Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@chavez Masz racje ale wydaje mi się że na tournee pokazał się z najlepszej strony spośród nowych nabytków
3
@Coutinho007 Deep Purple
0
Obecnej śmiem stwierdzić ze Raphinia to nasz najlepszy transfer oby reszta tak samo dojechała
3
@Kondziubarca Młody napadzior po Lewym jednak będzie potrzebny za jakieś dwa lata myśle
0
@Pawel13sz Troche słabo , jakby nie mozna było zaprezentować obu na raz
3
@Pawel13sz W tym momencie upadł mit "Gruby na bramke "
1
@Messibestplayerintheworld Jedna z lepszy gierc w jakie grałem.
0
Kounde i Alba Xd
0
Na Eleven wszystkie mecze LL w tym sezonie ??
0
@KrystianR Dokładnie kontrakt to kontrakt
2
Niby fajnie że kupujemy itp ale faktycznie wygląda to nijak z prespektywy np takiego De Jonga, na piłkarzy jest hajs a na wypłaty już nie
0
@karci0 Raczej wyższa ale Danzka chyba
lepsza
0
@Kimirionum Kiedys to tak ale tera to już nie
1
Coś dużo newsów, pachnie Fichado :)
1
Lewy to leszcz Suarez walił bramy od razu ;)
0
Jakie trio powinno byc wg was po tych dwóch meczach ?? Wg mnie jest problem wyborem między Rafinhą a Dembele bo obaj prezentują świetny poziom.
3
@MarcinVeB10 jest 26 a w klubie są Braithawait , Umtiti, Pjanić,Puig i bardziej to martwi
0
@HansFCB Ma byc czy może byc bo to różnica
0
@pacior95 Nie gra tyle ze czekamy na dźwignie Kounde ma obiecane że dołączy jak tylko podpisza , tak to widze
2
@Kgorecki2500 ta umowa z Konami to kolejny wał Bartomeu
3
@Cule1234 gada jak Pijanic
3
Na jeden sezon czemu nie ale zarobki stosowne do reszty
1
@Homeopata8989 Mina Casemiro bezcenna , di Maria to jednak kozak żałuje że nie grał u nas
0
No dobra ale jak juz przyjdzie Kounde to musimy zacząć sprzedawać !!!
0
@Messibestplayerintheworld
Wszyscy!!!
0
@Kondziubarca Nie porównuje plkarzy tylko sytuacje ;)
0
@cracker Lewemu tez się kończył
2
@Compadre W sumie warto dodać jeszcze że tytułowa "Miriam" nie żyje
1
@Deviler Siedze w pracy w klimatyzowanym i w sumie nie wiem czy chce mi się stąd wychodzić
0
@Messibestplayerintheworld Juz gdzies czytalem zaczyna sie ocieplanie wizerunku ze ma chwilowe problemy prywatne jak je ogarnie to dolaczy do zespolu