Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@konrad1661 Bardziej się obawiam czy mamy piłkarzy do takiej gry Pep miał drużyne która grała ze sobą można powiedzieć 20lat rozumieli sie na boisku jak nikt inny
3
Xavi skończy jak Guardiola albo Zidane ...Oby.
0
Może się okazać że to Xavi będzie zbawieniem dla Barcy a nie Laporta
0
@fortunate_son Dokladnie u Barcy Pepa ruch bez pilki odbywal sie caly czas, byla wymiennosc pozycji i ciagly presing
0
@Kengo Jakby wrzutka nie poszła w poprzeczke to chyba byłoby jeszcze piękniej
1
Normalnie mega tydzień, we wtorek odebrałem nowe autko a tu dzis jeszcze takie piękne informacje z rana :):)
0
Jestem teraz ciekaw jak to bedzie z Depayem przeciez przyszedł tutaj po części ze względu na Koemana
0
Xavi Xavi nas zbawi !!!
5
Laporta zachowuje się trochę jakby miał wyje*ane w ten klub a przyszedł tu tylko żeby się ustawić na stare lata
1
Udowodniliśmy że nie jesteśmy gorsi od Realu Madryt Xd
0
@ZelekBARCA Laprta musi znaleźć trenera który popracuje za darmo ;)
1
Kończ waść.....
0
*uj z tym karnym jak i tak gramy gówno
0
Puig >Coutinho .....
0
"Jesteśmy smutni chcieliśmy wygrać ale wciąż jeszcze dużo meczy przed nami..
0
Granada, Cadiz, Rayo wpisujcie kolejne wtopy ciekawe ile tego jest
0
Luuk Drew Jong !!!!
8
Jprd Roberto to jest mega parodia on każdą piłke cofa do tyłu !
1
Niby człowiek wiedzioł a jednak wiedzioł
1
Czy my wszyscy tutaj lubimy BDSM ??? Bo oglądanie Barcy Koemana pod to pochodzi
0
Dest = Semedo .........
0
Moja Barca taka piękna
0
@BART97 Śledzisz tą lige ?
0
Ta fifa 22 to taka za**bista jest ale się usmiałem hehe
0
Erik Ten Hag faworytem do objęcia Newcastle United.
Holender miałby zarabiać w nowym klubie aż 11 mln funtów rocznie, a gdyby praca przynosiła efekty w postaci sukcesów, pensja szkoleniowca mogłaby sukcesywnie wzrastać.
Dla porównania najwięksi trenerzy Premier League, czyli Pep Guardiola (Manchester City) zarabia obecnie 20 mln funtów rocznie, a Juergen Klopp (Liverpool) otrzymuje 15 mln funtów rocznie.
0
Moim zdaniem z tym Lewym coś może być na rzeczy bo Boniek sie "wychylił" chyba nie bez powodu
3
Do historii to już przeszliście ale na pewno nie za sprawą PsG
2
Carlo w pełni popiera Koemana bo dzięki niemu będzie w lidze nad Barceloną
1
@Batys Bo Dembuś kosztował tyle hajsu że nie mogą się z tym pogodzić że przepłacili
1
@Momals11 A tutaj taktyka Koemana.
https://tenor.com/Ra1M.gif