Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda że wciąż nie mamy nikogo oprócz Alby na LO
10
Ok może wymagać bardziej ofensywnej gry i ładniejszej dla oka ale jeśli chodzi o usatwienia ,taktyke to tutaj Koeman jest trenerem i albo mu sie ufa albo sie go zwalnia
2
@barcelonaLM Durna plotka
0
@eckov Troche bez sensu za dobry bramkarz żeby grzał ławe
0
I właśnie na niego czekam najbardziej :)
1
@cichociemny1000 No tak średnio bym powiedział ale jak to mówią każdy zasługuje na drugą szanse
0
Nie wiem dlaczego taki kwas się tu na niego wylewa gość jest Cule z krwi i kości za Barcelone oddałby serducho fakt że forma juz nie ta lata lecą nie mnie jednak jako rezerwowy mógłby jeszcze zostać
0
Fajnie było by go przestawić na LO z prawej mamy Desta
2
@dge21 Sam sie dziwie co oni w nim widzą gość jedzie na nazwisku od kilku lat ,mnie osobiście nie przekonuje
0
@Ronnie1992 Jedyne piękne pożegnanie w Realu to pamiętam Dudka
0
Jaki wynik dzis obstawiacie z Rosją ?
0
@KrystianR Jacr Russel Terrier owszem bardzo chciałem przygarnąć szczeniaka nie mniej jednak problem ze szczeniakiem ze schroniska jest taki że nie wiedziałem jak duży urośnie a zależało mi na małym psie ale jedno jest pewne dam jeszcze jakiemuś psiakowi ze schroniska dom
1
@l0Messini Antek na ŚPD ;)
2
Sprzedać póki coś wart
0
@neeed Jego transfer był kolejnym wałkiem Bartomeu który pewnie niedługo wyjdzie na jaw
0
No dobra ale sprzedawać też będziemy ??
2
@Nano22 Ja właśnie miesiąc temu zakupiłem szczeniaka i w domu od razu jakoś zrobiło sie weselej dzięki temu spędzamy wspólnie więcej czasu
0
@AmigoBlancos Kubo jest cieńki jak sik pająka
1
A ha KUNa matata ??
7
Lepszy Kun niż nic
0
@MarcelNJ11 Lepszy Aguero niż Braithwait a po drugie kogo niby miał kupic z pustym portfelem? tutaj gość był do wzięcia za darmo, oby tylko najlepszy piłkarz z planowanych transferów (Depay) ostatecznie trafił do nas
27
Albe bym jednak zostawił ,brak alternatywy
2
Pep gdyby został naszym "Fergusonem" miałby chyba z dwie LM więcej
4
@FC1899Barca Skończ już pić ;)
0
Pep ewidentnie podłamany
0
Wręczanie srebrnych medali to kopanie leżącego
1
Żałuje że nie mam screenów niektórych wpisów tutaj jak to City zmiecie Chelsea w finale
1
Ależ Tuchel da pstryka w nos PSG jak wygra LM
0
7 minut ??? przecież Real nie gra w finale
0
Pep wracaj do nas u nas z Messim na pewno ci sie uda ;)