9

Wiecie że jak Alba odejdzie to będziemy mieć taki sam problem jak po odejściu Alvesa

5

"Green Book" na TV Puls mega polecam

14

@Rewolucja123 Tak na prawde to Barca ma dwóch trenerów ;)

0

@Momals11 Na ławke

13

Najlepszą opcja jest zorganizowanie Marszu Niepodległości wzdłuz granicy z Białorusią

2

I to mnie się podoba zespól ma tworzyc kolektyw jeśli jak za Guardioli kiedy jeden za drugim skoczyłby w ogień

1

@deyna2018 Byłem ale 14 lat temu więc nie wiem co sie zmieniło , ale nauka strzelania do samolotów z kałacha rozbawiła nas niesamowicie ;)

0

@Mns21 Najlepsze że są tutaj ludzie którzy w to uwierzą

0

Pamiętacie jak kiedyś podczas choroby Tito odwróciliśmy losy dwumeczu z Milanem? , mam wrażenie że to już wtedy Xavi poprowadził nasz zespól do zwycięstwa

0

@Sulimo Nato ?, za brak praworządności nie długo tez sie na nas wypną już ostatnio gdzieś o tym mówili

2

Xavi słyszę wiele nauczył sie od Guardioli oby to teraz poskutkowało

8

Chciałbym żeby Xavi z tymi chłopakami utarli nosa Koemanowi który twierdził że z tym składem nie da się za iwele zdziałać

0

In Xavi we Belive !!! Vamos !!

1

@AdiKingu96 Bundesliga to samo , jak co roku zresztą

5

A jak pisałem przed sezonem że top4 będzie sukcesem to mnie zjechali

0

Jak to wygramy to będzie cud

0

Ale co jak co Memphis jest dzik i kontuzje go nie tykają reszta chuderlaki troche i jest jak jest

0

My to zawsze wiatr w oczy , jak dostajemy baty to lipa , a jak wygrywamy to 3 kontuzje i tak źle i tak nie dobrze

0

Grać grać Generał patrzy Xd

1

@l0Messini TAK ......

1

@GuerillaAthletic Standardowo przerost mieśnia sercowego ?

0

Ronaldo swoją żałosną frustracją chce pokazać światu " Ja to umiem w piłe ale mam w składzie leszczy"

3

@CrazyHorseLakota Poczekaj strzeli bramke na remis w LM i znów będą go tu od GOATOów "wyzywać"

0

@Bruttal Fakt nie dopatrzyłem ze gramy na wyjeździe

0

Ciekawe czy nasz Mister zasiądzie dzis na trybunach

1

@koksik2700 Bardzo fajny post osobiście od 8 miesięcy mam Jacka Russella i to prawda sporo osób kupuje tego psiaka bo taki fajny mały itp ten piesek to wulkan energii i nie nadaje sie dla domatorów czyli tez lepiej nie dla starszych osób .

0

@BaroPodertos Jprd kolejny co nie ogrania ,Laporta naśmiewał sie ze sposobu prowadzenia kampanii która opierała sie tylko na Xavim

1

Szejki chyba nie rozumieja że z niewolnika nie ma pracownika

0

@MesQueUnClub_87 "Ponoć" - słowo klucz ;)

0

Ciekaw jestem ile Laporta zarabia w Barcelonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?