1

@eckovBo Lockodown ma na celu przejęcie spółek i firm czego tu nie rozumieć ;)

0

@JohnnyBarca Na papierze to Chelsea powinno sie przejechac po Realu ale wszyscy wiemy jak zapewne będzie

8

@FC1899Barca drugi Piątek Xd ;)

0

Chyba ktos sie zapalił za bana i zhakował strone ;)

2

@BarcaInfo Hola hola a prawo Webstera xD

1

@xDoMinO26x M. City

1

@JarekS Aż takimi jak oni raczej nie będą, pamietaj że tamta dużyna grała ze sobą praktycznie od dziecka , rozumieli się na boisku jak mało kto do tego mieli najlepszego trenera na świecie

36

Tak właśnie było, dziekuje że było mi dane żyć w czasach tej Barcelony, najpiękniej grającej drużyny na świecie i każdy kto uważa inaczej nie zna się na piłce

0

@BorzyKrzys Nie bój sie jak nie PiS to pogoda spie***i ci majówke sorry taki mamy klimat

0

@wroclawianin89 Dzień wolny musisz wykorzystac w tym samym miesiącu

1

@RonaldoR9 To samo było u nas jak mieliśmy MSN

2

@Mathew86 Ronaldo ?? uderzyłeś się w głowe ?

0

@Pawel13sz w sumie przez chwile chciałem tak napisać ;)

2

@Art ta na głównej będzie

0

Braithwait w Barcelonie w dodatku z 9 na plecach to największe nieporozumienie obecnego składu

0

@macio_944 Dokładnie Brajtłajt to największe nie porozumienie w tym klubie nie kupić Depaya za takie pieniądze to wręcz grzech

1

@kolo123 Niestety tez go nie trawie ale piłkarsko robi różnice

3

Jeśli przyjdzie Aguero mam nadzieje że nie przekreśli to transferu Depaya

1

@analitykTaktyki Najbardziej irytuje to że po drugim meczu z PSG myślałem że to już i ta druzyna zaskoczyła po czym wychodzą na Real z pełnymi gaciami i kończy sie jak zwykle , gdyby wyszli na nich z takim samym nastawieniem jak w Paryżu Real maiłby 3 pkt mniej

0

@lucca87 Bez Wijnal jest ok

1

@Cwaniak4 Ja powiem Braithwait , Griezmann, Pjanic, Coutinho

0

Kogo na pierwszym miejscy byście sprzedali z obecnego składu ??

1

@joloskyy No dokładnie to najbardziej wkurzające

7

Tak żem se pobral z PS PLUS "Days Gone" i powiem że gierca mega, wkręciłem się fajny klimat

0

@itmustbejoke Drugi warunek to przekonanie Leo do wspólnej gry ;)

0

@gryfiT. Pewnie zostanie ale wolałbym żeby odszedł

1

Sprzedać póki coś wart

2

Messi do Laporty "Daj mnie Neymara to zostane inaczej spadam " ciekawe co szefo wtedy na to

0

@Yosemite Gorszy niz Griezmann nie będzie

4

@Thomas99PL ZZ lepszy od Guardioli heueue padłem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?