Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
No to podniósł morale zespołu .
0
No i nara no i cześć
0
Koeman wprowadził Luka i kazał wrzucać na bank
1
Nie no Ney się chowa
2
Ależ tęsknie za Leo :(
0
Jedyne czego się obawiam to że nowy trener nie wiele tutaj pomoże
0
Depay musi grać na środku tam stwarza największe zagrożenie
2
Jak tak dalej pójdzie to frekwencja na La Rambli podczas meczu będzie większa niż na CN
0
Deapy ,ogólnie uwielbiam gościa ale ma jedną wade, nie jest Messim
2
Jak zgramy w przyszłym sezonie w LM to będe się cieszył
0
Pany tak tylko zapytam kto pokazuje Ligę Europy ?
2
"Nie ma ładu nie ma składu nie ma po nim nawet śladu.."
2
Rany ależ widać brak Messiego
1
Moja Barca taka piękna
0
@AmigoBlancos Powinny mieć nazwe "Głupi i głupsi"
0
@AmigoBlancos Błąd to posiadanie konta w PKO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Arkon To bardziej glupota niz naiwnosc
0
@BlaseR9 I to jest bardzo dobre podejscie :)
0
@Kurkmen Co sezon tak zaczyna a potem powraca "Stary dobry " Vinicjusz
1
@maroon Dokładnie tak jak Guardiola i Zidane ;)
1
@arasz1819 Koeman to akurat mówcą nie jest złym , na pewno lepszym niz trenerem
0
O teraz mecz z Granadą, ulubiony przeciwnik Koemana
1
@pawelke3n Zależy od miasta we Wro czekałem chyba 4 dni
0
@bixmix W przyszłym sezonie się przekonamy ;)
0
@Michael24 Prawda kiedyś to były hity ale ten na pewno do nich nie należy , jak dla mnie oczywiście ;)
0
Przy 0:26 widać to odejście
0
@SamuraJack Jeśli nie Xavi to Ten Hag innej opcji nie widze
2
Przyznam że troche mnie przeraziło to co widać na tym filmie
1
@FCBKUBANO Po jego wejściu "coś" zaczęło sie dziać więc na plus
3
@Fedo99 Pewnie i tak ale mam wrażenie że przy Koemanie te chłopaki w ogóle nie będą się rozwijac trener bez pomysłu, bez taktyki na mecze