0

Ciekawe czy Messi będzie oglądał Xd

0

@FCB24 Obawiam się że sporo ;)

0

@Patrykl145 Jeśli ktoś po pierwszym meczu będzie zwalniał go po pierwszym meczu to nazwanie go "Dzbanem" będzie delikatnym określeniem

4

Ojj dawno nie czekałem tak na mecz Barcy jak dziś

0

Samuel Eto'o czy Luis Suarez??

0

Diesel czy Benzyna ?

1

@macio_944 Bardziej mina w stylu "Co ja tu K.... robię "

3

Póki co widać że Xavi podchodzi bardzo profesjonalnie do swojej pracy miejmy nadziej że przełoży sie to na sukcesy

0

@Herato W barażach pyknie hat tricka i bedą ochy i achy aż miło nie mniej jednak życzę mu aby nie awansował ;)

0

Leciała jak strzała czy szczała jak leciała ?

2

@Kgorecki2500 Nie kolego z masłem orzechowym i bananem

2

@Foton Oby więcej takich ludzi jak ty.

0

Fajne to oświadczenie tylko co z tego jak praktycznie całe eliminacje przegraliśmy w meczu z Węgrami w którym mógł, a nie zagrał nasz kapitan Robert Lewandowski

0

@VeB 1899 Ja osobiście zrezygnowałem z czekania na nową Octavie i wziąłem gotowego Superba bo wolałem kupic jeszcze w tym roku, od stycznia podwyżki co najmniej 5 lub 10% do góry od maja podobno kolejne

0

@FCB24 Sousa przegral cale eliminacje meczem z Wegrami

2

@IronSanHybrid Spory elektorat PiSu ogląda ciekawe czy TVN miedzy seriami wprowadzi serwis informacyjny Xd

0

@Dzemix111 Myśle że jednak nie, nie widać w nim przywiązania klubu ani jakiejś chęci do walki, ewentualne porażki PSG nie bolą go tak jak te Barcelony.

0

@Songo91 Nie planowo wjechał Maestro z Maka a potem pulpety z indyka z ryżem i ogórami PS . Burger nawet spoko pierwszy raz jadłem ale wciąż zajeżdża makiem ;)

0

Nażarłem się jak świnia

0

@tomek8756 Jak to mówią dwie pieczenie ...

0

@takisobiektos
OK Właśnie zrozumiałem.

0

@Sulimo Dlatego Niemcy powinny przysłac tutaj tez swoje służby

4

Piątek jest słaby jak poniedziałki

1

Nie wiem dlaczego ale Piątek irytuje najbardziej, jakoś nie trawie gościa

0

Przyzwyczaiłem się do braku Messiego to i brak Lewego da się przeżyć

0

@cules100pro Jeśli mówisz o Polskiej stronie kibiców Realu to nic nie znaczy

6

A jakby tak zapakować chętnych kiboli z całej PL wywieźć ich pod granice , ustawić w rządku i czekać na tych ci chcą przekroczyć granice?

6

Gavi i Xavi nas zabwi

5

Emocje w Formule 1 kończą się po pierwszym zakręcie od startu.

5

Prawda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?