0

@Kondziubarca Bartomeu to ty ??

1

Mam tylko nadzieje że to juz ostatnia nasza oferta za Roberta jeśli odmówią to dać sobie spokój

0

@Kondziubarca AUUUUUUUU!!!

36

Czyli po prostu przyjechał do pracy

2

@Deathwing112 A porównałeś statystyki Lewego i Suareza z zeszłego sezonu

0

@pt9 Gorzej to będzie jak to psy sie będą stresowały a nie ludzie

1

@gaucho104 Lewy powinien pomóc w zdobywaniu kasy po czym mozna pomału można sie rozglądać ze kims na dłuższą mete

2

@macio_944 ehhh te kolorowe kredki

1

Lewy w Barcelonie > FDJ w Barcelonie

0

Jesteśmy w czarnej d..., baa a nawet jesteśmy tam juz że tak powiem "urządzeni"

1

@13th 98r i Patrick Kluivert, a po drugie nazwa FC BARCELONA brzmi mega dumnie :)

0

Czy sprzedaz De Jonga to będzie spora strata dla Barcelony ?? Wg mnie raczej nie

6

Najbrzydsza okładka ASa w tym roku

2

Leo na jeden sezon zakończony trypletem ależ to by było piękne , szkoda że raczej nie możliwe

0

@DonAndresFCB Przynajmniej w końcu drugi mecz mamy u siebie

2

@FCB24 Dla mnie Braithwait

0

Jeśli nie Lewy to kto ?? Realny oczywiście

0

Dawać go to będzie dobry transfer

0

@mkord A Debil z Audi spowodował wypadek

0

@PatrykBarcelona I standardowo 1 klasyk bedzie na CN co oczywiście jest na korzyść Realu

0

@tomek8756 Co za Debil to napisał, akurat tutaj winy nie ponosi kierowca BMW tylko Audi pajac zobaczył BMW i juz wrzucił jego kierowce do jednego wora
@liberos35 I u mnie

0

Kurek to jest jednak gość

0

@TheNekro94 A gdzie pracujesz że moge spytać bo to często od chemikalii sie robi

0

@AmigoBlancos Real..niestety

0

@BorzyKrzys Tylko po co obecnie Rosji reprezentacja

1

@Encore Yebemeto

3

Liverpool kupił Nunieza , Man. City Hallanda potem przyjdzie mecz z Realem to i tak ze**ają się w gacie

1

@clyde Chyba Legii bo kto by go chciał

2

Roberto to jest gość na Ekstraklase

1

@Comfortable_ No dzieje sie Roberto podpisuje kontrakt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?