Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dramat .
3
Mecz w czwartek o 22 ? później sie nie dało
0
@Uukasz_93 Szach Mat.
1
Perez tak nawywijał że Realowi nie dadzą wygrać LM przez następne 5 lat co najmniej
0
@BarcaInfo Jeśli to prawda to Florek jest King
0
@SamuraJack Tak bo chce jechać na wakacje i tańczyc na Eventach ;) , i w sumie tylko dlatego, troche to żenujące ale nie ma wyjścia chyba
8
1
@MrShakira Co racja to racja nie wziąc Depaya za tą cene co podobno jest do wzięcia to głupota
2
Dzban
1
@BarcaInfo za dwa lata Leo, Suarez , Aguero w MLS
1
@TheHeisenberg na siłownie czekają aż się poddadzą potwm wchodzi PZU i nagle wszystkie otwarte ;)
0
@tobiasson92 A siłownie PZU tylko o to tutaj chodzi
1
@macio_944 W planach wyjazd do Chorwy trza zdążyć przed sierpniem
2
@DonMatteo901 Mysłałem ze Infantino troche zmieni fife a to widze jednak taki sam typ jak poprzednik, dojenie kasy do własnych kieszeni
1
Ciekawe co by było jakby stacje tv sie wypieły na tą całą Superlige to przecież głównie dzięki nim maja tyle hajsu
3
Perez za dużo tracił na "przelewy" to zrobił z siebie prezesa i wiadomo kto będzie co roku wygrywał tą całą Superlige
1
@jeyx77x zapomniałeś z kim gra Real ? Na pewno tego nie przegra
11
Nie wiem tylko dlaczego tutaj tak sporo ludzie neguje Pique ,gość oddaje serce praktycznie w każdym meczu osobiście uważam ze powinien byc kapitanem tej drużyny
1
Wzmocnić skład i zobaczyć co Koeman osiągnie takie moje zdanie , tylko boje się kolejnego sezonu rozczarowań za dużo tego
0
@10SzymonBarca10 ok ok oddzwonimy
0
@AmigoBlancos I tak to wygrają
4
Wczoraj kumpel wrócił do roboty po Covidzie powiem szczerze że jak zakaszlał to się przeraziłem nigdy nie słyszałem takiego kaszlu myślałem że wypluje płuca
1
@Messibestplayerintheworld Ja bym się jednak zdziwił jakby przyszedł Halland
0
@JohnnyBarca Powinien
0
@HarveySpecter strzela ale mógłby częściej
1
Kiedy będzie ciepło ???
0
@Zip Nie mam ochoty oglądac ani jednego ani drugiego ;)
2
@Lionel_Messi10 Dla mnie Ter Stegen
0
@BarcaInfo W nogach diament ale w głowie ....
0
@masq Prawdopodobnie zagłosuje na Polska 2050 ale też tak nie koniecznie ze 100 % przekonaniem