1

Dobra wracamy do LE meczyki z Leeds pamiętam do dziś ;)

2

Zastanawiam się czy dla tych młodych chłopaków początki w LE nie będą lepszą opcją

0

Gdyby nie to że taka bida w kasie to chyba bym chciał faktycznie żebyśmy nie awnsowali a Xavi na spokojnie budował tą drużyne

4

Gdybyśmy tylko mieli napastnika :/

27

A po kiego wała nam tutaj ten wywiad ??

4

Nie wiem czemu tutaj takie spiny o tą ZP dla Polskiego kibica Barcelony to złoty układ ,wygra Messi to fajnie wygra Lewy to też zaje....e !

0

"Szatnia jest zjednoczona" chyba jakoś w to nie wierze

2

@wawfilip16 Boniek dał cynk że to bedzie Robercik to i TVP od razu zaklepało transmisje ;)

0

@katalonczyk987 Awei T19 posiadam i są mega

1

@Martwy Nie to nie Byern jest wrzód, to PSG.

1

@clyde No ja też tak nie końca to rozumiem, najbardziej mi brakuje kluczowych podań u niego

1

@Sulimo Co jest najzdrowsze w zupce chińskiej ?? .....Opakowanie.

0

@Rewolucja123 No Guardiola trochę inne podejście miał ;)

0

@Encore Mit Zizou padnie od razu przy jego nowym pracodawcy

3

Oglądam to Fame MMA po raz pierwszy i powiem szczerze jest przy czym się pośmiać :)

0

No i dobra punkty potrzebne jak nigdy długa droga przed Xavim ale wierze że mu się uda najlepsze dziś , Abde, Dembouz ma mocną konkurencje ,najgorsze, zdecydowanie Mingueza to nie jest gość na FC Barcelone. We Belive in Xavi ! Vamos !

3

Czyżby Xavi miał pakt niczym Zidane ?

0

Dobra można sprzedawać Dembele mamy Abde !

3

Mingueza skończy w jakimś średniaku nie widze innej możliwości

0

Takich samych podań jak Busi oczekuje od Pedriego na razie tego mi u niego brakuje

0

No.... Gavi się bawi

2

Jest śwatełko w tunelu a nawet światło bym powiedział

5

Dansaaa Kuduroo !!!! Xavi tiki taka megamix !!! Vamos!

11

Xavi ma duży kredyt zaufania ale jakieś 1-0 by się przydało bo punktów nam potrzeba od zaraz

2

@Woland10 Setien miał Messiego

0

Powiem tak za Koemana było gorzej

1

Fati i Demboz potrzebni na wczoraj

2

Upada i w locie patrzy na sędziego ,do CR na nauki go wysłać

0

Też nie macie głosu na strumyku ?

0

Drineczek jest , tatrek jest , chipsy są zaczynamy ! Vamos!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?