Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@eckovBo Lockodown ma na celu przejęcie spółek i firm czego tu nie rozumieć ;)
0
@JohnnyBarca Na papierze to Chelsea powinno sie przejechac po Realu ale wszyscy wiemy jak zapewne będzie
8
@FC1899Barca drugi Piątek Xd ;)
0
Chyba ktos sie zapalił za bana i zhakował strone ;)
2
@BarcaInfo Hola hola a prawo Webstera xD
1
@xDoMinO26x M. City
1
@JarekS Aż takimi jak oni raczej nie będą, pamietaj że tamta dużyna grała ze sobą praktycznie od dziecka , rozumieli się na boisku jak mało kto do tego mieli najlepszego trenera na świecie
36
Tak właśnie było, dziekuje że było mi dane żyć w czasach tej Barcelony, najpiękniej grającej drużyny na świecie i każdy kto uważa inaczej nie zna się na piłce
0
@BorzyKrzys Nie bój sie jak nie PiS to pogoda spie***i ci majówke sorry taki mamy klimat
0
@wroclawianin89 Dzień wolny musisz wykorzystac w tym samym miesiącu
1
@RonaldoR9 To samo było u nas jak mieliśmy MSN
2
@Mathew86 Ronaldo ?? uderzyłeś się w głowe ?
0
@Pawel13sz w sumie przez chwile chciałem tak napisać ;)
2
@Art ta na głównej będzie
0
Braithwait w Barcelonie w dodatku z 9 na plecach to największe nieporozumienie obecnego składu
0
@macio_944 Dokładnie Brajtłajt to największe nie porozumienie w tym klubie nie kupić Depaya za takie pieniądze to wręcz grzech
1
@kolo123 Niestety tez go nie trawie ale piłkarsko robi różnice
3
Jeśli przyjdzie Aguero mam nadzieje że nie przekreśli to transferu Depaya
1
@analitykTaktyki Najbardziej irytuje to że po drugim meczu z PSG myślałem że to już i ta druzyna zaskoczyła po czym wychodzą na Real z pełnymi gaciami i kończy sie jak zwykle , gdyby wyszli na nich z takim samym nastawieniem jak w Paryżu Real maiłby 3 pkt mniej
0
@lucca87 Bez Wijnal jest ok
1
@Cwaniak4 Ja powiem Braithwait , Griezmann, Pjanic, Coutinho
0
Kogo na pierwszym miejscy byście sprzedali z obecnego składu ??
1
@joloskyy No dokładnie to najbardziej wkurzające
7
Tak żem se pobral z PS PLUS "Days Gone" i powiem że gierca mega, wkręciłem się fajny klimat
0
@itmustbejoke Drugi warunek to przekonanie Leo do wspólnej gry ;)
0
@gryfiT. Pewnie zostanie ale wolałbym żeby odszedł
1
Sprzedać póki coś wart
2
Messi do Laporty "Daj mnie Neymara to zostane inaczej spadam " ciekawe co szefo wtedy na to
0
@Yosemite Gorszy niz Griezmann nie będzie
4
@Thomas99PL ZZ lepszy od Guardioli heueue padłem