Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Medium Świnie to możesz w chlewie
0
Dobrze że Covid w sylwka wziął wolne
8
@Medium I najlepsi sa ludzie którzy kupuja odmrażacz do zamków i trzymają go ....w aucie Xd
4
i tak trzymaj Ilaix Xd
3
Na prawde na tego gniota poszło tylu widzów ?
1. "Dziewczyny z Dubaju" (premiera 26 listopada 2021 r.) – 278,9 tys. widzów.
2. "Pętla" (premiera 1 września 2020 r.) – 178,4 tys. widzów.
3. "Pitbull" (premiera 11 listopada 2021 r.) – 160,7 tys. widzów.
4. "Wesele" (premiera 8 października 2021 r.) – 139,5 tys. widzów.
0
@analitykTaktyki Ja tam pojade klasykiem.
Serce mówi wygramy , rozum No way.
0
Najlepsza "rajdówka" na PS 4 to ???
22
Lipa że mecz na TVP wszyscy nawet Janusze kibicowania beda mogli obejrzeć jak Barcelona spadło na dno
5
Jeśli już trafimy do tej LE to prawdopodobnie i tak jej nie wygramy.
0
Na jakim kanale puszczają LE ??
1
I że jak sie wykupuje tutaj konto premium to nie ma reklam ? czy nie tak to nie działa ?
1
@pedrixxx 37
1
@Comentateiro Dokładnie wg mnie to początek mnie najbardziej wciągnął.
1
@escarabajo Sorry oczywiście masz racje każdy ma inny gust , jest to moja prywatna opinia.
5
Dom z papieru wytrzymałem tylko jeden sezon , do "Breaking bad" nie ma podjazdu.
0
@agaFCB Uwielbiam takie komentarze najlepiej jakby piaskarka jeździła po każdej ulicy na raz ,a najlepiej jakby jechała przed tobą, piaskarek w mieście pewnie jest z 15 a ulic ze 150 nie da sie byc wszędzie od razu
1
@AllBundy "Mam tak samo jak ty..."
1
@tomek8756 Witamy w Polsce
0
@Ingiel Nie zapomnij później o rehabilitacji
0
Jak myślicie to ostatnia ZP Messiego ??
0
Teraz numer z jakim gra CR będzie go mocno denerwował
wysyp memów wyczuwam Xd
0
@nammah Messi nigdy nie błaźnił się taką cieszynką
2
@daniel32778 Siuu to Ronaldo może obecnie zrobić ale w kiblu
1
Osobiście mam nadzieje że Xavi razem z Alvesem wydobedą z Desta to co najlepsze
0
@Djzordon Dlatego wybrał Real a nie Barce ;)
0
@tomek8756 Przecież w Angli to on będzie "połamany" w co drugim meczu
5
PSG 40 pkt , drugie OGC Nice 26 ot cała moc ligi farancuskiej
1
@Songo91 Dobrze że 3 LM wygrali zasłużenie
0
Widać co raz więcej kandydatów do opuszczenia Barcelony Mingueza wysuwa się na prowadzenie
3
Gramy jak Barca wygrywamy jak Real.