0

"Ej Bartek ale nie stać nas niego , uj weźmiemy Kredyt , ale musimy go spłacić. Dobra jakoś to będzie".

0

Tymczasem Real dawał 220 za Mbappe , teraz wezmą go za darmo i kupią sobie Hallanda i majstra nie zobaczymy przez najbliższe 5 lat co najmniej

0

@Messibestplayerintheworld czyli na odejście Koemana też możemy sobie pozwolić

0

@Xxxbarca4ever Nie warto

0

@Sau_Ron Dobrze żem tego nie kupił

0

@doc Ta nie stać ich na zwolnienie Koemana a Strelinga bedą kupować dobre żarty z rana

7

Alez chłopaczkowi sie poprzewracało w główce ze swoim ego idealnie pasuje do RM

0

@FC1899Barca Pytam bo żona pytała czy mamy jakis film na wieczór ;)

0

@marcin62 wy tak naprawdę?

0

@Transu96 czekam

10

Pornhub działa?

0

@clyde Korzystam codziennie głównie służbowo , najlepszy komunikator do pracy przy komputerze

1

@QuaReL Dokładnie chyba najciekawszy mecz w Europie był wczoraj ,ale Eleven i tak bedzie sie jarał tym meczem niczym finałem MŚ

0

Jak myślicie przegramy wszystkie 3 najbliższe mecze ??

1

Uważam że nie wygramy żadne z trzech najbliższych meczy , mam nadzieje że po EL Clasico Koeman zostanie zwolniony

2

@AmigoBlancos To będzie gość o którym powstał film "Polowanie na łowce" ?

0

Też macie tak że oglądacie teraz mecze Barcy z podejściem"Ciekawe ile w d... ?"

0

@deyna2018 W 21 to już tylko zakupy bo w WBS już nic nie ma prawie

1

@Oskar00 Dlatego przegraliśmy z Atletico ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Aż się boje pomyśleć co zrobiłoby z nami takie City albo Live teraz, powtórka z Bayernu albo lepiej

0

Obecnie to Premer League a potem długo długo nic

2

Jaki trener taki prezydent

0

@Jacu327 Obecie emigracja z Polski to nie emigracja a ewakuacja

0

Neymar wykupieniem się przyczynił się trochę do tego co mamy obecnie w Barcelonie czy nie?

0

Looooo panie co tam się odj***ło

0

@mekston żeby weszli na wyższy poziom potrzebują trenera który ich rozwinie z Koemanem boje się że nawet cofną sie w rozowju pilkarskim

10

Najbardziej żałuje tego że Font nie wygrał wyborów

1

Barca "tonie" dalej

0

@AmigoBlancos Czy ten post nie powinien być na notatniku ? jak masz tu pisać takie rzeczy to lepiej nie pisz nic, większośc tu zalamana z tego co widzi a ten jeszcze pierdo*i takie bzdety

0

@Grzbiet Niestety ale jeszcze sporo upokorzeń przed nami ;(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?