Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
PSG oddając Mbappe stracą chyba więcej w grze niż my oddając Messiego
1
Messi w Barcelonie był Bogiem w PSG jest po prostu kolejnym z wielkich
1
Trzeba czekać Pedri , Fati i po cichu jeszcze licze na Aguero moze wtedy jakoś zacznie to wyglądać
3
WIdać że Messi już nie blokuje Griezmanna
1
"Zazdraszczacie" kibicom PSG takiego składu ?
0
@Mns21 Cóż to jest za dzban
0
Nie odpali .....
1
Ależ bym chciał żeby tak Barca zaczęła pykać wszystich młodzikami a w szczególności tych wszystkich co wydali kupe szmalcu na transfery
0
@Encore Za dwa lata to całe MSN + CR zapewne do USA
4
@Dojaar Jeśli City odpuściło CR to raczej była to decyzja samego Pepa i to jest bardzo dobre podejście
1
@doc Niestety ale Griezmann ma sporo do udowodnienia kibicom i oby mu sie to udało inaczej ciężkie życie go czeka na CN
0
Dobrze że człowiek ma tyle lat że wszystkie te transfery jakoś czytam bez większych emocji kiedyś to przez to że wszyscy sie zbroją a Barca jest w d*** nie mógłbym spać
1
Komentarz usunięty
0
@TheNekro94 Ja podejrzewam że Ronaldo bardziej bedzie u Pepa zmiennikiem niz podstawowym graczem
2
Gwarantuje ze bedzie konflikt na lini Pep Ronaldo
0
Chciałbym abyśmy na końcu naszej przygody z tegoroczną LM byli postrzegani jak taki Ajax który niszczył Real młodzikami
3
Nie zrobienia kariery życze
2
@l0Messini Bedą nas lać jak Bayen Borussie przy każdym klassiker
0
@Szmulek Kasa kasa panie
0
@masq Nawet bym tego chyba nie oglądał
0
Drugim Milanem to my już jesteśmy czy dopiero będziemy?
0
@Ghotti Nie i Uj
0
Mało ekscytuje mnie ta LM bo wiem że szanse na wygraną mamy marne.
0
Mało tu juz piłki niestety zaraz sie okaże że na świecie będzie 4, 5 zespołów które moga ze soba rywalizować a reszta będzie skazana na porażke
1
@Chinski_zwiad Nie napisał że rok przewy a potem chce jakąś reprezentacje
0
@AmigoBlancos PSG chce 220
0
Obyśmy grali jak nadłużej w tej LM troche podratowało by nam to budżet
0
@Dardanel Dokładnie musimy grac w tej LM jak najdłuzej żeby "hajc" sie zgadzał
2
@Michael24 Jeśli Pep nie chce CR to go nie kupia tam dość mocno liczą się z jego zdaniem
19
Ehhh byłem za Fontem jednak zbyt dużo ludzi żyje przeszłością , na tej stronie również