Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@chavez Jest gdzies filmik na na ten temat jak kolesie rozmawiają przez 20 min na dany temat a potem sprawdzają reklamy itp
1
@IronSanHybrid Śledztwo Spensera
0
@Coutinho007 Bo mamy paseudo trenera który nie ma pojecia o jakiejkolwiek taktyce i ustawieniu zespołu
0
A czy czasami CR w swoim pierwszym roku w Realu też nie dostał Manity od nas ??
1
Ronaldo to burak jakich mało
1
Real jest cieńki jak dupa węża a Barca jak sik pająka
0
Komentarz usunięty
0
Kibice Realu liczyli na manite albo co najmniej 3-0 ich zespoł to troche mniejsze miernoty niż my bo mają trenera
0
@NismoFCB Xavi IN
19
Coutinho dziś na spory plus
0
Jak się skończy 1-0 to można uznać to za sukces ale patrząc na szanse jakie mieliśmy to jednak niedosyt
0
Liverpool wrócił na właściwą ścieżke
0
Dobra odpalam MU-Live ciekawe czy nadąże po oglądaniu naszego szlagieru
1
Coutinho na razie mnie pozytywnie zaskakuje
3
Real gra słabo ale ma trenera , Barca gra słabo i praktycznie bez trenera.
0
Jedyne czego się bałem to że będzie manita ale chyba raczej nie będzie więc jest ok
0
@Sau_Ron W głowie masz nagle "Ku.. mam piłke meczową zajebie z całej na pewno strzele a potem o kur*a .
4
Chciałbym zobaczyć taki towarzyski mecz z Al Sadd Xaviego z Barcą Koemana
1
Ależ to jest przepaść między Angielskimi zespołami , ale Eleven i tak jara się tym meczem od miesiąca jakby to był finał LM
0
Gramy coś czy jak zwykle ??
Bo dopiero żem wrócił ze spaceru
0
To że dostaniemy baty to raczej pewne byle nie manite
0
Cały Laporta robić dobrą mine do złej gry
2
Remis biere w ciemno
0
Myślicie że jakby Mbappe jednak przedłuży chociażby na rok tylko po to żeby nie odejść za darmo to Real by sie na niego wypiął ?
2
@Messibestplayerintheworld Laporta musisz !!
67
Nasze problemy zaczęły sie gdy te mendy podkupiły Neya i tak brniemy w du**e do dzis jeszcze musimy patrzeć jak nasza legenda biega w ich koszulce
0
@Kacper1998 Spadek samopoczucia to wszyscy będziemy mieć w niedziele ok 18
0
@dmcteam Wpi****ol na 100 %
0
Bueheheheheheheheheheh
2
Na tym etapie nie ma już słabych drużyn