1

No dobra IGA mam nadzieje że oglądałaś siatkarzy i Lewego i wesz co masz robić, dajesz !!!

0

@Bocheno1 Mam ale juz troche starsze chcociaż pamiętam że moja zona była wtedy wyrozumiała i kiedy miałem meczyk ona zajmowała się dziećmi a kiedy ona chciała cos obejrzeć to na odwrót

0

@Dieselzor Moi znajomi kupili koleszce na urodziny za 780 zł i uwierz mi że jak ja zobaczyłem to jest warta mniej wiecej 68 zł ;)

0

@Bocheno1 Chyba sam troche szukasz sobie problemów

0

Laptop meczyk, TV siatkówka czy TV meczyk, Laptop siatkówka ??

0

@Deviler Ciężkie ale jak najbardziej do zrobienia

0

@Lisek Mecz i Siatkówka za mocno sie gryzą

24

Dziś Robercik odjeżdża Benzemie o kolejne brameczki

0

@xVENUMx Hans , TOPTUL

5

@Emhyr Węgla pewnie szuka

3

@Firestone I oby nikt nie wziął w nim udziału

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Lekki podjazd do Iniesty ma

0

@Kuczek 22 I będzie na TVN

0

No dobra mamy ich !!

1

Zdoimy się niestety

1

Polska jak zawsze mental leży

3

Najlepsze że praktycznie na każdej pozycji mamy dobrego rezerwowego o ile takiego Lewego ciężko byłoby zastąpic to o reszcie można powiedzieć że dwie 11 mamy na mega wysokim poziomie

1

"Ale pamiętajcie że Xavi to za słaby na Barcelone i nic poważnego wcześniej nie trenował potrzeba na nam trenera pokroju Klopp czy Tuchel itp.itd"...... takie tu były słowa "Ekspertów".......wiem że będziemy go rozliczać po sezonie ale nasza gra to niebo a ziemia w porównaniu do jego poprzedników

0

@PakietShakhtar Też tak mi sie zdaje ale na pewno znajdzie się kilkuset dzbanów

0

Ciekawe czy niemiaszki wygwizdają naszego Robercika

13

Lewy to Lewy ale dla mnie bohaterem wczoraj był Dembele

8

Dembele to dziś potwór !!!!

1

Taki Tuchel to długo raczej pracy nie będzie szukał jak Bayern nie odpali to tam go widze

13

Xavi jutro wy*yma TVP i posadzi Lewego na ławce Xd

0

@cinero1996 Powiem tylko tyle że wam współczuje

0

@bartekvisca Trzeba wiedziec kiedy można przeklinać a kiedy sie powstrzymać zależy w jakim gronie jesteś, jeśli wśród swoich to wszystko w granicach normalności

5

@Sulimo Budyń

0

@Deviler Oby i bardzo mnie to cieszy ;)

9

A Bayern znów nie dał rady mam osobiście licze na wygraną z nimi co najmniej w jednym meczu

1

Mam tylko nadzieję ze Xavi wytłumaczy im że liczy się dobro drużyny a nie indywidualności bo wczoraj było tego za dużo i nie mowie tylko o Dembele bo Lewy tez raz się nie popisał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?