1

Tak szczerze to chyba lepiej nie oglądać tego El Clasico

0

@Uukasz_93 Ciekawe ile też stracimy na braku awansu do kolejnej rundy

5

Dobrze że mecz jest w niedziele przynajmniej tylko popołudnie niedzielne będzie zje*ane

0

Aż się boje co będzie z Realem

17

Ten cały Luuk to w Legii by nie grał w pierwszym składzie fakt nie opinia

1

@FCBGrzesiiek Hehehehe taktyki Koemana xD

3

Spokojnie zaraz Pique wejdzie na atak

0

Ludzie zabierzcie to drewno z tego klubu to jest k... wstyd !

0

Jak patrze na Luuka w składzie to tylko jedna myśl mi przychodzi do głowy .......
Rudy to De*il

2

Ależ tłoczno na CN

0

Luuk normalnie miód ma moje oczy

0

@LS Bardziej słabej Barcelony

1

@Adek02 Miałem kiedyś kumpla jak go poznałem spoko koleś był potem poszedł na tiry i zrobił sie straszny muł, nie do życia, zapraszali nas na impreze a on o 21 szedł spać bo mówił że już jest zmęczony, zaczęło go wkurzać towarzystwo ludzi i z czasem wolał chyba sędzać czas sam w ciężarówce niż w domu skończyło sie tak że rozstał się z kobietą , przebywanie w samotoności też robi swoje, nikt ci nic nie karze nie wymaga od ciebie, potem wracasz na jame i wszystko cię wkurza

1

@Emhyr Ależ bym chciał żeby taki Ernesto poprowadził naszą reprezentacje

2

@LucaMancini Tak dla powrotu Neya ( ͡° ͜ʖ ͡°)

28

Ronald "Demotywator" Koeman

0

Coraz więcej wskazuje na to, że umowa licencyjna na gry piłkarskie z serii FIFA nie zostanie przedłużona przez EA Sports. To oznacza, że w przyszłym roku obie strony wydadzą odrębne gry piłkarskie, a dodatkowo federacja piłkarska odczuje poważne braki finansowe.
Zgłoszenie znaku towarowego w Urzędzie Własności Intelektualnej Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej wskazuje, że nowa gra EA Sports będzie nazywać się „EA Sports FC"

1

Matka chodziła z nim do lekarza bo myślała że on chory, a on głupi.

0

Pedri zagra w klasyku ?

1

@D10SLEO Jak wróci Dembo to Dest pewnie wróci na PO

0

Ale wczoraj Dest pokazał że na PO może być the best

1

Takie rzeczy że piłkarze się najpierw rozgrzewają a potem nie wchodzą na boisko to chyba tylko u Koemana

2

Można jechać na Albe ale obecnie to najlepszy LO w LL

1

Fati Depay Dembele chce to zobaczyć

2

Więcej asyst i bedzie perfecto

0

@GrzegorzFloryda No mocna teza, nie powiem .

0

Czy Benzema stracił najlepsze lata kariery przez gre z Ronaldo w jednym zespole ?

0

@TylkoBarca7273 Kisiel.

1

@MesQueUnClub96 Są dwie możliwości

1

@Momals11 Not this time

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?