Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem cy wczoraj zauważyliście ale Balde to całkiem fajny zawodnik wczoraj wszedł w 87 a naprawde pokazał kilka fajnych zagrań
0
Dembele to mógłby być KOT
0
@VirtuoZ 8-2 by było po 1 połowie
0
Ten zespól nawet nie posiada wiary w siebie oj Xavi cieżkie zadanie przed tobą ale jak nie ty to kto , wierzę mocno .
0
Na Benfike Xavi ustawia pomoc Pedri,Puig, Gavi
0
@cules100pro Oj nie wiem jak to oglądam to mam wątpliwości
0
Obecnie kto ma bardziej przeye*ane kibic Barcelony czy Manchesteru Utd. ?
1
@Tarins Krótko mówiąc wymiennośc pozycji wtedy przeciwnik gubi się i nie wie za kim ma biegać
0
@Adi123456789 Widziałeś co Messi robił w tym wieku ? Nie mówie że jest słaby ale nie jest też piłkarzem z Topu
10
Fati to nie jest piłkarz który sam wygrywa mecze
7
@barteq I właśnie tutaj rola Xaviego żeby to zmienić pytanie czy mu się uda z tymi piłkarzami
12
Te nasze wrzutki w pole karne to czemu mają służyć ??
0
Laporta czy Font ???
2
Niby w Paryżu tak fajnie ale i tak chcą wrócić do Barcelony czyli fajnie ale jednak nie do końca
0
@Momals11 Wydaje mnie sie że Messi nie jest do końca szczęśliwy w tym Paryżu
1
Czekam na debiut Xaviego tak jak na start nowego sezonu
0
@Rust_Cohle Nie bo Zidane to słaby trener
0
@Vebrol Zjazd bo wiedział że jest pupilkiem Koemana i co by nie zrobił i tak będzie grał
0
@paweldunajecfcb A co to ma do rzeczy? Laporta nie negował pozycji Xaviego tylko sposób prowadzenia kampani przez Fonta
0
Ale bym sobie obejrzał taką Barce Xaviego
0
@JohnnyBarca Ciekawe ile za to zapłacił
1
@Pawel13sz No nie klaska wiec paktu z diabłem nie ma
1
@Messibestplayerintheworld Wszystko fajnie tylko nie wierze że odmieni styl gry naszego zespołu w nie cały tydzień
1
@LucaMancini Oczekuje ładnej gry , zaangażowania w każdym meczu a reszta idzie juz w parze
1
@SwieteOfficjum Artykuł idealny gratki .
0
@kaamil1910
Jakieś Arabskie więc tak pól na poł chyba
5
"Barcelona podpisała kontrakt z Xavim"
[@Ekremkonur]
0
A kto to ten cały Sergi Barjuan ?
0
To co po sezonie Messi do nas wraca grać za darmo ??
14
Wbrew pozorom mam wrażenie że Koeman zawsze miał w sercu Barcelone i jest to klub jego życia,ale niestety jest po prostu słabym trenerem a miłościa nie wygrywa się meczy