Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sergio5 Viva, Viva La Revolution !
0
@bartekvisca Nie kupuj tam gdzie są zsypy to głównie stamtąd bierze sie to "ustrojstwo"
0
Ma ktos info do kiedy nasze święte krowy ni chciane w zespole maja kontrakty? Umtiti , Pjanić , Cou itp ?
0
@norbercikvisca2007 CR obecnie to już nie jest piłkarz z Topu
0
@amanter Ciułają ale oni maja łatwiej nie mieli Bartomeu
0
Czy wybór Cezarego Kuleszy będzie dobry dla polskiej piłki?
1
@IronSanHybrid Sos o tej samej nazwie jeszcze lepszy ;)
0
@FC1899Barca
"W reżyserowaniu biję Kaczora na głowę."
Hahahaahahha no nie powiem, FC1899Barca zrobił mi dobry humor z rana xD
0
@LeoMessiah zalezy od metrażu ale 1500-2000 tys musisz liczyć
0
@AmigoBlancos Moim zdaniem to będzie ostatni sezon CR na jakimś w miare przyzwoitym poziomie ale u niego to juz równia pochyła w przyszłym sezonie powinien juz lecieć do MLS
0
@Kz1234 Kiedy Barcy nie ma w finale to zawsze ide spać ;)
1
@igor69 łoo panie co tu sie od....ło Loll !!
0
@Abominacja Tylko muszą być tez wyniki sportowe to przyciągnie potencjalnych inwestorów , Laporcie w poprzedniej kadencji pomógł sporo Guardiola styl jakim grała Barcelona , wyniki itp , byli na ustach wszystkich
0
Jeden mecz Barcelony w tygodniu to zdecydowanie za mało
2
@czółkovsky Przecież Leo przeszedł jako wolny zawodnik skąd niby taki zapis ?
3
@DonAndrzejos Z piątnicy no bo skąd
0
Ale że następny mecz dopiero w sobote i o 22 to nie fajne to
4
@Zoker wątpie ale wiem że Iniesta , Xavi i pewnie Puyol nie podpisałby takiej klauzuli w kontrakcie Leo raczej nie miałby z tym problemu
3
Za tydzień z Bilbao na wyjeździe oby było podobnie jak dziś
7
Ale bym sobie już znowu obejrzał tą nową Barce Koemana
6
Pique > Messi
0
Ależ szkoda ze Aguero wypadł na pierwsze miesiące
3
Szacunek do Pique na równi z Puyolem chyba nawet bardziej niż do Messiego
1
@Kapitan hawk
Real i tryplet dobry joke
0
@Cule1234 Xavi, Puyol , Iniesta , Pique noszą Barce w sercu a nie w portfelu.
0
@Bogan Tu masz racje bo pmaietam jak przewrotka Rivaldo która dała nam możliwośc gry w LM cieszyła mnie niezmiernie to od mniej więcej od jakis 5 lat kibic Barcy mówiąc delikatnie "Nie ma lekko"
5
@Pilka_jest_okragla Zawsze twierdziłem że Pique to gośc który powinien być kapitanem , ma Barce w sercu jak Iniesta , Puyol , Xavi a nie w portfelu.
0
@pres W tej lidze Francuskiej to same potęgi widze
0
Kibic jakiego klubu maja jeszcze tak bardzo prz****e jak kibic Barcy ??
0
Komentarz usunięty przez użytkownika