0

PSG oddając Mbappe stracą chyba więcej w grze niż my oddając Messiego

1

Messi w Barcelonie był Bogiem w PSG jest po prostu kolejnym z wielkich

1

Trzeba czekać Pedri , Fati i po cichu jeszcze licze na Aguero moze wtedy jakoś zacznie to wyglądać

3

WIdać że Messi już nie blokuje Griezmanna

1

"Zazdraszczacie" kibicom PSG takiego składu ?

0

@Mns21 Cóż to jest za dzban

0

Nie odpali .....

1

Ależ bym chciał żeby tak Barca zaczęła pykać wszystich młodzikami a w szczególności tych wszystkich co wydali kupe szmalcu na transfery

0

@Encore Za dwa lata to całe MSN + CR zapewne do USA

4

@Dojaar Jeśli City odpuściło CR to raczej była to decyzja samego Pepa i to jest bardzo dobre podejście

1

@doc Niestety ale Griezmann ma sporo do udowodnienia kibicom i oby mu sie to udało inaczej ciężkie życie go czeka na CN

0

Dobrze że człowiek ma tyle lat że wszystkie te transfery jakoś czytam bez większych emocji kiedyś to przez to że wszyscy sie zbroją a Barca jest w d*** nie mógłbym spać

1

Komentarz usunięty

0

@TheNekro94 Ja podejrzewam że Ronaldo bardziej bedzie u Pepa zmiennikiem niz podstawowym graczem

2

Gwarantuje ze bedzie konflikt na lini Pep Ronaldo

0

Chciałbym abyśmy na końcu naszej przygody z tegoroczną LM byli postrzegani jak taki Ajax który niszczył Real młodzikami

3

Nie zrobienia kariery życze

2

@l0Messini Bedą nas lać jak Bayen Borussie przy każdym klassiker

0

@Szmulek Kasa kasa panie

0

@masq Nawet bym tego chyba nie oglądał

0

Drugim Milanem to my już jesteśmy czy dopiero będziemy?

0

@Ghotti Nie i Uj

0

Mało ekscytuje mnie ta LM bo wiem że szanse na wygraną mamy marne.

0

Mało tu juz piłki niestety zaraz sie okaże że na świecie będzie 4, 5 zespołów które moga ze soba rywalizować a reszta będzie skazana na porażke

1

@Chinski_zwiad Nie napisał że rok przewy a potem chce jakąś reprezentacje

0

@AmigoBlancos PSG chce 220

0

Obyśmy grali jak nadłużej w tej LM troche podratowało by nam to budżet

0

@Dardanel Dokładnie musimy grac w tej LM jak najdłuzej żeby "hajc" sie zgadzał

2

@Michael24 Jeśli Pep nie chce CR to go nie kupia tam dość mocno liczą się z jego zdaniem

19

Ehhh byłem za Fontem jednak zbyt dużo ludzi żyje przeszłością , na tej stronie również

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?