Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamilop Na plus zaden z francuzów nie spełnia oczekiwań
6
Jednak oni to tam umieją w te transfery
0
@Katalonbar Fajnie też będzie jak przegramy z Atleti i Real się potknie straszny bajzel sobie narobiliśmy tą porażką
0
Jeśli przegramy PK to po sezonie KoemanOUT czy jednak nie ?
5
Ale żeśmy sobie narobili burdelu tą porażką jeszcze abstrakcyjnie możemy dać Realowi tytuł pokonując Atletico
0
@Pilka_jest_okragla Zaraz cię zjadą że za szybko itp.
0
Messi znów będzie się zastanawiał co dalej bo przyszły sezon może być kopią tego
6
Tylko teraz pytanie wygrać z Atleti czy może jednak nie
2
Osobiście jeśli chodzi o Koemana mam mieszane uczucia czuję że ten gość chyba jednak nie daje rady z drugiej strony ciekawe czy jakby dostał piłkarzy tych o których prosił co by pokazał, ale znowu to spore ryzyko i kolejny sezon może być przegrany a już tego za dużo
1
Real dublet loading przykre ale możliwe
4
Jakby Real przegrywał doliczyłby 7
2
Dobra 2-1 to i tak najniższy wymiar kary
0
Jak widze Braithwaita z 9 na plecach to mam załamke
2
Grać grać K**** mać!!!!!!!!
2
Ale pogoda trzeba anulować.......
0
Na tym orliku to zaraz woda będzie stała
0
@TheNekro94 Dup* nie świetny to słaba Barca a nie świetny Real
1
Broń Boże nie przedłużać umowy z Dembele a ten jeszcze ma tupet prosić o podwyżke
0
Real jest słaby ale my bardzo słabi
0
Messi zapewne znów zacznie się zastanawiać i wcale mu się nie dziwie
2
Jeśli przegramy jeszcze PK to Koeman powinien odejść
4
Niech nas zleje jeszcze Atletico bo inaczej to Real będzie mistrzem
0
Patrzę na to ale chyba już mi się nie chce :(
0
Real mistrzem przegramy PK Messi odejdzie
0
Real g***o gra i strzela gola w sumie nic nowego
0
Koszmary wracają
2
Mam wraże że Eleven to stacja która żyje tylko od El Clasico do El Clasico , spuszczają się nad tym meczem strasznie
4
@PatrykBarca Griezmann powinien zostać sprzedany a Depay kupiony
1
Wygramy Wygramy wygramy !!......
30
Boje się tylko czy Mingueza wytrzyma psychicznie