3

@betonito Niestety ma takie prawo

1

@kuz Co racja to racja takiej wtopy jak ta z Granadą ciężko wybaczyć

8

@neeed Z tym że ZZ teoretycznie nie jest zwalniany tylko sam chce odejść

5

Troche współczuje Koemanowi wysyp nazwisk potencjalnych następców, media traktują go jakby juz go tutaj nie było , ale po części końcówką sezonu troche sobie na to zasłużył

0

@DonMatteo901 Mógł grac u nas ale sam tak wybrał

0

@przemo1402 Osobiście uważam że nie jest to aż taki problem Guardiola tez trenował piłkarzy z którymi dzielił szatnie podobnie jak Zidane i Lucho

1

Zastanawiacie sie czy aby czasami Johan nie chce sie pozbyć" Amigosów" aby ułatwic prace Xaviemu ?

0

@Messibestplayerintheworld W sumie tymi słowami to tak jakby już zwolnił Koemana

0

@LambiPL Dzięki fajna stronka tak jak czułem wychyl w lewo raz działa na maxa raz do połowy na szczęście jeszcze na gwarancji

1

Tak dla Xaviego

0

@LambiPL Mam wrażenie że jak daje w lewo to np jadąc pojazdem skręt jest delikatny

0

@RychuBarca CR za duże ego ,jakby miał podac piłke Messiemu to wolałby wy***ć w Out

1

Ktoś podpowie w jaki sposób przetestuje pada DS4 ? jest jakiś przydatny program bo coś mi się zdaje że wariuje

0

Piękna i efektywna gra Barcelony zaczyna się w LaMasii takie są fakty

3

Aż się boje myśleć gdzie byśmy byli na koniec sezonu gdyby Messiego juz nie było

0

Xavi Xavi nas zbawi ;)

1

@Pablit A ja sie będe śmiał z tych wszystkich co nie chcieli Xaviego albo Pimienty a wygramy LM

1

Messi idź do tego City tutaj przez najbliższe lata nic dobrego cie nie spotka

3

Obrońcy Koemana na LR tak samo śmieszni jak nasze wyniki

2

Koeman zdecydowanie Out i to jak najszybciej

2

Athletico !!!!!!!!!

2

Ten nasz mecz to jak towarzyski stresuję sie tylko Atletico

1

A my swoje 1-1 .......

1

Chyba bardziej kibicuję Athletico niż Barcelonie przykre ale prawdziwe

3

Gole są ale bez emocji, trzeba było strzelać z Granadą

4

Nowy program Pis w skrócie "Dalej będziemy rozdawać tylko więcej"

2

Niestety ale jutrzejszy mecz kompletnie bez emocji bedzie sie oglądało

1

@taris Koszulki PSG nigdy mi się nie podobają

2

Tylko czy kibice mają jeszcze siłe ?

22

W ostatnim meczu pokazał swój kunszt trenerski ,zmiany to była jakaś parodia , nie dziękuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?