0

@sergio5 Viva, Viva La Revolution !

0

@bartekvisca Nie kupuj tam gdzie są zsypy to głównie stamtąd bierze sie to "ustrojstwo"

0

Ma ktos info do kiedy nasze święte krowy ni chciane w zespole maja kontrakty? Umtiti , Pjanić , Cou itp ?

0

@norbercikvisca2007 CR obecnie to już nie jest piłkarz z Topu

0

@amanter Ciułają ale oni maja łatwiej nie mieli Bartomeu

0

Czy wybór Cezarego Kuleszy będzie dobry dla polskiej piłki?

1

@IronSanHybrid Sos o tej samej nazwie jeszcze lepszy ;)

0

@FC1899Barca
"W reżyserowaniu biję Kaczora na głowę."
Hahahaahahha no nie powiem, FC1899Barca zrobił mi dobry humor z rana xD

0

@LeoMessiah zalezy od metrażu ale 1500-2000 tys musisz liczyć

0

@AmigoBlancos Moim zdaniem to będzie ostatni sezon CR na jakimś w miare przyzwoitym poziomie ale u niego to juz równia pochyła w przyszłym sezonie powinien juz lecieć do MLS

0

@Kz1234 Kiedy Barcy nie ma w finale to zawsze ide spać ;)

1

@igor69 łoo panie co tu sie od....ło Loll !!

0

@Abominacja Tylko muszą być tez wyniki sportowe to przyciągnie potencjalnych inwestorów , Laporcie w poprzedniej kadencji pomógł sporo Guardiola styl jakim grała Barcelona , wyniki itp , byli na ustach wszystkich

0

Jeden mecz Barcelony w tygodniu to zdecydowanie za mało

2

@czółkovsky Przecież Leo przeszedł jako wolny zawodnik skąd niby taki zapis ?

3

@DonAndrzejos Z piątnicy no bo skąd

0

Ale że następny mecz dopiero w sobote i o 22 to nie fajne to

4

@Zoker wątpie ale wiem że Iniesta , Xavi i pewnie Puyol nie podpisałby takiej klauzuli w kontrakcie Leo raczej nie miałby z tym problemu

3

Za tydzień z Bilbao na wyjeździe oby było podobnie jak dziś

7

Ale bym sobie już znowu obejrzał tą nową Barce Koemana

6

Pique > Messi

0

Ależ szkoda ze Aguero wypadł na pierwsze miesiące

3

Szacunek do Pique na równi z Puyolem chyba nawet bardziej niż do Messiego

1

@Kapitan hawk
Real i tryplet dobry joke

0

@Cule1234 Xavi, Puyol , Iniesta , Pique noszą Barce w sercu a nie w portfelu.

0

@Bogan Tu masz racje bo pmaietam jak przewrotka Rivaldo która dała nam możliwośc gry w LM cieszyła mnie niezmiernie to od mniej więcej od jakis 5 lat kibic Barcy mówiąc delikatnie "Nie ma lekko"

5

@Pilka_jest_okragla Zawsze twierdziłem że Pique to gośc który powinien być kapitanem , ma Barce w sercu jak Iniesta , Puyol , Xavi a nie w portfelu.

0

@pres W tej lidze Francuskiej to same potęgi widze

0

Kibic jakiego klubu maja jeszcze tak bardzo prz****e jak kibic Barcy ??

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?