Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Wiecie że jak Alba odejdzie to będziemy mieć taki sam problem jak po odejściu Alvesa
5
"Green Book" na TV Puls mega polecam
14
@Rewolucja123 Tak na prawde to Barca ma dwóch trenerów ;)
0
@Momals11 Na ławke
13
Najlepszą opcja jest zorganizowanie Marszu Niepodległości wzdłuz granicy z Białorusią
2
I to mnie się podoba zespól ma tworzyc kolektyw jeśli jak za Guardioli kiedy jeden za drugim skoczyłby w ogień
1
@deyna2018 Byłem ale 14 lat temu więc nie wiem co sie zmieniło , ale nauka strzelania do samolotów z kałacha rozbawiła nas niesamowicie ;)
0
@Mns21 Najlepsze że są tutaj ludzie którzy w to uwierzą
0
Pamiętacie jak kiedyś podczas choroby Tito odwróciliśmy losy dwumeczu z Milanem? , mam wrażenie że to już wtedy Xavi poprowadził nasz zespól do zwycięstwa
0
@Sulimo Nato ?, za brak praworządności nie długo tez sie na nas wypną już ostatnio gdzieś o tym mówili
2
Xavi słyszę wiele nauczył sie od Guardioli oby to teraz poskutkowało
8
Chciałbym żeby Xavi z tymi chłopakami utarli nosa Koemanowi który twierdził że z tym składem nie da się za iwele zdziałać
0
In Xavi we Belive !!! Vamos !!
1
@AdiKingu96 Bundesliga to samo , jak co roku zresztą
5
A jak pisałem przed sezonem że top4 będzie sukcesem to mnie zjechali
0
Jak to wygramy to będzie cud
0
Ale co jak co Memphis jest dzik i kontuzje go nie tykają reszta chuderlaki troche i jest jak jest
0
My to zawsze wiatr w oczy , jak dostajemy baty to lipa , a jak wygrywamy to 3 kontuzje i tak źle i tak nie dobrze
0
Grać grać Generał patrzy Xd
1
@l0Messini TAK ......
1
@GuerillaAthletic Standardowo przerost mieśnia sercowego ?
0
Ronaldo swoją żałosną frustracją chce pokazać światu " Ja to umiem w piłe ale mam w składzie leszczy"
3
@CrazyHorseLakota Poczekaj strzeli bramke na remis w LM i znów będą go tu od GOATOów "wyzywać"
0
@Bruttal Fakt nie dopatrzyłem ze gramy na wyjeździe
0
Ciekawe czy nasz Mister zasiądzie dzis na trybunach
1
@koksik2700 Bardzo fajny post osobiście od 8 miesięcy mam Jacka Russella i to prawda sporo osób kupuje tego psiaka bo taki fajny mały itp ten piesek to wulkan energii i nie nadaje sie dla domatorów czyli tez lepiej nie dla starszych osób .
0
@BaroPodertos Jprd kolejny co nie ogrania ,Laporta naśmiewał sie ze sposobu prowadzenia kampanii która opierała sie tylko na Xavim
1
Szejki chyba nie rozumieja że z niewolnika nie ma pracownika
0
@MesQueUnClub_87 "Ponoć" - słowo klucz ;)
0
Ciekaw jestem ile Laporta zarabia w Barcelonie