Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Masti_Real_Madryt Kto wie obecnie La Liga mocno straciła na jakości dwa razy sie zastanowi zanim podejmie taką de
1
Troche racji ma ale to chyba nie jest takie proste.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Hej Paris Messi jest nasz tylko go wam pożyczylismy na chwile ! xD
24
Chyba jednak Xavi , Iniesta i Puyol to oni kochali Barce najbardziej.
0
@NaFazieHitman za szejkiem stoi cały Katar więc nie łudź się
0
@Ghotti 37 i do MLS myślę ze mają to juz obcykane z Suarezem a może i nawet z Neymarem
0
Ile Messi zdobył dla nas punktów w zeszłym sezonie ma ktoś info ??
0
Spoko to tylko dwa lata, zleci i na bank mają już układ z Suarezem co do MLS
0
@Katalonbar I mam na dzieje że jak co roku w LM ze*aja sie metr przed kiblem, w dodatku w tabeli same konkurencyje zespoły
8
@Joe_Barbaro Tak i jednocześnie życząc PSG nie wygrania niczego
1
@Kgorecki2500 Oby
1
Zaczynam się troche zastanawiać czy wybranie Laporty zamianst Fonta to był dobry wybór
2
Nie to że bym narzekał na Laporte ale jakos mam wrażenie że z Fontem Messi dalej grałby u nas
0
@Colon Nie dzięki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Uukasz_93 Tak jak wczoraj miał lądować w Paryżu
0
Bo to wszystko to była kolejna zagrywka aby upokorzyc P$G ;)
0
@barcelonaLM A tu Messi cyk do Atletico
0
@BorzyKrzys Ciekawe czy Messi bedzie czerpal radość z gry dla tego czegoś
0
@Chaoss Obys po 5 kolejkach wciaz miał ochote ogladać FCB
1
@BarcaInfo A co on jest k****a Robocop ??
0
@Destiny Zadziwie cie ale jesteś w błędzie
0
Jestem ciekaw kiedy nadejdzie moment ze Barca znów bedzie na czele piłkarskiej Europy jakos nie przewiduje chyba takiej sytuacji w przeciągu najbliższych 5 lat ale obym sie mylił
0
Chcielibyscie aby Messi za dwa lata wrócił na jeden sezon na pożegnanie ??
0
@AmigoBlancos Obejrze w domu bo w pracy będzie wstyd jak sie rozbecze
25
1
Jeśli to PSG to sorry Leo ale wszystkiego najgorszego pod względem sportowym.
3
Oby tylko nie PSG