Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak szczerze to chyba lepiej nie oglądać tego El Clasico
0
@Uukasz_93 Ciekawe ile też stracimy na braku awansu do kolejnej rundy
5
Dobrze że mecz jest w niedziele przynajmniej tylko popołudnie niedzielne będzie zje*ane
0
Aż się boje co będzie z Realem
17
Ten cały Luuk to w Legii by nie grał w pierwszym składzie fakt nie opinia
1
@FCBGrzesiiek Hehehehe taktyki Koemana xD
3
Spokojnie zaraz Pique wejdzie na atak
0
Ludzie zabierzcie to drewno z tego klubu to jest k... wstyd !
0
Jak patrze na Luuka w składzie to tylko jedna myśl mi przychodzi do głowy .......
Rudy to De*il
2
Ależ tłoczno na CN
0
Luuk normalnie miód ma moje oczy
0
@LS Bardziej słabej Barcelony
1
@Adek02 Miałem kiedyś kumpla jak go poznałem spoko koleś był potem poszedł na tiry i zrobił sie straszny muł, nie do życia, zapraszali nas na impreze a on o 21 szedł spać bo mówił że już jest zmęczony, zaczęło go wkurzać towarzystwo ludzi i z czasem wolał chyba sędzać czas sam w ciężarówce niż w domu skończyło sie tak że rozstał się z kobietą , przebywanie w samotoności też robi swoje, nikt ci nic nie karze nie wymaga od ciebie, potem wracasz na jame i wszystko cię wkurza
1
@Emhyr Ależ bym chciał żeby taki Ernesto poprowadził naszą reprezentacje
2
@LucaMancini Tak dla powrotu Neya ( ͡° ͜ʖ ͡°)
28
Ronald "Demotywator" Koeman
0
Coraz więcej wskazuje na to, że umowa licencyjna na gry piłkarskie z serii FIFA nie zostanie przedłużona przez EA Sports. To oznacza, że w przyszłym roku obie strony wydadzą odrębne gry piłkarskie, a dodatkowo federacja piłkarska odczuje poważne braki finansowe.
Zgłoszenie znaku towarowego w Urzędzie Własności Intelektualnej Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej wskazuje, że nowa gra EA Sports będzie nazywać się „EA Sports FC"
1
Matka chodziła z nim do lekarza bo myślała że on chory, a on głupi.
0
Pedri zagra w klasyku ?
1
@D10SLEO Jak wróci Dembo to Dest pewnie wróci na PO
0
Ale wczoraj Dest pokazał że na PO może być the best
1
Takie rzeczy że piłkarze się najpierw rozgrzewają a potem nie wchodzą na boisko to chyba tylko u Koemana
2
Można jechać na Albe ale obecnie to najlepszy LO w LL
1
Fati Depay Dembele chce to zobaczyć
2
Więcej asyst i bedzie perfecto
0
@GrzegorzFloryda No mocna teza, nie powiem .
0
Czy Benzema stracił najlepsze lata kariery przez gre z Ronaldo w jednym zespole ?
0
@TylkoBarca7273 Kisiel.
1
@MesQueUnClub96 Są dwie możliwości
1
@Momals11 Not this time