Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe czy Messi będzie oglądał Xd
0
@FCB24 Obawiam się że sporo ;)
0
@Patrykl145 Jeśli ktoś po pierwszym meczu będzie zwalniał go po pierwszym meczu to nazwanie go "Dzbanem" będzie delikatnym określeniem
4
Ojj dawno nie czekałem tak na mecz Barcy jak dziś
0
Samuel Eto'o czy Luis Suarez??
0
Diesel czy Benzyna ?
1
@macio_944 Bardziej mina w stylu "Co ja tu K.... robię "
3
Póki co widać że Xavi podchodzi bardzo profesjonalnie do swojej pracy miejmy nadziej że przełoży sie to na sukcesy
0
@Herato W barażach pyknie hat tricka i bedą ochy i achy aż miło nie mniej jednak życzę mu aby nie awansował ;)
0
Leciała jak strzała czy szczała jak leciała ?
2
@Kgorecki2500 Nie kolego z masłem orzechowym i bananem
2
@Foton Oby więcej takich ludzi jak ty.
0
Fajne to oświadczenie tylko co z tego jak praktycznie całe eliminacje przegraliśmy w meczu z Węgrami w którym mógł, a nie zagrał nasz kapitan Robert Lewandowski
0
@VeB 1899 Ja osobiście zrezygnowałem z czekania na nową Octavie i wziąłem gotowego Superba bo wolałem kupic jeszcze w tym roku, od stycznia podwyżki co najmniej 5 lub 10% do góry od maja podobno kolejne
0
@FCB24 Sousa przegral cale eliminacje meczem z Wegrami
2
@IronSanHybrid Spory elektorat PiSu ogląda ciekawe czy TVN miedzy seriami wprowadzi serwis informacyjny Xd
0
@Dzemix111 Myśle że jednak nie, nie widać w nim przywiązania klubu ani jakiejś chęci do walki, ewentualne porażki PSG nie bolą go tak jak te Barcelony.
0
@Songo91 Nie planowo wjechał Maestro z Maka a potem pulpety z indyka z ryżem i ogórami PS . Burger nawet spoko pierwszy raz jadłem ale wciąż zajeżdża makiem ;)
0
Nażarłem się jak świnia
0
@tomek8756 Jak to mówią dwie pieczenie ...
0
@takisobiektos
OK Właśnie zrozumiałem.
0
@Sulimo Dlatego Niemcy powinny przysłac tutaj tez swoje służby
4
Piątek jest słaby jak poniedziałki
1
Nie wiem dlaczego ale Piątek irytuje najbardziej, jakoś nie trawie gościa
0
Przyzwyczaiłem się do braku Messiego to i brak Lewego da się przeżyć
0
@cules100pro Jeśli mówisz o Polskiej stronie kibiców Realu to nic nie znaczy
6
A jakby tak zapakować chętnych kiboli z całej PL wywieźć ich pod granice , ustawić w rządku i czekać na tych ci chcą przekroczyć granice?
6
Gavi i Xavi nas zabwi
5
Emocje w Formule 1 kończą się po pierwszym zakręcie od startu.
5
Prawda.