Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Robert1603 Wierze że nie przegramy ;)
12
Mam wrażenie ze wygrana z takim Bayernem zmieniła by sytuacje o 180 stopni ludzie zaczęli by wierzyć w ten zespół.
0
@MesQueUnClub96 idź do notatnika tam to jest podobno niezła stypa
0
@chosenone Ma tak byc ale chyba jeszcze to nie dziala
3
@Pilka_jest_okragla Ale ma jedna wade , nie jest pilkarzem Fc Barcelony
9
Zawodnik Paris-Saint Germain popisał się hattrickiem i w ten sposób przesunął się na pierwsze miejsce w klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców w historii w Ameryce Południowej.
Ależ bolą te pierwsze 4 wyrazy :(
0
@Yosemite Przyszły piłkarz Realu M.
2
Koeman jest na pewno lepszym mówcą niż trenerem.
0
@Kengo Zdjęcia piekne na dodatek wszystkie z góry ale nijak ma sie to do rzeczywistości
0
Szkoda tylko że z Messim nie popykali bo to byłby swietny duet
1
Memphis kocur Depay !!
Ależ ja się cieszę że on gra u nas
2
Jeśli nic nie wygra w tym sezonie powinni mu podziękować
1
@MesQueUnClub96 Kupuje wlepke Barcy i oklejam mu to paskudztwo
0
@Janas11224 Mnie sie wydaje że Laporta chciał od Messiego drastycznej obniżki tej na poziomie Pique albo cos około tego, Messi się na to nie zgodził to Lapcio "No to nara"
0
@Yosemite *urła kiedyś to było" !
1
@Zoker Teraz już wiem że jeśli coś wygramy w tym sezonie komu będziemy to zawdzięczać
0
Oby dawał więcej niz nasz "Nazario" ale na fajerwerki nie ma co liczyć
0
@DLFCB CR7 nie jest po za zasięgiem o ile Robert pogra w kadrze do 40
0
@KrystianR Xd o tym samym pomyślałem hehe
1
Buksa z Depayem w drużynie tygodnia.
17
Umtiti w formie to był Kot ale ciężko uwierzyć żeby znów wrócił do tamtej dyspozycji
19
@NaFazieHitman Najważniejsze to być szczęśliwym w zyciu Rooney był szczęśliwy jak po meczu było mu dane walnąć browarka a CR był szczęśliwy jak po meczy walną butelke wody i tyle
0
jeśli Koeman nic nie wygra to wyj****ć czy zostawić ?
33
Ależ w punkt
1
@barcanawieki Fifa najlepiej co dwa lata, jeśli skończyłeś na 18 to na 22 bym sie skusił osobiście nie biere bo kupiłem w zeszłym 21, chcociaż jak zwykle FUT korci
0
@XTobiX Obawiam sie że Real weźmie Mbappe za rok za darmo a hajs przeznaczy na Hallanda a my jesteśmy w czarnej d...
0
@pikass14 życze mu podobnej kariery ;)
0
@tomek8756 pewnie dlatego że mecz jest w TVPis
0
My tu gadu gadu ale gdzie ta oficjalka z Pjanicem
7