1

Dziwi trochę brak Messiego na tej konferencji.

0

Legia Barcelona.

0

@Lokoo Pitbull

11

@Khajio Czasem pokopie też w "repce", o ile oczywiście nie jest zmęczony.

0

Jeśli Real przejdzie PSG to dostanie mega moralnego kopa

1

Odpadnie PSG to fajnie , odpadnie Real to tez zaje**cie Xd

3

Notatnik ekspolduje Uefa mafia i takie tam Xd

1

@Chaoss Taki Polski Sasin ;)

0

teraz tak ustawia żeby wyszło tak samo xd nasza racja jest "najmojsza"

3

"Popsuliście nam swięta ! "

0

Boje sie patrzeć w tabele głęboko jesteśmy w d... ??

0

@AmigoBlancos Przyjdzie Mbappe i zaczną go sadzać na ławie i zaczną się dymy

0

@Antimadridista~ Liczyłem na więcej

6

@antymadridista100 Za nick szanuje , witam ;)

0

@Emhyr Boniek to taki drugi Koeman wina wszystkich tylko nie jego (Legii)

1

@LambiPL Sąsiad który go zgubił dostałby wpi****l nie ma innej opcji

21

Niech to w końcu będzie k... rewolucja anie lizanie po ja*ach !!

1

Kogo zostawić z obecnego składu ? bo mam wrażenie że tylko Fati , Araujo , Gavi, Pedri coś nam dają bo chyba nawet De Jonga bym sprzedał poprawcie kogo pominąłem.

0

Po każdej burzy wychodzi słońce pamiętajcie, ale niestety u nas będzie padać dośc długo.

0

Przechodzimy dalej i blamaż w kolejnej rundzie czy spadamy do LE i ją wygrywamy sami odpowiedzcie co lepsze ?

1

Jak czytam wymioty Bońka to w sumie cieszę sie że Lewy nie dostał ZP

0

Ehh gdyby tak był jeszcze Fati i Pedri

0

@cules100pro LM to mocno medialne rozgrywki więc sobie nie odpuścił ale jak nie pojedziemy na mistrzostwa to moim zdaniem bedzie to po części też jego wina

0

@karol97 A co to ma wspólnego z tego jakim ktos jest kibicem ? po prostu trzeba byc realistą , mamy trudny okres ale to minie. Kibicowałem Barcelonie kiedy się rodziłeś ale wcale nie uważam sie za lepszego czy gorszego kibica od ciebie.

4

Carles Puyol, były kapitan FC Barcelona, będzie jednym z gości podczas mistrzostw świata w teqballu, które będą organizowane w Gliwicach. Udział zapowiedzieli także Lukas Podolski, Michał Żewłakow, czy Paweł Golański.

1

Remis byłby dobrym wynikiem można by nawet powiedzieć bardzo dobrym

0

Jak wczoraj zagrał Moriba ktoś oglądał ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Od kiedy można zacząć rozliczać Laporte ze swoich działań?

0

@Ghotti Czekałem 7 i dałem sobie spokój kupiłem gotowe

0

@macio_944 Ale to nie Messi ukradł tylko dziennikarze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?