Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloza91 Możemy ale 3 pkt najważniejsze
5
@szkutnik91 Oby tak
0
@DonMatteo901 No i słusznie bo kto by chcial oglądać Madryt
1
@Zoker Też ostatnio miałem beke z tego
1
@mientusek1407 Z Bayernem też w sumie dominowaliśmy
2
@Emhyr Z terrorystami sie nie negocjuje więc jazda z kacapami !!
6
@AmigoBlancos No i zabłysnąłeś xd
22
@Przemek2323 Powoli ??? Stary my jesteśmy memem odkąd te cymbały zaczęły rządzić
0
@MesQueUnClub08 Tutaj raczej nikt nie zamawiał bo wstyd w tym chodzić
0
Jeśli byśmy odpadli w fazie grupowej to finansowo jest to dla nas katastrofa
0
@scorpion93 Cała drużyna nie zawiodła a Lewy wczoraj był "bezbarwny " taka jest prawda
0
Fati ratuj nas !
2
Hajto dobry prostak "tamten" "temu" "on'
3
Nie ma opcji żebym wykupił Polsat dla LM z tymi dzbanami już wolę oglądać po Angielsku
1
Ale w tej ostatniej akcji Lewy zachował sie dziwnie że nie walił z 1 bo miał ku temu idelaną piłke
2
Przez tych amatorów z Polsatu nie wiem czy oglądam mecz Barcelony z Bayernem czy Lewandowskiego z Bayernem
2
Nie wygramy bo Xavi to słaby trener bez doświadczenia i przed Barcą trenował jakieś ogórki w lidze Katarskiej powinniśmy ściągnąc Kloppa ;)
0
Co to za akcja że wszyscy idą dzis do Barbera ?
0
Najgorszy będzie remis 0-0
4
@Hadim Idealnie opisana polityka największego raka tego kraju czyli Pisu
1
Mam nadzieje że w CL jutro będzie miał juz co najmniej jakieś 5 ;)
4
@LS Dokładnie tamte lata miały to do siebie że człowiek potrafił cieszyć się z byle czego
0
Dembele ma podobny i sie sprawdza ;)
4
@kubix05 Wbrew pozorom fajne to były czasy
1
@trolownik Dokładnie tak, chociaż on w Liverpoolu robił takie rzeczy że to było coś nie samowitego
0
@Kessie *McLaren
24
Sprawdź sprzęt
https://x.com/swiat_kolpakow/status/1567455671381102602
9
K. Piątek jest przedrewniany.
0
Bez Benzemy nie wygrają
1
Barca załatwi robote Tuchelowi w Bayernie ;)