6

Takich ludzi nam tu trza a nie Elringi jakieś co wyżej s**a niż ****e ma

2

@socha Messi wygrał przetarg z Perezem i mistrzostwo pewnie nasze xd

0

@IronSanHybrid Guardiola też z kilkoma grał ;)

0

@Rewolucja123 Jeśli Xavi juz by tu trafił w przyszłym sezonie to marzy mi sie aby utarł nosa tym wszystkim znawcom że nie ma doświadczenia liga katarska itp i zaliczyl triumf LM

0

@IronSanHybrid Powiedz to Zidanowi lub Guardioli ;)

0

@MaziFCB chyba sporo zależy od ich meczu z Chelsea

4

Ależ bym chciał aby Real stracił punkty z Atheltikiem i Sevilla

0

@Rewolucja123 "Byki to ten taki napakowany , nie to Floppy jest taki napakowany "Xd

0

No dobra byki ma dziś urodziny czekam na życzenia xD

1

@TSWKRK Jeśli nie wtopią z Sevilą to licze jeszcze na Athletic

0

@Pilka_jest_okragla Jak przyjdzie Garcia to zacznie siadać mimo wszystko Pique to jest gość cule z krwi i serca

7

20

Najgorzej że gramy z Atletico w sobote jak wygramy to Real w niedziele zepnie mega poślady na Seville

1

Obyśmy przegrali z Atletico

2

Ładnie klepiemy tylko bramek brak

0

@max1982 a jutro ci trzeci ;)

3

Ostatni moment potem juz bedzie po prostu za stary ;)

1

Ależ niektórzy bredzą tutaj o prowadzeniu jeszcze jakiegoś zespołu z Europy przez Xaviego , a Guardiola to niby kogo trenował , albo Zidane ? Podobne brednie ze nie będzie mial autorytetu bo koledzy itp. , Puyol,Xavi grali z Guardiolą i jakoś nie była to żadna przeszkoda

3

Ale jazz hardkorowo pada deszcz !

0

@pafcioxxx Mam elektryczny xd ekipa wpada na urodzinki i świętujemy :)

0

Roma , Liverpool , Bayern , a teraz wielka Granada

18

Mozecie z glownej zabrac wynik tego meczu bo wk**** oczy

0

Sevilla ma Real u siebie ??

0

Jestem ciekaw co Laporta zrobi z Koemanem jeśli ten skończy sezon na np. 3 miejscu

1

Real przega z Athletic i Sevillą ,a my z Atletico i Valencią

1

Jeszcze tylko w*****l od Valencii i wakacje

1

@macio_944 Atletico jak wygra to też ma

1

Oni chyba chcą wygrać jak najmniejszym nakładem sił

0

Spójrz w tabele Barca na czele ! ! ( I oby już tak do końca )

0

Może by tak manitke dzisiaj ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?