0

@Chakalaka Depay tak Aguero niet

4

Osobiście uważam że Chelsea zaprezentowała o wiele ładniejszy futbol niz dzień wcześniej MC, jeśli poprawią skuteczność to City może polegnąć

3

Niech sie cieszą ze tak daleko zaszli jak zwykle pofarcili w losowaniu a my dalismy ciała porażką z Juve

0

To teraz Madryt spina poślady i zgarnia lige

1

Bye bye ..........

0

Francuzi to wiem ze mają problem z celnością ale Niemcy widze nie chcą być gorsi

1

Tak z 10 minut im doliczy ??

5

@Koors Nie dzięki wole angielski finał

5

Takie luźne 3-0 dla niebieskich bym prosił

0

Jak zwykle komunikat z apki sport pl "Chelsea prowadzi" jak strzela Real to najpierw widze wykrzykniki

0

Ciach pach !!!!

0

@DonMatteo901 Ale najlepsze w tym wszystkim jest ze glownie zostanie zapamietany za dokonania z Barca :)

0

@AmigoBlancos Wszystko ca napisales jest prawda polecam obejrzec "Take the ball, pass the ball" duza zasluga w calej tej erze to La Masia, chlopaki grali ze soba prawie cala kariere wiec na boisku rozumieli sie jak zaden inny zespol

4

@Chakalaka Jeden ze smutniejszych dni w historii FC Barcelony

0

8:20 A Neymar jeszcze nie w Barcelonie ??

0

@czesctuam Jest

0

0

Psg kuca przy sikaniu

1

@czesctuam bardziej Chelsea

1

Poziom obecej LM jest w prost proporcjonalny do atmosfery na trybunach

0

Neymara razi blask Mbappe woli do cienia Messiego

3

Z całym szacunkiem dla Pepa ale obecnie najlepiej wygląda gra Chelsea

1

@Danchos Szekspirowski

0

W sumie to obojętne mi to kto wygra tą LM byle to nie był Real ;)

1

@kuz Myśle że efekt jest odwrotny ;)

24

@LuisSalvano Nie masz już dość ???

0

@Encore No oby nie

0

@amanter Też tak sądze

0

@Chakalaka Like It

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?