0

Ciężkie meczycho nas dziś czeka Niemcy są mocno nakręceni ale będzie dobrze

0

@Cule1234 i oczywiście żeby móc oglądać polsacik doje*ie PPV

0

Jak myślicie jakby wszystkich pojmanych Rosyjskich żołnierzy sadzało się przed tv żeby pokazywać im godzinami cierpienie jaki czynią dzieciom , kobietom,a nawet zwierzętom na Ukrainie to czy coś by to zmieniło w psychice tej swołoczy ?

24

Ci goście to sa jednak prze**uje !! Podziwiam.



5

Nie radze ubierać się w koszulki klubowe na zakupy różnego rodzaju ,wszedł właśnie człowieczek nie powiem gdzie i po co w "białej" koszulce pewnego klubu i zapłacił drożej za kare.

3

@MesQueUnClub_87 "Wymyślili te amerykańskie maszyny bo siły w ręcach nie mieli"

0

Oby Pep i jego maszyna wcisnęli im Manite

0

Jutro Atletico wywali City i cyk Real w finale

1

Ale pamiętacie ze Real gra do końca a koniec będzie jak zwykle kiedy mają problem gdzies w 97'

0

@Toretto Kiedy gra Barcelona, tyle mi wystarczy ;)

5

@Lionel_Messi10 Messi gdyby dzis grał w City pod skrzydłami Guardioli na pewno nie zaliczyłby takiego zjazdu jak w obecnym pseudoklubie

13

Luuk De Jong po strzeleniu gola czuł chyba wtedy że jest przekozakiem totalnym ...i dobrze się czuł.

2

Z całym szacunkiem i sympatia do Lewego chętnie ale jakieś 5 lat temu

16

Każdemu gwałcicielowi powinno być ucinane przyrodzenie.

1

7

To chyba najsłabszy mecz Aubameyang-a w Barcelonie

8

Dembele musi zostać.!

k... na prawde to napisałem xd

0

@cules100pro Bronił pod publiczke a cieszył się z wyniku ja zazwyczaj słyszę kiedy dyskredytuje nasz zespół

21

Wichniarek ma ewidentny problem z Barceloną już nie pierwszy raz

0

Gramy jakby 0-0 nam wystarczyło

0

Takie zespoły które teoretycznie są skazane na porażke fajnie się zawsze spinają na początku by potem z każdą miną puchnąć

1

@messi564 Budowe domu ?? przecież nie będzie ich stać nawet na kupno mieszkania

1

@Pawel13sz Nie ma Opcji Pep bierze La Furia Roja

0

@Kamiloza91 Ja jednak Liverpool w finale ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Hubsao Jeśli nasz kraj jest z kartonu to ten już sam nie wiem z czego jest

1

@AmadiRM Idź sie żalić na notatnik

0

4

Kibice Realu komentujący mecz Realu na stronie Barcelony to jest jakis żart

1

Finał Real Villarreal xd

1

@Batys U mnie w czerwcu przeje*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?