Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Polska po rządach Pisu będzie wyglądała jak Barca po rządach Bartomeu
18
Przedłużenie z Araujo jest o wiele ważniejsze niż zatrzymanie Dembele fakt, nie opinia.
2
Wierze że mecz z Atletico był przełomowy ale myślę że tak jeszcze ze dwie wygrane pod rząd sprawia że ta drużyna na prawde mocno uwierzy w swoje możliwości
0
@Encore Trzecie ale o drugie możemy powalczyc ale to zależy od Sevilli
0
@Katalonbar Mi sie wydaje że jednak PSG ich pyknie
1
@DLFCB Zastanawiam się w czyją strone była cieszynka w stylu gadu gadu
1
@czółkovsky Premium rodzina nie koniecznie z rodziną tez polecam ;)
6
Ale bym se już obejrzał taką Barce Xaviego.
1
Nie łudźcie się Real zgarnia lige i to raczej zaslużenie,ale tylko lige i nic więcej no i jeszcze petro superpuchar
8
Generalnie "yebemeto" jak Messi gra we Francji ale jego widok w innej koszulce klubowej niż Barcy boli do dzis jak ja na to patrzę :(
4
@doc Dokładnie nie podaje na pałe najpierw się rozejrzy i pomyśli
16
Z Ferrana będzie mega pożytek gość inteligentny na boisku, dużo widzi potrafi dobrze się ustawić i uderzyć też potrafi no i poza tym jest jeszcze bardzo młody
4
Za tydzień Espanyol do golenia, Vamos !!!!!
5
Będzie pociecha z Ferrana
0
Oby skończyło się bez kontuzji
0
Jak Atleti nie strzeli do 80 na 4:3 to juz raczej tego nie przegramy
0
Bramka teraz zgasiła by ich ostatecznie
0
@Martwy 4:2 jeszcze bardziej
2
Mecz jeszcze trwa a ja już sprawdzam kiedy gramy następny :)
1
@Wilczeq lepsza ......
8
Jeszcze tylko 45 minut a mógłbym to jeszcze oglądać do późna
8
To jest ten mecz!!! teraz już Xavi team Tiki Taka Danzaa kuduro mix !!!!!!!!!!!!!!
1
Niech ten mecz się nie kończy !!!!!!!!!
5
Oby z Adamą po powrocie z Angli było jak z Pique
8
Który to pan z Holandii pisał że od odejścia Koemana nic się nie zmieniło ?? mam nadzieje że dziś ogląda
1
Licze że dzisiejszy mecz to będzie przełamanie i w końcu ruszy maszyna! Vamos !!!
0
Kuba ! Po co leżysz na podłodze ?
3
@Kamilos84 Wole Sofascore
3
@marcin62 Po co masz druta w paluchu ?
6
Przedłużenie z Araujo to powinien być priorytet obecnego zarządu