Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Takich ludzi nam tu trza a nie Elringi jakieś co wyżej s**a niż ****e ma
2
@socha Messi wygrał przetarg z Perezem i mistrzostwo pewnie nasze xd
0
@IronSanHybrid Guardiola też z kilkoma grał ;)
0
@Rewolucja123 Jeśli Xavi juz by tu trafił w przyszłym sezonie to marzy mi sie aby utarł nosa tym wszystkim znawcom że nie ma doświadczenia liga katarska itp i zaliczyl triumf LM
0
@IronSanHybrid Powiedz to Zidanowi lub Guardioli ;)
0
@MaziFCB chyba sporo zależy od ich meczu z Chelsea
4
Ależ bym chciał aby Real stracił punkty z Atheltikiem i Sevilla
0
@Rewolucja123 "Byki to ten taki napakowany , nie to Floppy jest taki napakowany "Xd
0
No dobra byki ma dziś urodziny czekam na życzenia xD
1
@TSWKRK Jeśli nie wtopią z Sevilą to licze jeszcze na Athletic
0
@Pilka_jest_okragla Jak przyjdzie Garcia to zacznie siadać mimo wszystko Pique to jest gość cule z krwi i serca
7
20
Najgorzej że gramy z Atletico w sobote jak wygramy to Real w niedziele zepnie mega poślady na Seville
1
Obyśmy przegrali z Atletico
2
Ładnie klepiemy tylko bramek brak
0
@max1982 a jutro ci trzeci ;)
3
Ostatni moment potem juz bedzie po prostu za stary ;)
1
Ależ niektórzy bredzą tutaj o prowadzeniu jeszcze jakiegoś zespołu z Europy przez Xaviego , a Guardiola to niby kogo trenował , albo Zidane ? Podobne brednie ze nie będzie mial autorytetu bo koledzy itp. , Puyol,Xavi grali z Guardiolą i jakoś nie była to żadna przeszkoda
3
Ale jazz hardkorowo pada deszcz !
0
@pafcioxxx Mam elektryczny xd ekipa wpada na urodzinki i świętujemy :)
0
Roma , Liverpool , Bayern , a teraz wielka Granada
18
Mozecie z glownej zabrac wynik tego meczu bo wk**** oczy
0
Sevilla ma Real u siebie ??
0
Jestem ciekaw co Laporta zrobi z Koemanem jeśli ten skończy sezon na np. 3 miejscu
1
Real przega z Athletic i Sevillą ,a my z Atletico i Valencią
1
Jeszcze tylko w*****l od Valencii i wakacje
1
@macio_944 Atletico jak wygra to też ma
1
Oni chyba chcą wygrać jak najmniejszym nakładem sił
0
Spójrz w tabele Barca na czele ! ! ( I oby już tak do końca )
0
Może by tak manitke dzisiaj ;)