3

Zaczynam rozumieć hejterów Puiga gość niczym się nie wyróżnia a wręcz przeciwnie wszystkie piłki posyła tylko na lewo lub prawo

0

Napastnika nam potrzeba

3

@zaiks Ten cały Kubo jest cieńki jak sik pająka

2

Juz chyba wolałbym żeby grał Umtiti zamiast Minguezy

0

Duet trenerski Xavi i Luis Enrique Laporta ma łeb ;)

0

Z piłkarskiego punktu widzenia jest mi badzo szkoda Coutinho z piłkarza top w Liverpoolu stał się średniakiem szkoda gościa transfer do Barcelony to była jego najgorsza decyzja w życiu

1

Luuk =Morata
"Zamienił stryjek....

1

Dzbany kupią dzbana

0

@Worny Widziałeś dzisiejszego newsa XD
W ostatnich godzinach PSG rozpoczęło negocjacje z agentem Dembele. [MD]

7

1

@Worny Czyli PSG mogłoby się udać ;)

0

Po Dembele płakać nie będę bardziej za hasjem jaki mogliśmy za niego wyciągnąć

2

@Messibestplayerintheworld Thixki dobry ziomek Laporty to poszedł mu na" ręke"

0

@derlysy1979 Awei T19 kupiełm juz drugie, głośne z fajnym basem.

0

@Deeespacito 21 Messi a w 22 "Own goal" bo nie kupiłem

0

@Pilka_jest_okragla Ostatnia pozycja trcohe mnie rozbawiła ;)

0

@krajana To zrób sobie lepiej na autobus jak chcesz jeździć w koło komina

0

@poskus Wstawaj!! a dalej to juz wiesz

0

Jak można przedlużać kontrakt z Roberto a nie robic nic w sprawie Araujo ?? F*ck logic

0

@Gappeq Może i go stać ale potem trzeba je jeszcze utrzymać to tak jak kupujesz stare BMW kosztuje nie drogo ale utrzymanie go to już inna sprawa

0

@szkutnik91 Halland pójdzie tam gdzie nie będzie Mbappe

1

Jak juz przyjdzie Ferran , wróci Fati , Dembouz + ew Cavani to jak bedzie wyglądał nasz atak ?

4

@Alex_2019 Znam nie jednego kurdupla który jakby w ciebie tak wjechał to juz byś nie wstał

4

@MesQueUnClub96 Ernesto Valverde kandydat niemal idealny pod nasza reprezentacje.

0

@Sulimo Straszne badziewie ten film

1

Messi w Barcelonie grał dla Barcelony w PSG gra dla pieniędzy ot cała zagadka ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@PenaldinhoGaucho Może i tak ale mam wrażenie ze za magie i tak będzie zapamiętany nie mniej niz CR

5

@Messibestplayerintheworld Araujo !!!! I to jak najszybciej

0

@Odcinkowy Wtrące się, ale fakt w ostatnim meczu w końcu widziałem drużyne , jeszcze trochę brakuje zgrania, jakości ale wszystko pomału na ta chwile wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?