Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobra wracamy do LE meczyki z Leeds pamiętam do dziś ;)
2
Zastanawiam się czy dla tych młodych chłopaków początki w LE nie będą lepszą opcją
0
Gdyby nie to że taka bida w kasie to chyba bym chciał faktycznie żebyśmy nie awnsowali a Xavi na spokojnie budował tą drużyne
4
Gdybyśmy tylko mieli napastnika :/
27
A po kiego wała nam tutaj ten wywiad ??
4
Nie wiem czemu tutaj takie spiny o tą ZP dla Polskiego kibica Barcelony to złoty układ ,wygra Messi to fajnie wygra Lewy to też zaje....e !
0
"Szatnia jest zjednoczona" chyba jakoś w to nie wierze
2
@wawfilip16 Boniek dał cynk że to bedzie Robercik to i TVP od razu zaklepało transmisje ;)
0
@katalonczyk987 Awei T19 posiadam i są mega
1
@Martwy Nie to nie Byern jest wrzód, to PSG.
1
@clyde No ja też tak nie końca to rozumiem, najbardziej mi brakuje kluczowych podań u niego
1
@Sulimo Co jest najzdrowsze w zupce chińskiej ?? .....Opakowanie.
0
@Rewolucja123 No Guardiola trochę inne podejście miał ;)
0
@Encore Mit Zizou padnie od razu przy jego nowym pracodawcy
3
Oglądam to Fame MMA po raz pierwszy i powiem szczerze jest przy czym się pośmiać :)
0
No i dobra punkty potrzebne jak nigdy długa droga przed Xavim ale wierze że mu się uda najlepsze dziś , Abde, Dembouz ma mocną konkurencje ,najgorsze, zdecydowanie Mingueza to nie jest gość na FC Barcelone. We Belive in Xavi ! Vamos !
3
Czyżby Xavi miał pakt niczym Zidane ?
0
Dobra można sprzedawać Dembele mamy Abde !
3
Mingueza skończy w jakimś średniaku nie widze innej możliwości
0
Takich samych podań jak Busi oczekuje od Pedriego na razie tego mi u niego brakuje
0
No.... Gavi się bawi
2
Jest śwatełko w tunelu a nawet światło bym powiedział
5
Dansaaa Kuduroo !!!! Xavi tiki taka megamix !!! Vamos!
11
Xavi ma duży kredyt zaufania ale jakieś 1-0 by się przydało bo punktów nam potrzeba od zaraz
2
@Woland10 Setien miał Messiego
0
Powiem tak za Koemana było gorzej
1
Fati i Demboz potrzebni na wczoraj
2
Upada i w locie patrzy na sędziego ,do CR na nauki go wysłać
0
Też nie macie głosu na strumyku ?
0
Drineczek jest , tatrek jest , chipsy są zaczynamy ! Vamos!!!!