0

@Kamiloza91 Możemy ale 3 pkt najważniejsze

5

@szkutnik91 Oby tak

0

@DonMatteo901 No i słusznie bo kto by chcial oglądać Madryt

1

@Zoker Też ostatnio miałem beke z tego

1

@mientusek1407 Z Bayernem też w sumie dominowaliśmy

2

@Emhyr Z terrorystami sie nie negocjuje więc jazda z kacapami !!

6

@AmigoBlancos No i zabłysnąłeś xd

22

@Przemek2323 Powoli ??? Stary my jesteśmy memem odkąd te cymbały zaczęły rządzić

0

@MesQueUnClub08 Tutaj raczej nikt nie zamawiał bo wstyd w tym chodzić

0

Jeśli byśmy odpadli w fazie grupowej to finansowo jest to dla nas katastrofa

0

@scorpion93 Cała drużyna nie zawiodła a Lewy wczoraj był "bezbarwny " taka jest prawda

0

Fati ratuj nas !

2

Hajto dobry prostak "tamten" "temu" "on'

3

Nie ma opcji żebym wykupił Polsat dla LM z tymi dzbanami już wolę oglądać po Angielsku

1

Ale w tej ostatniej akcji Lewy zachował sie dziwnie że nie walił z 1 bo miał ku temu idelaną piłke

2

Przez tych amatorów z Polsatu nie wiem czy oglądam mecz Barcelony z Bayernem czy Lewandowskiego z Bayernem

2

Nie wygramy bo Xavi to słaby trener bez doświadczenia i przed Barcą trenował jakieś ogórki w lidze Katarskiej powinniśmy ściągnąc Kloppa ;)

0

Co to za akcja że wszyscy idą dzis do Barbera ?

0

Najgorszy będzie remis 0-0

4

@Hadim Idealnie opisana polityka największego raka tego kraju czyli Pisu

1

Mam nadzieje że w CL jutro będzie miał juz co najmniej jakieś 5 ;)

4

@LS Dokładnie tamte lata miały to do siebie że człowiek potrafił cieszyć się z byle czego

0

Dembele ma podobny i sie sprawdza ;)

4

@kubix05 Wbrew pozorom fajne to były czasy

1

@trolownik Dokładnie tak, chociaż on w Liverpoolu robił takie rzeczy że to było coś nie samowitego

0

@Kessie *McLaren

24

9

K. Piątek jest przedrewniany.

0

Bez Benzemy nie wygrają

1

Barca załatwi robote Tuchelowi w Bayernie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?