Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Emhyr Messi walił takie co druga kolejke
0
@Pilka_jest_okragla Wg mnie jeśli piłkarz nie odpali po jednym sezonie to raczej już nie odpali wcale
13
@FC1899Barca Myślę że w PSG ZP też jest w stanie zdobyć
9
Brytyjska gazeta donosi, że władze PSG wciąż nie porzuciły nadziei na dogadanie się z Kylianem Mbappe. Według informacji ich dziennikarzy, francuski klub zaproponował swojemu piłkarzowi przedłużenie umowy, na mocy której 23-latek zarabiałby ok. 1 mln euro tygodniowo. Real Madryt, który mocno zabiega o napastnika, nie jest w stanie zaproponować nawet zbliżonej sumy.
To jest nie normalne.
0
@P33ck Ten drugi
4
Też zacnie
0
@pyra92 Może i Pereza stać na obojgu ale na opłacanie im astronomicznych pensji już raczej nie
0
@drozdi A kto powiedział że tak właśnie nie zrobi w kolejnym meczu
46
Oby pozamykał japy niedowiarkom bo niektóre wczorajsze komentarze na jego temat były żenujące
3
Ferran grał bez herbu dlatego nic nie wpadało
0
@JohnnyBarca Wyjdź!! i najlepiej nie wracaj
0
@Khardan Doładnie i dobrze że Xavi go nie zdjął bo całkiem by się podałamał
0
@Lola120 Mi się wydaje że jednak jak wchodzi jako Joker jest bardziej "nakręcony"
1
W niedziele mecz o 16:15 kolejna fantastyczna pora
0
Kiedy rewanż ??????
0
Ferran me jeszcze kredyt zaufania ale mocno topnieje , a szkoda
0
Ferran to póki co taki Braithawit ale droższy
2
Obu wszedł Luuk i ktoś nim strzelił brame
1
Zieliński strzelił Fc Barcelonie gówno burza w Polskim Internecie loading
8
Wg mnie Ferran nie gra tragedi tylko problem z wykończeniem
7
Kevin Prince Aubameyang.
1
Czy jandobrze widze? bez Busqieta ??!
1
@BART97 Ja was pogodze
***** *** !!
5
Alez beznadziejna godzina tego meczu dzis
1
@bolinho89 Jest dla klientów PLAY
0
Szanuję Lewego za wszystko co osiąga ale po prostu Polskie media , internet powodują że aż czasami życzę mu źle chociaż nie powinienem
3
@BART97 Bardziej za Messiego bym powiedział
2
Lewy dziś troche jest "Lewy"
3
Znowu Angielski finał ?