Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No dobra IGA mam nadzieje że oglądałaś siatkarzy i Lewego i wesz co masz robić, dajesz !!!
0
@Bocheno1 Mam ale juz troche starsze chcociaż pamiętam że moja zona była wtedy wyrozumiała i kiedy miałem meczyk ona zajmowała się dziećmi a kiedy ona chciała cos obejrzeć to na odwrót
0
@Dieselzor Moi znajomi kupili koleszce na urodziny za 780 zł i uwierz mi że jak ja zobaczyłem to jest warta mniej wiecej 68 zł ;)
0
@Bocheno1 Chyba sam troche szukasz sobie problemów
0
Laptop meczyk, TV siatkówka czy TV meczyk, Laptop siatkówka ??
0
@Deviler Ciężkie ale jak najbardziej do zrobienia
0
@Lisek Mecz i Siatkówka za mocno sie gryzą
24
Dziś Robercik odjeżdża Benzemie o kolejne brameczki
0
@xVENUMx Hans , TOPTUL
5
@Emhyr Węgla pewnie szuka
3
@Firestone I oby nikt nie wziął w nim udziału
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Lekki podjazd do Iniesty ma
0
@Kuczek 22 I będzie na TVN
0
No dobra mamy ich !!
1
Zdoimy się niestety
1
Polska jak zawsze mental leży
3
Najlepsze że praktycznie na każdej pozycji mamy dobrego rezerwowego o ile takiego Lewego ciężko byłoby zastąpic to o reszcie można powiedzieć że dwie 11 mamy na mega wysokim poziomie
1
"Ale pamiętajcie że Xavi to za słaby na Barcelone i nic poważnego wcześniej nie trenował potrzeba na nam trenera pokroju Klopp czy Tuchel itp.itd"...... takie tu były słowa "Ekspertów".......wiem że będziemy go rozliczać po sezonie ale nasza gra to niebo a ziemia w porównaniu do jego poprzedników
0
@PakietShakhtar Też tak mi sie zdaje ale na pewno znajdzie się kilkuset dzbanów
0
Ciekawe czy niemiaszki wygwizdają naszego Robercika
13
Lewy to Lewy ale dla mnie bohaterem wczoraj był Dembele
8
Dembele to dziś potwór !!!!
1
Taki Tuchel to długo raczej pracy nie będzie szukał jak Bayern nie odpali to tam go widze
13
Xavi jutro wy*yma TVP i posadzi Lewego na ławce Xd
0
@cinero1996 Powiem tylko tyle że wam współczuje
0
@bartekvisca Trzeba wiedziec kiedy można przeklinać a kiedy sie powstrzymać zależy w jakim gronie jesteś, jeśli wśród swoich to wszystko w granicach normalności
5
@Sulimo Budyń
0
@Deviler Oby i bardzo mnie to cieszy ;)
9
A Bayern znów nie dał rady mam osobiście licze na wygraną z nimi co najmniej w jednym meczu
1
Mam tylko nadzieję ze Xavi wytłumaczy im że liczy się dobro drużyny a nie indywidualności bo wczoraj było tego za dużo i nie mowie tylko o Dembele bo Lewy tez raz się nie popisał