Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niedziela 17:00 , tak średnio bym powiedział
0
@Whudi Real bierze Mbappe i Hallanda i wtedy odzwierciedlenie Bundesligi my jesteśmy Borussia a Real Bayern
0
@Stasiuburza Wóda i Ruda
1
@KrystianR Mata w jednym miejscu , jak zrobi na mate nagroda, potem kolejny etap generalnie troche meczący wychodzisz z psem po każdym spaniu, po każdym jedzeniu, drzemce itp u mnie pomogło
1
@DaPidejpi Przewrotka Rooneya kładzie go na łopatki
0
@LS Jeśli robisz to co lubisz to nie pracujesz, proste. Mnie sie udało.
0
@Kamiloza91 To trzeba na spokojnie usiąść pogadać
0
@Yosemite Racja, chciałbym zobaczyć Lewego w PL myśle że tam też by się idealnie wpasował
0
@Messibestplayerintheworld
"W klubie panuje optymizm"
1
@MesQueUnClub96 Pisanie takich rzeczy po 5 kolejkach jest śmieszne zwłaszcza że mówimy o Ekstraklasie
0
@piotrek1315 Do 3 razy sztuka
0
Bueheheh zobaczył kibiców i od razu się rozbiera
0
Następny klub Szczęsnego ?
5
@DonMatteo901 Oj Wronki i i tak ze****cie się metr przed kiblem
0
Zastąpić Messiego, zaraz presja tak go zje że nie da rady zastąpić samego siebie
5
Nie trawie gościa
6
@Kapitan hawk Dokładnie pamiętam też że mecz był wyjątkowo w poniedziałek
0
@DonAndrzejos Nie tylko zespołu ale i reprezentacji
1
@chavez Ciemnosć widzi ceimność
5
Nasz nowy Crack
0
@MesQueUnClub_87
Frajerstwo straszne ta promka kupiłem ostatnio na mieisąc PS plus i *uj teraz juz nie ma dla mnie promocji
0
@FCMichalo Perez to jednak umie w te transfey
0
Wymieniłbym tego pana za naszego Ronaldo
1
Jeśli Real kupi żółwika i Hallanda to my będziemy Borussią a Real Bayernem.
0
Dla czego Coutinho u nas nie odpalił chociaż w Live był graczem z Top-u ??
0
@BombowiecKrawczyk
A to dalej tak działa że jak sobie załozysz nowe konto i dodasz jak główne na kosoli to można grać na swoim z PS plus ?
8
Idealny trene na Polską Reprezentacje
0
@Kengo 雅努斯
0
@John_Doe Ewidentnie za dużo TVP 1
5
Za rok juz wszyscy o nim zapomną i trafi pewnie do jakiegos średniaka z PL i tyle z jego pajacowania