Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@FC1899Barca Wiedz tylko że Pique kocha chyba najbardziej ten klub ze wszystkich obecnych piłkarzy, to jeden z nie wielu piłkarzy którzy powiedzieli że nigdy nie zagra przeciwko Barcelonie
2
@Hakiru No nie tak potężni jak np Cadiz
2
A tu cyk Barca Schreudera pokonuje Atletico, to by było dobre .
0
@Pilka_jest_okragla Wszystko będzie w Du...e
10
Barcelona bez Messiego wygląda dokładnie tak jak sobie ją wyobrażałem
1
Niech oni oddadzą el clasico walkowerem
1
Kiedy mieliśmy Messiego większość klubów czuła lekki respekt, obecnie każdy wychodzi do nas z nastawieniem żeby złoić dupsko słynnej Barcelonie
1
Przy Luku Braithwait to Nazario
1
Jak wejdzie Fati i walnie brame to uwierze że może być następcą Messiego
36
Dobrze że nie gramy z Sheriffem ;)
2
Jak myślicie Messi ogląda ?
1
@kaamil1910 A komu ma podać Lukowi ??
3
L. De Jong ma ten sam poziom piłkarski co Koeman trenerski
5
W czwartki o której gra zazwyczaj LE ??
0
Skład takie Koemanowy bym powiedział
0
@amanter Ewidentnie lepiej mu nie pasuje ta koszulka po środku ;/
0
@Vebrol Najlepsze że jak grał napastnikiem (Kun) klepał wszystkich a i tak sie nie nauczył
0
@Janiama Faktycznie słabo to wyglądało że ktoś taki jak Leo kładzie sie za murem
1
@IronSanHybrid Inter to sa jednak dziady
4
Nie no mistrz.
https://www.olx.pl/d/oferta/bmw-e34-520i-touring-antypisowoz-CID5-IDLJGQ9.html#bfdb0bc4e8
2
@Nazio87 Porażka białych , gol Leo cieszyłby w Barcelonie
0
Wojne szejków wygrywa szejk
0
@PizzerMan Dokładnie to samo mam odczucie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Co jak co ale jakieś wybitne meczycho to to nie jest, Messi? mam wrażenie że nie nadąża
4
Messi Barcelony > Messi PsG
1
Ale taki Martin Braithwait to by się przydał City
3
Pomyśleć że mieliśmy u siebie najlepszego trenera na świecie i najlepszego piłkarza na świecie i zadziwialiśmy cały piłkarski świat dziś oboje grają przeciwko sobie przykre ale prawdziwe piękne to były czasy :(
0
Nie wiem czemu ale Messi w wygląda troche na zgubionego w tych meczach PSG u nas jak wychodził zazwyczaj robił to powiedzmy na "Pełnej ...."
8
#TeamGuardiola.......