1

Abstrahując że obwinia wszystkich tylko nie siebie to tutaj jest troche racji

9

Bayern to chyba najlepiej zarządzany klub na świecie

1

@BART97
-To
-Jest
-K....
-Dramat.

0

@krawczykPSG Ja chyba wolałbym nie bo blamaż w kolejnej rudzie prawie pewny

1

Zapełnić CN w ilości 30 tys. będzie obecnie wyczynem

0

Panie Turku .......

2

Mimo wszystko Cou jednak trochę to rozruszał

0

@avexavi Odważne słowa oglądając dzisiejszy mecz

0

@SonBarcaGoku Potwierdzam jesteśmy w gorszej d... niż wtedy

0

Ale fajnie się nie stresować jedyne co liczyłem to mniej niż 3-0

0

My tu gadu gadu a gdzie jest Lewy ??

0

Zaczynam się martwić czy my w ogóle wyjdziemy z grupy :/

0

@ziclue A dobrze wcale

1

Czekajcie jak to było "Luuk daje więcej niż Neymar" ??

0

@masq To on miał sympatyków ??

0

Niestety ale sam Memphis to za mało "Bolta " nie licze

0

@JohnnyBarca No to nieźle i już trenuje taki zespól jak Bayern, szacun

0

Ten cały Nagelsmann wygląda tak jakby mógł spokojnie wejść na boisku czyli bardzo młodo

2

Obstawiam że strona padnie po 1 golu

2

SIIIIIIIiiiiiiiiiiii a nie sorry

0

Co ruskie mają mordy nie wyjściowe

1

In Memphis we belive

0

Ale przyznajcie dalibyście się "obsiurać " za wygrana z Bayernem :d Xd

0

2

Grać na całego i walczyć do upadłego !

1

Niby fajnie że zarobiliśmy na Emersonie jednak przedłuzenie kontraktu z Roberto to jakieś nie porozumienie obyśmy dzis sie o tym nie przekonali dobitnie

1

W Bundeslidze to i Barca miała by podobne statystyki

2

Najbardziej przeraża mnie nasza PO przed jutrzejszym meczem

1

@Woland10 Z PSG wydarzył sie cud ale to była zupełnie inna historia

0

Odejdzie Koeman ,odejdzie Memphis tego się obawiam najbardziej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?