Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@!34RC3!_0N4
https://disk.yandex.com/d/tHRss5tI11fl3w?w=1
0
@Chakalaka Depay tak Aguero niet
4
Osobiście uważam że Chelsea zaprezentowała o wiele ładniejszy futbol niz dzień wcześniej MC, jeśli poprawią skuteczność to City może polegnąć
3
Niech sie cieszą ze tak daleko zaszli jak zwykle pofarcili w losowaniu a my dalismy ciała porażką z Juve
0
To teraz Madryt spina poślady i zgarnia lige
1
Bye bye ..........
0
Francuzi to wiem ze mają problem z celnością ale Niemcy widze nie chcą być gorsi
1
Tak z 10 minut im doliczy ??
5
@Koors Nie dzięki wole angielski finał
5
Takie luźne 3-0 dla niebieskich bym prosił
0
Jak zwykle komunikat z apki sport pl "Chelsea prowadzi" jak strzela Real to najpierw widze wykrzykniki
0
Ciach pach !!!!
0
@DonMatteo901 Ale najlepsze w tym wszystkim jest ze glownie zostanie zapamietany za dokonania z Barca :)
0
@AmigoBlancos Wszystko ca napisales jest prawda polecam obejrzec "Take the ball, pass the ball" duza zasluga w calej tej erze to La Masia, chlopaki grali ze soba prawie cala kariere wiec na boisku rozumieli sie jak zaden inny zespol
4
@Chakalaka Jeden ze smutniejszych dni w historii FC Barcelony
0
8:20 A Neymar jeszcze nie w Barcelonie ??
0
@czesctuam Jest
0
0
Psg kuca przy sikaniu
1
@czesctuam bardziej Chelsea
1
Poziom obecej LM jest w prost proporcjonalny do atmosfery na trybunach
0
Neymara razi blask Mbappe woli do cienia Messiego
3
Z całym szacunkiem dla Pepa ale obecnie najlepiej wygląda gra Chelsea
1
@Danchos Szekspirowski
0
W sumie to obojętne mi to kto wygra tą LM byle to nie był Real ;)
1
@kuz Myśle że efekt jest odwrotny ;)
24
@LuisSalvano Nie masz już dość ???
0
@Encore No oby nie
0
@amanter Też tak sądze
0
@Chakalaka Like It