0

Dramat .

3

Mecz w czwartek o 22 ? później sie nie dało

0

@Uukasz_93 Szach Mat.

1

Perez tak nawywijał że Realowi nie dadzą wygrać LM przez następne 5 lat co najmniej

0

@BarcaInfo Jeśli to prawda to Florek jest King

0

@SamuraJack Tak bo chce jechać na wakacje i tańczyc na Eventach ;) , i w sumie tylko dlatego, troche to żenujące ale nie ma wyjścia chyba

8

1

@MrShakira Co racja to racja nie wziąc Depaya za tą cene co podobno jest do wzięcia to głupota

2

Dzban

1

@BarcaInfo za dwa lata Leo, Suarez , Aguero w MLS

1

@TheHeisenberg na siłownie czekają aż się poddadzą potwm wchodzi PZU i nagle wszystkie otwarte ;)

0

@tobiasson92 A siłownie PZU tylko o to tutaj chodzi

1

@macio_944 W planach wyjazd do Chorwy trza zdążyć przed sierpniem

2

@DonMatteo901 Mysłałem ze Infantino troche zmieni fife a to widze jednak taki sam typ jak poprzednik, dojenie kasy do własnych kieszeni

1

Ciekawe co by było jakby stacje tv sie wypieły na tą całą Superlige to przecież głównie dzięki nim maja tyle hajsu

3

Perez za dużo tracił na "przelewy" to zrobił z siebie prezesa i wiadomo kto będzie co roku wygrywał tą całą Superlige

1

@jeyx77x zapomniałeś z kim gra Real ? Na pewno tego nie przegra

11

Nie wiem tylko dlaczego tutaj tak sporo ludzie neguje Pique ,gość oddaje serce praktycznie w każdym meczu osobiście uważam ze powinien byc kapitanem tej drużyny

1

Wzmocnić skład i zobaczyć co Koeman osiągnie takie moje zdanie , tylko boje się kolejnego sezonu rozczarowań za dużo tego

0

@10SzymonBarca10 ok ok oddzwonimy

0

@AmigoBlancos I tak to wygrają

4

Wczoraj kumpel wrócił do roboty po Covidzie powiem szczerze że jak zakaszlał to się przeraziłem nigdy nie słyszałem takiego kaszlu myślałem że wypluje płuca

1

@Messibestplayerintheworld Ja bym się jednak zdziwił jakby przyszedł Halland

0

@JohnnyBarca Powinien

0

@HarveySpecter strzela ale mógłby częściej

1

Kiedy będzie ciepło ???

0

@Zip Nie mam ochoty oglądac ani jednego ani drugiego ;)

2

@Lionel_Messi10 Dla mnie Ter Stegen

0

@BarcaInfo W nogach diament ale w głowie ....

0

@masq Prawdopodobnie zagłosuje na Polska 2050 ale też tak nie koniecznie ze 100 % przekonaniem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?