Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@betonito Niestety ma takie prawo
1
@kuz Co racja to racja takiej wtopy jak ta z Granadą ciężko wybaczyć
8
@neeed Z tym że ZZ teoretycznie nie jest zwalniany tylko sam chce odejść
5
Troche współczuje Koemanowi wysyp nazwisk potencjalnych następców, media traktują go jakby juz go tutaj nie było , ale po części końcówką sezonu troche sobie na to zasłużył
0
@DonMatteo901 Mógł grac u nas ale sam tak wybrał
0
@przemo1402 Osobiście uważam że nie jest to aż taki problem Guardiola tez trenował piłkarzy z którymi dzielił szatnie podobnie jak Zidane i Lucho
1
Zastanawiacie sie czy aby czasami Johan nie chce sie pozbyć" Amigosów" aby ułatwic prace Xaviemu ?
0
@Messibestplayerintheworld W sumie tymi słowami to tak jakby już zwolnił Koemana
0
@LambiPL Dzięki fajna stronka tak jak czułem wychyl w lewo raz działa na maxa raz do połowy na szczęście jeszcze na gwarancji
1
Tak dla Xaviego
0
@LambiPL Mam wrażenie że jak daje w lewo to np jadąc pojazdem skręt jest delikatny
0
@RychuBarca CR za duże ego ,jakby miał podac piłke Messiemu to wolałby wy***ć w Out
1
Ktoś podpowie w jaki sposób przetestuje pada DS4 ? jest jakiś przydatny program bo coś mi się zdaje że wariuje
0
Piękna i efektywna gra Barcelony zaczyna się w LaMasii takie są fakty
3
Aż się boje myśleć gdzie byśmy byli na koniec sezonu gdyby Messiego juz nie było
0
Xavi Xavi nas zbawi ;)
1
@Pablit A ja sie będe śmiał z tych wszystkich co nie chcieli Xaviego albo Pimienty a wygramy LM
1
Messi idź do tego City tutaj przez najbliższe lata nic dobrego cie nie spotka
3
Obrońcy Koemana na LR tak samo śmieszni jak nasze wyniki
2
Koeman zdecydowanie Out i to jak najszybciej
2
Athletico !!!!!!!!!
2
Ten nasz mecz to jak towarzyski stresuję sie tylko Atletico
1
A my swoje 1-1 .......
1
Chyba bardziej kibicuję Athletico niż Barcelonie przykre ale prawdziwe
3
Gole są ale bez emocji, trzeba było strzelać z Granadą
4
Nowy program Pis w skrócie "Dalej będziemy rozdawać tylko więcej"
2
Niestety ale jutrzejszy mecz kompletnie bez emocji bedzie sie oglądało
1
@taris Koszulki PSG nigdy mi się nie podobają
2
Tylko czy kibice mają jeszcze siłe ?
22
W ostatnim meczu pokazał swój kunszt trenerski ,zmiany to była jakaś parodia , nie dziękuje