :(

0

Alba coraz gorzej ale niestety konkretnych LO jak na lekarstwo

0

Gavi potrzebuje rozmowy z psychologiem ewidentnie

7

Memphis zaczyna się robić drugim Coutinho :(

0

Luuk DeJong > Alvaro Morata

0

Ci kibice Granady żenujący jak ich piłkarz sam by się położył to też by darli kniapy

7

Depay na drugą połowe i oby "wejście smoka"

4

Ten cały Jutgla tak bardzo chce się pokazać że trochę zapomina że w ataku nie jest sam

7

Oby Fati wrócił i złapał forme a Torres zastąpił naszą czarną porażke

5

Co za żenada Madryt na 100 % miałby gola

1

Mam nadzieje że w klubie są świadomi że z Alvesem na PO to długo nie pociągniemy

0

Nasza obrona bez Araujo wygląda jak chłopcy do bicia

4

@Luciano99 No i nie zapomnij Jefren, Jefren,jefren !!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?