0

@chavez Jest gdzies filmik na na ten temat jak kolesie rozmawiają przez 20 min na dany temat a potem sprawdzają reklamy itp

1

@IronSanHybrid Śledztwo Spensera

0

@Coutinho007 Bo mamy paseudo trenera który nie ma pojecia o jakiejkolwiek taktyce i ustawieniu zespołu

0

A czy czasami CR w swoim pierwszym roku w Realu też nie dostał Manity od nas ??

1

Ronaldo to burak jakich mało

1

Real jest cieńki jak dupa węża a Barca jak sik pająka

0

Komentarz usunięty

0

Kibice Realu liczyli na manite albo co najmniej 3-0 ich zespoł to troche mniejsze miernoty niż my bo mają trenera

0

@NismoFCB Xavi IN

19

Coutinho dziś na spory plus

0

Jak się skończy 1-0 to można uznać to za sukces ale patrząc na szanse jakie mieliśmy to jednak niedosyt

0

Liverpool wrócił na właściwą ścieżke

0

Dobra odpalam MU-Live ciekawe czy nadąże po oglądaniu naszego szlagieru

1

Coutinho na razie mnie pozytywnie zaskakuje

3

Real gra słabo ale ma trenera , Barca gra słabo i praktycznie bez trenera.

0

Jedyne czego się bałem to że będzie manita ale chyba raczej nie będzie więc jest ok

0

@Sau_Ron W głowie masz nagle "Ku.. mam piłke meczową zajebie z całej na pewno strzele a potem o kur*a .

4

Chciałbym zobaczyć taki towarzyski mecz z Al Sadd Xaviego z Barcą Koemana

1

Ależ to jest przepaść między Angielskimi zespołami , ale Eleven i tak jara się tym meczem od miesiąca jakby to był finał LM

0

Gramy coś czy jak zwykle ??
Bo dopiero żem wrócił ze spaceru

0

To że dostaniemy baty to raczej pewne byle nie manite

0

Cały Laporta robić dobrą mine do złej gry

2

Remis biere w ciemno

0

Myślicie że jakby Mbappe jednak przedłuży chociażby na rok tylko po to żeby nie odejść za darmo to Real by sie na niego wypiął ?

2

@Messibestplayerintheworld Laporta musisz !!

67

Nasze problemy zaczęły sie gdy te mendy podkupiły Neya i tak brniemy w du**e do dzis jeszcze musimy patrzeć jak nasza legenda biega w ich koszulce

0

@Kacper1998 Spadek samopoczucia to wszyscy będziemy mieć w niedziele ok 18

0

@dmcteam Wpi****ol na 100 %

0

Bueheheheheheheheheheh

2

Na tym etapie nie ma już słabych drużyn

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?