0

@Robert1603 Wierze że nie przegramy ;)

12

Mam wrażenie ze wygrana z takim Bayernem zmieniła by sytuacje o 180 stopni ludzie zaczęli by wierzyć w ten zespół.

0

@MesQueUnClub96 idź do notatnika tam to jest podobno niezła stypa

0

@chosenone Ma tak byc ale chyba jeszcze to nie dziala

3

@Pilka_jest_okragla Ale ma jedna wade , nie jest pilkarzem Fc Barcelony

9

Zawodnik Paris-Saint Germain popisał się hattrickiem i w ten sposób przesunął się na pierwsze miejsce w klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców w historii w Ameryce Południowej.
Ależ bolą te pierwsze 4 wyrazy :(

0

@Yosemite Przyszły piłkarz Realu M.

2

Koeman jest na pewno lepszym mówcą niż trenerem.

0

@Kengo Zdjęcia piekne na dodatek wszystkie z góry ale nijak ma sie to do rzeczywistości

0

Szkoda tylko że z Messim nie popykali bo to byłby swietny duet

1

Memphis kocur Depay !!
Ależ ja się cieszę że on gra u nas

2

Jeśli nic nie wygra w tym sezonie powinni mu podziękować

1

@MesQueUnClub96 Kupuje wlepke Barcy i oklejam mu to paskudztwo

0

@Janas11224 Mnie sie wydaje że Laporta chciał od Messiego drastycznej obniżki tej na poziomie Pique albo cos około tego, Messi się na to nie zgodził to Lapcio "No to nara"

0

@Yosemite *urła kiedyś to było" !

1

@Zoker Teraz już wiem że jeśli coś wygramy w tym sezonie komu będziemy to zawdzięczać

0

Oby dawał więcej niz nasz "Nazario" ale na fajerwerki nie ma co liczyć

0

@DLFCB CR7 nie jest po za zasięgiem o ile Robert pogra w kadrze do 40

0

@KrystianR Xd o tym samym pomyślałem hehe

1

Buksa z Depayem w drużynie tygodnia.

17

Umtiti w formie to był Kot ale ciężko uwierzyć żeby znów wrócił do tamtej dyspozycji

19

@NaFazieHitman Najważniejsze to być szczęśliwym w zyciu Rooney był szczęśliwy jak po meczu było mu dane walnąć browarka a CR był szczęśliwy jak po meczy walną butelke wody i tyle

0

jeśli Koeman nic nie wygra to wyj****ć czy zostawić ?

33



Ależ w punkt

1

@barcanawieki Fifa najlepiej co dwa lata, jeśli skończyłeś na 18 to na 22 bym sie skusił osobiście nie biere bo kupiłem w zeszłym 21, chcociaż jak zwykle FUT korci

0

@XTobiX Obawiam sie że Real weźmie Mbappe za rok za darmo a hajs przeznaczy na Hallanda a my jesteśmy w czarnej d...

0

@pikass14 życze mu podobnej kariery ;)

0

@tomek8756 pewnie dlatego że mecz jest w TVPis

0

My tu gadu gadu ale gdzie ta oficjalka z Pjanicem

7

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?