Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dziwi trochę brak Messiego na tej konferencji.
0
Legia Barcelona.
0
@Lokoo Pitbull
11
@Khajio Czasem pokopie też w "repce", o ile oczywiście nie jest zmęczony.
0
Jeśli Real przejdzie PSG to dostanie mega moralnego kopa
1
Odpadnie PSG to fajnie , odpadnie Real to tez zaje**cie Xd
3
Notatnik ekspolduje Uefa mafia i takie tam Xd
1
@Chaoss Taki Polski Sasin ;)
0
teraz tak ustawia żeby wyszło tak samo xd nasza racja jest "najmojsza"
3
"Popsuliście nam swięta ! "
0
Boje sie patrzeć w tabele głęboko jesteśmy w d... ??
0
@AmigoBlancos Przyjdzie Mbappe i zaczną go sadzać na ławie i zaczną się dymy
0
@Antimadridista~ Liczyłem na więcej
6
@antymadridista100 Za nick szanuje , witam ;)
0
@Emhyr Boniek to taki drugi Koeman wina wszystkich tylko nie jego (Legii)
1
@LambiPL Sąsiad który go zgubił dostałby wpi****l nie ma innej opcji
21
Niech to w końcu będzie k... rewolucja anie lizanie po ja*ach !!
1
Kogo zostawić z obecnego składu ? bo mam wrażenie że tylko Fati , Araujo , Gavi, Pedri coś nam dają bo chyba nawet De Jonga bym sprzedał poprawcie kogo pominąłem.
0
Po każdej burzy wychodzi słońce pamiętajcie, ale niestety u nas będzie padać dośc długo.
0
Przechodzimy dalej i blamaż w kolejnej rundzie czy spadamy do LE i ją wygrywamy sami odpowiedzcie co lepsze ?
1
Jak czytam wymioty Bońka to w sumie cieszę sie że Lewy nie dostał ZP
0
Ehh gdyby tak był jeszcze Fati i Pedri
0
@cules100pro LM to mocno medialne rozgrywki więc sobie nie odpuścił ale jak nie pojedziemy na mistrzostwa to moim zdaniem bedzie to po części też jego wina
0
@karol97 A co to ma wspólnego z tego jakim ktos jest kibicem ? po prostu trzeba byc realistą , mamy trudny okres ale to minie. Kibicowałem Barcelonie kiedy się rodziłeś ale wcale nie uważam sie za lepszego czy gorszego kibica od ciebie.
4
Carles Puyol, były kapitan FC Barcelona, będzie jednym z gości podczas mistrzostw świata w teqballu, które będą organizowane w Gliwicach. Udział zapowiedzieli także Lukas Podolski, Michał Żewłakow, czy Paweł Golański.
1
Remis byłby dobrym wynikiem można by nawet powiedzieć bardzo dobrym
0
Jak wczoraj zagrał Moriba ktoś oglądał ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Od kiedy można zacząć rozliczać Laporte ze swoich działań?
0
@Ghotti Czekałem 7 i dałem sobie spokój kupiłem gotowe
0
@macio_944 Ale to nie Messi ukradł tylko dziennikarze