0

Szkoda że wciąż nie mamy nikogo oprócz Alby na LO

10

Ok może wymagać bardziej ofensywnej gry i ładniejszej dla oka ale jeśli chodzi o usatwienia ,taktyke to tutaj Koeman jest trenerem i albo mu sie ufa albo sie go zwalnia

2

@barcelonaLM Durna plotka

0

@eckov Troche bez sensu za dobry bramkarz żeby grzał ławe

0

I właśnie na niego czekam najbardziej :)

1

@cichociemny1000 No tak średnio bym powiedział ale jak to mówią każdy zasługuje na drugą szanse

0

Nie wiem dlaczego taki kwas się tu na niego wylewa gość jest Cule z krwi i kości za Barcelone oddałby serducho fakt że forma juz nie ta lata lecą nie mnie jednak jako rezerwowy mógłby jeszcze zostać

0

Fajnie było by go przestawić na LO z prawej mamy Desta

2

@dge21 Sam sie dziwie co oni w nim widzą gość jedzie na nazwisku od kilku lat ,mnie osobiście nie przekonuje

0

@Ronnie1992 Jedyne piękne pożegnanie w Realu to pamiętam Dudka

0

Jaki wynik dzis obstawiacie z Rosją ?

0

@KrystianR Jacr Russel Terrier owszem bardzo chciałem przygarnąć szczeniaka nie mniej jednak problem ze szczeniakiem ze schroniska jest taki że nie wiedziałem jak duży urośnie a zależało mi na małym psie ale jedno jest pewne dam jeszcze jakiemuś psiakowi ze schroniska dom

1

@l0Messini Antek na ŚPD ;)

2

Sprzedać póki coś wart

0

@neeed Jego transfer był kolejnym wałkiem Bartomeu który pewnie niedługo wyjdzie na jaw

0

No dobra ale sprzedawać też będziemy ??

2

@Nano22 Ja właśnie miesiąc temu zakupiłem szczeniaka i w domu od razu jakoś zrobiło sie weselej dzięki temu spędzamy wspólnie więcej czasu

0

@AmigoBlancos Kubo jest cieńki jak sik pająka

1

A ha KUNa matata ??

7

Lepszy Kun niż nic

0

@MarcelNJ11 Lepszy Aguero niż Braithwait a po drugie kogo niby miał kupic z pustym portfelem? tutaj gość był do wzięcia za darmo, oby tylko najlepszy piłkarz z planowanych transferów (Depay) ostatecznie trafił do nas

27

Albe bym jednak zostawił ,brak alternatywy

2

Pep gdyby został naszym "Fergusonem" miałby chyba z dwie LM więcej

4

@FC1899Barca Skończ już pić ;)

0

Pep ewidentnie podłamany

0

Wręczanie srebrnych medali to kopanie leżącego

1

Żałuje że nie mam screenów niektórych wpisów tutaj jak to City zmiecie Chelsea w finale

1

Ależ Tuchel da pstryka w nos PSG jak wygra LM

0

7 minut ??? przecież Real nie gra w finale

0

Pep wracaj do nas u nas z Messim na pewno ci sie uda ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?