Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie nakręcam sie za mocno ale chciałbym aby to był przełomowy mecz dla tych chłopaków ,Vamos !!
1
@regatta52 O ile sie nie mylę Suarez tez debiutował w klasyku
1
Kun ostatniego gola w Barcelonie strzelił Realowi , oby
Ferran w Barcelonie pierwszego też strzelił Realowi ;)
0
Pojechałem zrobi test żeby zwolnić sie z kwarantanny bo żona ma pozytyw, przychodzi wynik: Twój wynik testu nierozstrzygający.To są jakieś jaja .
0
@Pilka_jest_okragla +Fati i wracamy!
1
@BulaKG Bohemian Rhapsody
1
@Firestone Oj chyba wstrzmałbym się z taką oceną do letniego okienka
4
Można już powiedzieć Alemany= Txiki Begiristain ??
0
Śmiać się czy płakać ?
1
Ile dostalibyśmy hajsu za sprzedaż Puiga ??
4
@HarveySpecter Byłem tego samego zdania ale po jego ostatnim meczu moja opinia o nim jest podobna do większości
2
Komentarz usunięty
0
Taka wygrana z białymi dała by nam mentalnego kopa ale wątpie w to aby się udało
1
@meteo100 Do końca miesiąca to ogarną bo nie wierze że kupili go żeby siedział na trybunach do końca sezonu
1
Fati Pedri Ferran oby ta trójka nas zbawiła
1
No nic trudno pooglądam tera tą gale mistrzów sportu z drinem w ręku żeby utopić w*urw
1
Kiedy my w końcu wygramy jakis mecz z przewagą chociaż dwóch bramek
0
Niby remis ale jakby w dupe :(
0
Alba coraz gorzej ale niestety konkretnych LO jak na lekarstwo
0
Gavi potrzebuje rozmowy z psychologiem ewidentnie
7
Memphis zaczyna się robić drugim Coutinho :(
0
Luuk DeJong > Alvaro Morata
0
Ci kibice Granady żenujący jak ich piłkarz sam by się położył to też by darli kniapy
7
Depay na drugą połowe i oby "wejście smoka"
4
Ten cały Jutgla tak bardzo chce się pokazać że trochę zapomina że w ataku nie jest sam
7
Oby Fati wrócił i złapał forme a Torres zastąpił naszą czarną porażke
5
Co za żenada Madryt na 100 % miałby gola
1
Mam nadzieje że w klubie są świadomi że z Alvesem na PO to długo nie pociągniemy
0
Nasza obrona bez Araujo wygląda jak chłopcy do bicia
4
@Luciano99 No i nie zapomnij Jefren, Jefren,jefren !!!!!