2

@Kessie Ci mnisi to są naprawde poyebani kiedyś widziałem jak w shaolin rzucał igłą w tafle szkła i potrafiła pęknąć

0

Czułem że tak jest Lewy ma już swoja marke więc nie pozwoliłby sobie na strate 9 jak CR7,LM10, tak i RL9

0

@Schoogs Myśle że nie koniecznie pesos a bardziej medialna otoczka i możliwość "pokazania"

0

@cules100pro ładnie

1

A Xavi leci juz czy dalej urlop ?

4

@mekston Przeciez on ma wyeebane na Real dla niego liczy sie tylko on sam reszta jest w d.....e

1

Nie zdziwiłbym jakby owa firma zapłaciła Bartomeu w zamian za kupno Braithwaita

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

31

Lewy TOP !! Pasuja mu kolory

8

@B4rtosz Bo jeszcze nie ma oficjalnej kadry na przyszły sezon a co za tym idzie podziału na numery

0

@Sawik_10 Setke czystej ale bez popity

9

Hehe już nagle wszystkie portale kochają Barcelone nagłówek na Onet
"Tak gromi Barcelona! Zobacz skrót [WIDEO]"
Na WP
"Co za debiut! Wielka zabawa Barcelony w sparingu"

0

Nie to że bym popadał w euforie po Miami ale mam wrażenie że nabijemy ten Real minimum 3-0

0

Czyli Chelsea kolejny przegryw z Barcą Xd

0

@kondziu88 Czyli jutrzejszy ;)

1

Tak w sumie to do szczęścia brakuje tylko Kounde

0

@MrShakira Alemany: "Potrzymaj mi piwo"

0

@gumaz Owsianka ;)

0

Jeśli Kounde chce do Barcy to mam nadzieje że żadna oferta Chelsea nie będzie przyjęta

1

@wroclawskifan Ja tez , ja też !!

0

@Paradoks Bo Muller dość mocno traktował Barcelone po 8-2 i pewnie dlatego

0

@Borneo Amen. W końcu głos rozsądku

0

@michal26 Wcale nie tak nie myśle ale jesteśmy w takie d.. że wole iśc zagłosować na PO niż na te ścierwa obecnie rządzące

7

@Vebrol Ja w tym żadnego kabaretu nie widze ale ok

5

Tak tylko tu wrzucam



0

@Barca1922 Ja po prostu chce żebyśmy "Coś" wygrali oczywiście nie wliczam tutaj Gampera czy jakis superpucharów

1

@Hubsao Xavi zadzwonił:" Thiery wez tam chlopakom jeden trening ogarnij ja za niedlugo bede"

1

@ElTomas I tylko z meczy repre bo na te z Bayernu zabrakło już kasy Xd

0

Ciekawe po jakiemu Robert bedzie rozmawiał z Dembele Xd

0

Mecz o 2 w nocy trochę słabo zwłaszcza że na 8 do roboty :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?