Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos oby w du*e
1
@pedrixxx Jeśli Lapcio faktycznie ma takiego bzika na jego punkcie to wierze że zrobi wszystko aby się udało
0
@MysticCat O tytuł to jednak troche za dużo wg mnie ,ale podoba mi się praca Xaviego widać spory progres w tym zespole.
0
Kontuzje wyczuwam
6
@Adi123456789 A W obronie Alves Lenglet Pique Alba i jadą z nami jak po burej s..
0
Umtiti bierz przykład z Coutinho !!!
0
@KmN Wg "Nowego wału" wszystkie takie prezenciki musisz zgłaszać do US nie zapłacisz podatku ale zgłosić musisz jak dojdą że nie zgłosiłes to ci do*ebią karę.
0
Bardzo mi go szkoda, gdyby został w Live pewnie dzis byłby piłkarzem Top w PL mam nadzieje że znów tam sie odbuduje
0
@aldewir racja ....
41
Tak szczerze co jest fajnego w oglądaniu meczów Realu? Mnie od samego patrzenia na nich robi sie niedobrze.
0
@monsterrize ile razy już zaczynał i zawsze potem to samo
0
Problem tych młodych chłopaków jest czasami taki że tak bardzo chcą się pokazać że albo nie widzą kolegi ktory jest na czystej pozycji albo po prostu sami marnują setki
0
Komentarz usunięty
0
@Deeespacito 3x na NIE
1
@Dertinho Tymczasem w PL "Wychodzimy na ulice?? Po co przecież oni nam dajo"
0
@HERORICH2 Suarez USA a za rok pewnie Messi też USA
2
@kkbarca No oby czas nie pokazał ;)
3
Dembele to takie duże dziecko ,a na boisku jeździec bez głowy
0
@KmN Superba.
0
@kosiarz92 powinien mu powiedzieć Wypierd***j !!!
1
@macio_944 W finale był z Godek , ciężki wybór był
0
@Kondziubarca Już chyba tylko USA
0
@Ptasior Kto wie gdzie byłby Mick gdyby ojciec był przy życiu
0
@paweldunajecfcb "Do utraty sił"
4
Nie zdziwiłbym bym się jakby to była gra na czas żeby ogarnąć rejestracje Torresa
0
@BombowiecKrawczyk Bo zdaje się byc lepszą opcja od Moraty i tak mi jakoś przyszedl do głowy ale oczywiście moge sie mylić bo nie za bardzo sledze lige holenderską
2
A może by się tak zainteresować Hallerem z Ajaxu ?? Czy to jednak nie realna opcja ?
0
@patrykzmc2000 Kuwa oby !!
0
@amanter Nie wiem czy wiesz ale on ma dopiero 19 lat
1
Widzieliście to ??
https://x.com/mariuszjudasz16/status/1477640052553441286