Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jest Kun są okazje
1
Pamiętacie co zrobił Ramos w hiszpańskim finale ? dziś mamy angielski ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
5
Tuchel to idealny trener dla Barcelony
2
Czy tylko mi dziś bardziej podoba się gra Chelsea ?
1
Oby tylko nie był to mecz do jednej bramki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Ale bym sobie zobaczył taką Barce Tuchela
1
@Mario96w Wielki Vini lepszy ;)
0
@Derean Jak Real grał w finale to nie oglądałem żadnego w zeszłym roku trochę kibicowałem Lewemu dziś w sumie jestem za Pepem ale jeśli przegra to przegra i tyle
0
@mat32 Galaxy A52 5G ale może być troche ponad budżet
0
Niby fajnie finał itp, ale finał bez Barcelony to nie to samo
0
@budel17 Whisky ze spritem ? tego jeszcze nie próbowałem
0
Co tam pijecie do meczyku ? U mnie biała z tonikiem i lodem limetką i cytrynką, mniam :)
2
@DonMatteo901 Mega !
0
A dzisiejszy meczyk to z kibicami czy bez ?
0
Cięzko będzie nam go sprzedać za dobrą cene , łamliwy jest a do tego piłkarsko tez żaden top obstawiam ze skończy w jakimś angielskim Fulham, Aston Villa czy w innym zespole ze środka tabeli
1
@Klimach fan Dokładnie mam wrażenie że Koeman wyżej stawia własne ego niz dobro drużyny, klubu.
7
Niektórzy tutaj by chcieli żeby Laporta zwolnił Koemana na konferencji prasowej , Laporta to nie Grześ Lato.
3
@kuba1794 Moim zdaniem Laporta szuka alternatywy jeśli nikogo nie znajdzie Koeman zostanie
0
@barik_barca A co miał niby powiedzieć jak jeszcze nci z nikim nie ustaił przecież nie zwolni Koemana na konferencji prasowej takie tematy tylko w PL za kadencji pana GL ;)
0
@Yoshi94 Trincao za dużo nie daje a nasz "Taktyk " ustawia Dembele na 9
0
@masq Od "szczepionki" ;)
1
@Hasszz Dobrze prawione polewam ;)
0
@Szpenser Chorwacja piękna do wypoczywania i zwiedzania
0
@DonMatteo901 Dokładnie jak dla mnie Conte to żaden Top
5
Ja po meczu z Granadą też byłem rozczarowany i to bardzo
1
Depay chce do Barcelony to nasz zarząd chce to wykorzystac i zapłacić mu jak najmniej
0
@AmigoBlancos Myśle że ten komentarz powinieneś dodać na innej stronie
0
@Bagsik88 Teraz za Koemana to nie ma ani jednej z ww "rzeczy"
0
Włoski trener w Barcelonie , czyli powtórka Valverde