Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Ej Bartek ale nie stać nas niego , uj weźmiemy Kredyt , ale musimy go spłacić. Dobra jakoś to będzie".
0
Tymczasem Real dawał 220 za Mbappe , teraz wezmą go za darmo i kupią sobie Hallanda i majstra nie zobaczymy przez najbliższe 5 lat co najmniej
0
@Messibestplayerintheworld czyli na odejście Koemana też możemy sobie pozwolić
0
@Xxxbarca4ever Nie warto
0
@Sau_Ron Dobrze żem tego nie kupił
0
@doc Ta nie stać ich na zwolnienie Koemana a Strelinga bedą kupować dobre żarty z rana
7
Alez chłopaczkowi sie poprzewracało w główce ze swoim ego idealnie pasuje do RM
0
@FC1899Barca Pytam bo żona pytała czy mamy jakis film na wieczór ;)
0
@marcin62 wy tak naprawdę?
0
@Transu96 czekam
10
Pornhub działa?
0
@clyde Korzystam codziennie głównie służbowo , najlepszy komunikator do pracy przy komputerze
1
@QuaReL Dokładnie chyba najciekawszy mecz w Europie był wczoraj ,ale Eleven i tak bedzie sie jarał tym meczem niczym finałem MŚ
0
Jak myślicie przegramy wszystkie 3 najbliższe mecze ??
1
Uważam że nie wygramy żadne z trzech najbliższych meczy , mam nadzieje że po EL Clasico Koeman zostanie zwolniony
2
@AmigoBlancos To będzie gość o którym powstał film "Polowanie na łowce" ?
0
Też macie tak że oglądacie teraz mecze Barcy z podejściem"Ciekawe ile w d... ?"
0
@deyna2018 W 21 to już tylko zakupy bo w WBS już nic nie ma prawie
1
@Oskar00 Dlatego przegraliśmy z Atletico ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Aż się boje pomyśleć co zrobiłoby z nami takie City albo Live teraz, powtórka z Bayernu albo lepiej
0
Obecnie to Premer League a potem długo długo nic
2
Jaki trener taki prezydent
0
@Jacu327 Obecie emigracja z Polski to nie emigracja a ewakuacja
0
Neymar wykupieniem się przyczynił się trochę do tego co mamy obecnie w Barcelonie czy nie?
0
Looooo panie co tam się odj***ło
0
@mekston żeby weszli na wyższy poziom potrzebują trenera który ich rozwinie z Koemanem boje się że nawet cofną sie w rozowju pilkarskim
10
Najbardziej żałuje tego że Font nie wygrał wyborów
1
Barca "tonie" dalej
0
@AmigoBlancos Czy ten post nie powinien być na notatniku ? jak masz tu pisać takie rzeczy to lepiej nie pisz nic, większośc tu zalamana z tego co widzi a ten jeszcze pierdo*i takie bzdety
0
@Grzbiet Niestety ale jeszcze sporo upokorzeń przed nami ;(