12

No to podniósł morale zespołu .

0

No i nara no i cześć

0

Koeman wprowadził Luka i kazał wrzucać na bank

1

Nie no Ney się chowa

2

Ależ tęsknie za Leo :(

0

Jedyne czego się obawiam to że nowy trener nie wiele tutaj pomoże

0

Depay musi grać na środku tam stwarza największe zagrożenie

2

Jak tak dalej pójdzie to frekwencja na La Rambli podczas meczu będzie większa niż na CN

0

Deapy ,ogólnie uwielbiam gościa ale ma jedną wade, nie jest Messim

2

Jak zgramy w przyszłym sezonie w LM to będe się cieszył

0

Pany tak tylko zapytam kto pokazuje Ligę Europy ?

2

"Nie ma ładu nie ma składu nie ma po nim nawet śladu.."

2

Rany ależ widać brak Messiego

1

Moja Barca taka piękna

0

@AmigoBlancos Powinny mieć nazwe "Głupi i głupsi"

0

@AmigoBlancos Błąd to posiadanie konta w PKO ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Arkon To bardziej glupota niz naiwnosc

0

@BlaseR9 I to jest bardzo dobre podejscie :)

0

@Kurkmen Co sezon tak zaczyna a potem powraca "Stary dobry " Vinicjusz

1

@maroon Dokładnie tak jak Guardiola i Zidane ;)

1

@arasz1819 Koeman to akurat mówcą nie jest złym , na pewno lepszym niz trenerem

0

O teraz mecz z Granadą, ulubiony przeciwnik Koemana

1

@pawelke3n Zależy od miasta we Wro czekałem chyba 4 dni

0

@bixmix W przyszłym sezonie się przekonamy ;)

0

@Michael24 Prawda kiedyś to były hity ale ten na pewno do nich nie należy , jak dla mnie oczywiście ;)

0

Przy 0:26 widać to odejście


0

@SamuraJack Jeśli nie Xavi to Ten Hag innej opcji nie widze

2

Przyznam że troche mnie przeraziło to co widać na tym filmie

1

@FCBKUBANO Po jego wejściu "coś" zaczęło sie dziać więc na plus

3

@Fedo99 Pewnie i tak ale mam wrażenie że przy Koemanie te chłopaki w ogóle nie będą się rozwijac trener bez pomysłu, bez taktyki na mecze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?