Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciężkie meczycho nas dziś czeka Niemcy są mocno nakręceni ale będzie dobrze
0
@Cule1234 i oczywiście żeby móc oglądać polsacik doje*ie PPV
0
Jak myślicie jakby wszystkich pojmanych Rosyjskich żołnierzy sadzało się przed tv żeby pokazywać im godzinami cierpienie jaki czynią dzieciom , kobietom,a nawet zwierzętom na Ukrainie to czy coś by to zmieniło w psychice tej swołoczy ?
24
Ci goście to sa jednak prze**uje !! Podziwiam.
5
Nie radze ubierać się w koszulki klubowe na zakupy różnego rodzaju ,wszedł właśnie człowieczek nie powiem gdzie i po co w "białej" koszulce pewnego klubu i zapłacił drożej za kare.
3
@MesQueUnClub_87 "Wymyślili te amerykańskie maszyny bo siły w ręcach nie mieli"
0
Oby Pep i jego maszyna wcisnęli im Manite
0
Jutro Atletico wywali City i cyk Real w finale
1
Ale pamiętacie ze Real gra do końca a koniec będzie jak zwykle kiedy mają problem gdzies w 97'
0
@Toretto Kiedy gra Barcelona, tyle mi wystarczy ;)
5
@Lionel_Messi10 Messi gdyby dzis grał w City pod skrzydłami Guardioli na pewno nie zaliczyłby takiego zjazdu jak w obecnym pseudoklubie
13
Luuk De Jong po strzeleniu gola czuł chyba wtedy że jest przekozakiem totalnym ...i dobrze się czuł.
2
Z całym szacunkiem i sympatia do Lewego chętnie ale jakieś 5 lat temu
16
Każdemu gwałcicielowi powinno być ucinane przyrodzenie.
1
@RobiS @Cwaniak4
7
To chyba najsłabszy mecz Aubameyang-a w Barcelonie
8
Dembele musi zostać.!
k... na prawde to napisałem xd
0
@cules100pro Bronił pod publiczke a cieszył się z wyniku ja zazwyczaj słyszę kiedy dyskredytuje nasz zespół
21
Wichniarek ma ewidentny problem z Barceloną już nie pierwszy raz
0
Gramy jakby 0-0 nam wystarczyło
0
Takie zespoły które teoretycznie są skazane na porażke fajnie się zawsze spinają na początku by potem z każdą miną puchnąć
1
@messi564 Budowe domu ?? przecież nie będzie ich stać nawet na kupno mieszkania
1
@Pawel13sz Nie ma Opcji Pep bierze La Furia Roja
0
@Kamiloza91 Ja jednak Liverpool w finale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Hubsao Jeśli nasz kraj jest z kartonu to ten już sam nie wiem z czego jest
1
@AmadiRM Idź sie żalić na notatnik
0
@Pawel13sz
4
Kibice Realu komentujący mecz Realu na stronie Barcelony to jest jakis żart
1
Finał Real Villarreal xd
1
@Batys U mnie w czerwcu przeje*