Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartulek98 Mnie to bardziej zastanawia co będzie z Vinim jak przyjdzie Mbappe
0
@Vebrol Nie zapominaj kto ich kupował i kto im dał takie kontrakty
0
@Cwaniak4 Ogólnie to mam wrażenie że to typowy klub "Najemników" , a Di Maria ??
0
Piłkarz z PSG który ma przywiązanie do tych barw klubowych ??
2
Ale jak Guardiola zabierze nam Araujo to nie powiem że dużo straci jako cule
10
Real ! Co? Tryplet !
3
Jakim cudem Athletic jest tak nisko w tabeli to niewiem oni powinni bic się o majstra
0
Yebemeto czy Real wygra czy przegra.
0
Ale Auba w ataku pomiędzy Adamą i Depayem będzie wyglądał dość śmiesznie ,o ile kiedykolwiek zagrają ze sobą jako trio ;) Depay Lukaku Adama to byłoby niezłe
3
Gitara jedziem z tym Atletico ;)
0
Di Maria pomimo swojego wieku dalej ma to "coś" troche żałuje że nie trafił do nas bodajże dwa sezony temu kiedy podobno był bardzo blisko Barcelony.
0
@Rewolucja123 A co najlepsze żaden z nich nie jest gwarancją goli
1
@Kinginiesta Oby przeczucie cię nie myliło ;)
0
@FCB24 Obecne atak wcale nie wygląda "porażająco"
1
@Hubsao VITAPTAK
43
Taka wygrana z Atletico mogła by podnieść morale zespołu i moze wtedy juz by to ruszyło w końcu
0
Ale jak już po wszystkim to Aubameyang to chyba jednak lepsza opcja niz Morata ??
0
@DonMatteo901 A on widział kim ma grać ??
1
Ale chciałbym żeby Messi wrócił chociaż na jeden sezon zdobył znowu króla strzelców ,zlotego buta itp a w meczu z Paryżem hat tricka To byłby fajny pstryczek w PSG
7
Messi w PSG gra zupełnie bez ambicji mam wrażenie ze wisi mu to czy odpadną czy nie ,czy przegrają czy nie
3
Ale Aubameyang to chyba jednak lepsza opcja niż Morata? i lepsza w sumie niż nic bo akurat bramek to nie ma kto u nas strzelać
0
@Hubsao Niby taka bida a tu transferów sporo sam Ferran ponad 40 baniek pytanie jak bardzo Messi chciał (albo nie chciał)obniżyć pensje
0
Jak tak na to patrzę to wydaje mi się że odejście Messiego miało drugie dno
5
Alemany kopnął cyklopa między oczy
1
Oby tylko na koniec nie wyskoczyli z jakimś transferem typu Braithwait czy Luuk ... tak tak wiem oboje przepotężni ;)
1
Szkoda Aubameyanga bo dalej nie ma komu strzelać bramek
2
Ale jakby tak Auba i Adama grali na żywo jak w Fifie to mielibyśmy Top Xd ;)
1
Najlepiej sprzedające się koszulki w 2021 r.
Bayern Monachium (Bundesliga), 3.250.000
Real Madryt (La Liga), 3.050.000
Liverpool (Premier League), 2.450.000
Manchester United (Premier League), 1.950.000
Juventus (Serie A), 1.420.000
Barcelona (La Liga), 1.340.000
Chelsea (Premier League), 1.310.000
Borussia Dortmund (Bundesliga), 1.222.000
PSG (Ligue 1), 1.180.000
2
Ale ten Nawałka to chyba tylko na baraże potem szukamy kogoś konkretnego ??
17
No i Avatrek jest ale jak umowa nie przejdzie to trzeba będzie zmienić ;)