Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MontelQ Obejrzałem cały dla mnie bardzo fajny serial ,ale dlaczego odmóżdżacz ?
0
@BigDaglas Kupiłem spray Momesten tak na próbe bo nigdy nie wierzyłem w te spraye ale sie jednak zdziwiłem po dwa strzały do każdej dziurki i powiem że nawet działa ale jeśli możesz to ogarnij sobie recepte na Claritine Duo
0
@Aqualitek Matka chodziła z nim do lekarza myślała że on chory, a on głupi.
0
Czyli potwiedził Vamos! jak się dogada z Messim na boisku to bedzie pięknie
0
@Jon_Snow Kiedys myśle ze tak ale raczej nie w najbliższej przyszłości
1
@eXi Dokładnie tylko ręka, a i w kiblu jak byłem to jeden pasek więcej od Wi Fi mi sie pojawił
2
"Niby człowiek wiedzioł .....
8
Do 18 w robocie, mam nadzieje że "bagiety" też oglądają bo zamierzam dojechac w 10 min
11
Jak słysze Wolskiego to od razu przypomina sie " Sergi Roberto, Sergi Roberto !!!!!......."
10
Co jak co ale Memphis udo ma dobre
1
@PatrychoO PP to nie porozumienie, paczki z Ali z Chin do PL tydzien max dwa , z PL do twojego domu miesiąc
3
@DonMatteo901 Smuda i Tomaszewski dwaj super eksperci "Głupi i głupszy"
0
@patry295 Nie tylko ty, ale u mnie to juz chyba kwestia wieku
0
Trenerem Barcy B zostanie Cruyff, tak podejrzewam
1
@arkasath Ja po pierwszej poszedłem na zakupy po browary xD
2
Jeśli Depay w końcu zostanie podpisany, Barça będzie miała 10 napastników w swoim składzie: Messi, Griezmann, Dembélé, Trincão, Agüero, Braithwaite, Fati, Coutinho, Depay i Collado, którzy w zasadzie będą częścią pierwszego zespołu w przyszłym sezonie. [sport]
1
@Shapiro Nie chce cie straszyc ale pod koniec przyszlego tygodnia ma byc jeszcze gorzej
2
@FC1899Barca Masakra jak czytam te kwoty w porownaniu do tego co daja na boisku to jest jakis dramat
8
@clyde Przypadek ze pytasz o to 10 ego ;) xD
1
@Kengo Strasznie wykonuje te wolne od jakiegos czasu ale to na pewno przez to kolano ;)
17
Jednak Ney kocha wciaz Barcelone i nie pozwala wzmocnic RM XD
1
@BulaKG na pocieszenie ci powiem ze nie jesteś sam mam to samo caly czerwiec prz*****e
5
FC Barcelona spodziewa się ogłosić podpisanie kontraktu z Memphisem Depay w ten piątek. Pozostaje jeszcze bardzo mały szczegół ekonomiczny do zamknięcia, ale mimo to transakcja zostaje zawarta.
—[Sport]
0
@Encore No jeszcze osoba Bartomeu miała tutaj znaczenie , a swoja drogą to juz nie pierwszy cyrk Ramosa z odejściem
4
@Esteban_ Messi nie strzelał fochów w kwesti pieniędzy tylko chodziło mu o projekt sportowy
0
Ramosowi podobno zmiękła faja i jednak chce zostać ale to jest jednak dzban
0
@Pawelsky Zjedz na dół było dziś
6
@Kgorecki2500 Nie ma szans kto by liczył te wszystkie głosy
0
"Gdy juz zapomnisz o mnie w piątek...."
26
Mistrzostwo xd