0

Nie wiem cy wczoraj zauważyliście ale Balde to całkiem fajny zawodnik wczoraj wszedł w 87 a naprawde pokazał kilka fajnych zagrań

0

Dembele to mógłby być KOT

0

@VirtuoZ 8-2 by było po 1 połowie

0

Ten zespól nawet nie posiada wiary w siebie oj Xavi cieżkie zadanie przed tobą ale jak nie ty to kto , wierzę mocno .

0

Na Benfike Xavi ustawia pomoc Pedri,Puig, Gavi

0

@cules100pro Oj nie wiem jak to oglądam to mam wątpliwości

0

Obecnie kto ma bardziej przeye*ane kibic Barcelony czy Manchesteru Utd. ?

1

@Tarins Krótko mówiąc wymiennośc pozycji wtedy przeciwnik gubi się i nie wie za kim ma biegać

0

@Adi123456789 Widziałeś co Messi robił w tym wieku ? Nie mówie że jest słaby ale nie jest też piłkarzem z Topu

10

Fati to nie jest piłkarz który sam wygrywa mecze

7

@barteq I właśnie tutaj rola Xaviego żeby to zmienić pytanie czy mu się uda z tymi piłkarzami

12

Te nasze wrzutki w pole karne to czemu mają służyć ??

0

Laporta czy Font ???

2

Niby w Paryżu tak fajnie ale i tak chcą wrócić do Barcelony czyli fajnie ale jednak nie do końca

0

@Momals11 Wydaje mnie sie że Messi nie jest do końca szczęśliwy w tym Paryżu

1

Czekam na debiut Xaviego tak jak na start nowego sezonu

0

@Rust_Cohle Nie bo Zidane to słaby trener

0

@Vebrol Zjazd bo wiedział że jest pupilkiem Koemana i co by nie zrobił i tak będzie grał

0

@paweldunajecfcb A co to ma do rzeczy? Laporta nie negował pozycji Xaviego tylko sposób prowadzenia kampani przez Fonta

0

Ale bym sobie obejrzał taką Barce Xaviego

0

@JohnnyBarca Ciekawe ile za to zapłacił

1

@Pawel13sz No nie klaska wiec paktu z diabłem nie ma

1

@Messibestplayerintheworld Wszystko fajnie tylko nie wierze że odmieni styl gry naszego zespołu w nie cały tydzień

1

@LucaMancini Oczekuje ładnej gry , zaangażowania w każdym meczu a reszta idzie juz w parze

1

@SwieteOfficjum Artykuł idealny gratki .

0

@kaamil1910
Jakieś Arabskie więc tak pól na poł chyba

5

"Barcelona podpisała kontrakt z Xavim"
[@Ekremkonur]

0

A kto to ten cały Sergi Barjuan ?

0

To co po sezonie Messi do nas wraca grać za darmo ??

14

Wbrew pozorom mam wrażenie że Koeman zawsze miał w sercu Barcelone i jest to klub jego życia,ale niestety jest po prostu słabym trenerem a miłościa nie wygrywa się meczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?