Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonMatteo901 czasy się zmieniły obecnie hajsik sie liczy a nie przywiązanie do barw
0
@bartekvisca Tui to Ruskie dla mnie odpada
0
@ChlebekBozy Miałem taką w 8 klasie
0
@BorzyKrzys A to Ruscy mogą grać w 22 ?? chyba że to nie onuca
2
@Kgorecki2500 I cyk 16 emeryturka
2
Lapcio klepie Mbappe na bank XD
0
@draxidox Kradno ale oodajo
1
@Lionel_Messi10 Heheh juz to mówiłem że rok temu że następny przystanek Leo po PSG to będzie MLS i jeszcze jedno, razem z nim będzie grał tam Suarez
1
@cules100pro Nikogo bo Lewy zostaje w Bayernie ;)
0
Ohh Sh... Here we go again
3
Dobra nic złego juz więcej o Idze nie napisze
IGA JESTEŚ WIELKA !
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mcsarna Jak Lewy dostanie kontuzje albo coś ... a dalej to juz wiesz
0
A z realnych opcji kogo najlepiej kupić w zamian za De Jonga ??
5
Nie ogarniam jak to City mogło tak się zlać za Realem, Liverpool zaraz pewnie zrobi to samo
3
Ale pamiętajcie że w Barcelonie jest jeszcze taki "piłkarz" jak Umtiti ?
2
@GeneralXavi A to też pewnie ;)
1
Mnie sie wydaje że nasz Dembuś po prostu mówiąc czysto piłkarsko i nie tylko "dorósł" i nie jest juz tym samym dzieciakiem co jeszcze 2, 3 lata temu
0
Czy to że Dembele nie złapał kontuzji odkąd przyszedł Xavi to zbieg okoliczności czy jednak sztabu Xaviego ?
4
Spokojnie mógł grac u nas do tych 38 patrz Modrić, Alves
3
Jak nic się nie zmieni to przyszłą edycje LM zakończymy na tym samym etapie co obecną :(
1
@Hrzan Bulza jak każda inna
0
@DonAndrzejos Kounde tak ale nie kosztem Desta
0
@pato1234 Jeśli jesteś w tym dobry to ok tylko pamiętaj że obecnie rynek wykończeniówki może się trochę uszczuplić bo sprzedaż mieszkań mocno zwolniła a zwolni jeszcze bardziej , nie mniej jednak remontuje sie tez starsze mieszkania .
0
@Emhyr Przeca Liverpool już to zdementował
0
@Abominacja napisałem "chyba" nie bez powodu
0
@Sau_Ron Kiedyś ktoś mówił że Gibraltar ale nie wiem ile w tym prawdy
1
Drony stają się chyba najpotężniejszą bronią
https://x.com/TpyxaNews/status/1523935586733760512
0
@DonMatteo901 Znani z tego że są znani
1
@hayek Oj tam pamiętaj #mimowszystkoPis