2

@Medium Świnie to możesz w chlewie

0

Dobrze że Covid w sylwka wziął wolne

8

@Medium I najlepsi sa ludzie którzy kupuja odmrażacz do zamków i trzymają go ....w aucie Xd

4

i tak trzymaj Ilaix Xd

3

Na prawde na tego gniota poszło tylu widzów ?

1. "Dziewczyny z Dubaju" (premiera 26 listopada 2021 r.) – 278,9 tys. widzów.

2. "Pętla" (premiera 1 września 2020 r.) – 178,4 tys. widzów.

3. "Pitbull" (premiera 11 listopada 2021 r.) – 160,7 tys. widzów.

4. "Wesele" (premiera 8 października 2021 r.) – 139,5 tys. widzów.

0

@analitykTaktyki Ja tam pojade klasykiem.
Serce mówi wygramy , rozum No way.

0

Najlepsza "rajdówka" na PS 4 to ???

22

Lipa że mecz na TVP wszyscy nawet Janusze kibicowania beda mogli obejrzeć jak Barcelona spadło na dno

5

Jeśli już trafimy do tej LE to prawdopodobnie i tak jej nie wygramy.

0

Na jakim kanale puszczają LE ??

1

I że jak sie wykupuje tutaj konto premium to nie ma reklam ? czy nie tak to nie działa ?

1

1

@Comentateiro Dokładnie wg mnie to początek mnie najbardziej wciągnął.

1

@escarabajo Sorry oczywiście masz racje każdy ma inny gust , jest to moja prywatna opinia.

5

Dom z papieru wytrzymałem tylko jeden sezon , do "Breaking bad" nie ma podjazdu.

0

@agaFCB Uwielbiam takie komentarze najlepiej jakby piaskarka jeździła po każdej ulicy na raz ,a najlepiej jakby jechała przed tobą, piaskarek w mieście pewnie jest z 15 a ulic ze 150 nie da sie byc wszędzie od razu

1

@AllBundy "Mam tak samo jak ty..."

1

@tomek8756 Witamy w Polsce

0

@Ingiel Nie zapomnij później o rehabilitacji

0

Jak myślicie to ostatnia ZP Messiego ??

0

Teraz numer z jakim gra CR będzie go mocno denerwował
wysyp memów wyczuwam Xd

0

@nammah Messi nigdy nie błaźnił się taką cieszynką

2

@daniel32778 Siuu to Ronaldo może obecnie zrobić ale w kiblu

1

Osobiście mam nadzieje że Xavi razem z Alvesem wydobedą z Desta to co najlepsze

0

@Djzordon Dlatego wybrał Real a nie Barce ;)

0

@tomek8756 Przecież w Angli to on będzie "połamany" w co drugim meczu

5

PSG 40 pkt , drugie OGC Nice 26 ot cała moc ligi farancuskiej

1

@Songo91 Dobrze że 3 LM wygrali zasłużenie

0

Widać co raz więcej kandydatów do opuszczenia Barcelony Mingueza wysuwa się na prowadzenie

3

Gramy jak Barca wygrywamy jak Real.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?