Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Abstrahując że obwinia wszystkich tylko nie siebie to tutaj jest troche racji
9
Bayern to chyba najlepiej zarządzany klub na świecie
1
@BART97
-To
-Jest
-K....
-Dramat.
0
@krawczykPSG Ja chyba wolałbym nie bo blamaż w kolejnej rudzie prawie pewny
1
Zapełnić CN w ilości 30 tys. będzie obecnie wyczynem
0
Panie Turku .......
2
Mimo wszystko Cou jednak trochę to rozruszał
0
@avexavi Odważne słowa oglądając dzisiejszy mecz
0
@SonBarcaGoku Potwierdzam jesteśmy w gorszej d... niż wtedy
0
Ale fajnie się nie stresować jedyne co liczyłem to mniej niż 3-0
0
My tu gadu gadu a gdzie jest Lewy ??
0
Zaczynam się martwić czy my w ogóle wyjdziemy z grupy :/
0
@ziclue A dobrze wcale
1
Czekajcie jak to było "Luuk daje więcej niż Neymar" ??
0
@masq To on miał sympatyków ??
0
Niestety ale sam Memphis to za mało "Bolta " nie licze
0
@JohnnyBarca No to nieźle i już trenuje taki zespól jak Bayern, szacun
0
Ten cały Nagelsmann wygląda tak jakby mógł spokojnie wejść na boisku czyli bardzo młodo
2
Obstawiam że strona padnie po 1 golu
2
SIIIIIIIiiiiiiiiiiii a nie sorry
0
Co ruskie mają mordy nie wyjściowe
1
In Memphis we belive
0
Ale przyznajcie dalibyście się "obsiurać " za wygrana z Bayernem :d Xd
0
@Katalonbar my
2
Grać na całego i walczyć do upadłego !
1
Niby fajnie że zarobiliśmy na Emersonie jednak przedłuzenie kontraktu z Roberto to jakieś nie porozumienie obyśmy dzis sie o tym nie przekonali dobitnie
1
W Bundeslidze to i Barca miała by podobne statystyki
2
Najbardziej przeraża mnie nasza PO przed jutrzejszym meczem
1
@Woland10 Z PSG wydarzył sie cud ale to była zupełnie inna historia
0
Odejdzie Koeman ,odejdzie Memphis tego się obawiam najbardziej