Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co sądzicie o Frankowiczach powinni dostać odszkodowanie czy jednak każdy widział co podpisuje ?
1
@betonito Sam Ney nie ale razem z Messim szanse wzrastaja, i to dużo
0
@messi564 Tymczasem to wciąż lepszy piłkarz niż Dembele
0
@LuisSalvano A kim można zastąpić tak genialnych graczy ?
0
Myślicie że jak z Paryża odejdą Ney i Mbappe to PSG jak to mówią się "skończy"?
1
Akcje PSG to poezja
4
Pep mówił że gdyby Ney został u nas miałby ze dwie LM więcej, szczerze to to samo powiem o Guardioli ;)
0
City jest wypompowane jak Real wczoraj
1
Za chwile wyjdzie Pan N. i znowu mnie wk**** bo powie że siłownie jeszcze nie bedą otwierane
0
@Stagiryta Taaa u siebie świetny wynik xd
0
Chelsea strzeli jeszcze jedną tak czuje ;) :p
4
Werner dobry jest tylko w Fifie ;)
1
@dawo17 Cały Polsat się nimi podnieca
0
Przy takiej grze jeszcze co najmniej jedna barmka to obowiązek
1
Gol na wyjeździe xd to lubie
0
@karolex Bardziej Manitą ;)
4
@MesQueUnClub96 Baaaaaaaa
0
@Ojciec5tkidzieci Rzecz gustu jako koneser muzyki elektronicznej stwierdzam że na pewno nie :)
0
@BorzyKrzys W PL takie obrazki by mnie nie zdziwiły ale w DE juz troche tak
7
@Chakalaka Dawać mnie go tu jak najszybciej niech sie ogrywa
4
@pienaar otóż tak
11
Oby Madryt przegrał sezon
1
@MaziFCB Patologia
0
Rotacje moze i potrzebne ale nie ma marginesu błędu
3
@Firestone Fryzurka nie pomoze i tak jest cieńki jak sik pająka :p
0
@Zytko Moi rodzice korzystaja i są zadowoleni na pewno działa lepiej od Netii z którą co chwile były problemy
1
Jak Real odda Varane,a i zastapią go Alabą to strzał w kolano bym rzekł
10
Teraz zobaczyłem że Valencia dopiero na 14 miejscu troche szok
1
@saczers438 Varane to wg mnie lepszy obrońca niz Alaba
0
Obybtylko nasi nie spuścili z tonu przez te wyniki