Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kessie Ci mnisi to są naprawde poyebani kiedyś widziałem jak w shaolin rzucał igłą w tafle szkła i potrafiła pęknąć
0
Czułem że tak jest Lewy ma już swoja marke więc nie pozwoliłby sobie na strate 9 jak CR7,LM10, tak i RL9
0
@Schoogs Myśle że nie koniecznie pesos a bardziej medialna otoczka i możliwość "pokazania"
0
@cules100pro ładnie
1
A Xavi leci juz czy dalej urlop ?
4
@mekston Przeciez on ma wyeebane na Real dla niego liczy sie tylko on sam reszta jest w d.....e
1
Nie zdziwiłbym jakby owa firma zapłaciła Bartomeu w zamian za kupno Braithwaita
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
31
Lewy TOP !! Pasuja mu kolory
8
@B4rtosz Bo jeszcze nie ma oficjalnej kadry na przyszły sezon a co za tym idzie podziału na numery
0
@Sawik_10 Setke czystej ale bez popity
9
Hehe już nagle wszystkie portale kochają Barcelone nagłówek na Onet
"Tak gromi Barcelona! Zobacz skrót [WIDEO]"
Na WP
"Co za debiut! Wielka zabawa Barcelony w sparingu"
0
Nie to że bym popadał w euforie po Miami ale mam wrażenie że nabijemy ten Real minimum 3-0
0
Czyli Chelsea kolejny przegryw z Barcą Xd
0
@kondziu88 Czyli jutrzejszy ;)
1
Tak w sumie to do szczęścia brakuje tylko Kounde
0
@MrShakira Alemany: "Potrzymaj mi piwo"
0
@gumaz Owsianka ;)
0
Jeśli Kounde chce do Barcy to mam nadzieje że żadna oferta Chelsea nie będzie przyjęta
1
@wroclawskifan Ja tez , ja też !!
0
@Paradoks Bo Muller dość mocno traktował Barcelone po 8-2 i pewnie dlatego
0
@Borneo Amen. W końcu głos rozsądku
0
@michal26 Wcale nie tak nie myśle ale jesteśmy w takie d.. że wole iśc zagłosować na PO niż na te ścierwa obecnie rządzące
7
@Vebrol Ja w tym żadnego kabaretu nie widze ale ok
5
Tak tylko tu wrzucam
0
@Barca1922 Ja po prostu chce żebyśmy "Coś" wygrali oczywiście nie wliczam tutaj Gampera czy jakis superpucharów
1
@Hubsao Xavi zadzwonił:" Thiery wez tam chlopakom jeden trening ogarnij ja za niedlugo bede"
1
@ElTomas I tylko z meczy repre bo na te z Bayernu zabrakło już kasy Xd
0
Ciekawe po jakiemu Robert bedzie rozmawiał z Dembele Xd
0
Mecz o 2 w nocy trochę słabo zwłaszcza że na 8 do roboty :/