Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jack Sparrow Ile dałeś za bilet jeśli mozna widzieć ?
1
@maroon Ten gość nigdy nie powinien tu trafić oby jak najdalej od Barcelony z tym drewnem!
3
@Kamilos84 Brawo J.Kaczyński... jprd jak można w ogóle coś takiego napisać
9
Ależ Moriba musi mieć ból tyłka patrząc jaką Barca buduje ekipe mistrzowską i z kim mógłby dzielić szatnie , ale jakoś mi go nie żal ;)
5
Przy tylu nowych twarzach w skladzie moze minąc troche czasu zanim się zgrają i ruszy maszyna
1
@Pawel13sz Jeszcze nie ale loading ;)
1
@macio_944 Powiem szczerze że zrobił na mnie wrażenie ten filmik jako że bundeslige oglądałem sporadycznie
12
Ej Mati juz nie kibujemy Bajernowi tera jesteśmy za Barcom !
0
@MaVii Fakt..
0
Skoro F.De Jong leci do USA to chyba jednak zostanie
3
@Marocarter Ale to taka juz mentalność Polaka jeśli się komuś coś udało w życiu to zaraz musi być dyskredytacja jego osiągnięć
0
@Deviler Dla niego to układ idealny napyka sobie bramek i znów będzie czuł sie jak goat ;)
0
@robsesh Ależ będą mieli kwasa jak im rodak będzie brameczki pakował
0
@Emhyr Owszem słabszego obecnie, ale na ta chwile to kwestia czasu
2
No dobra kupić to jedno ale zarejestrować to drugie ;)
2
@Seledynowy W sumie mało mnie to obchodzi bo to nie moje ;)
2
@Pawel13sz Mają rozmach s...... !
0
@Criss18Barca Może juz dzis chce przylecieć do Barcelony
0
Czyżby juz dziś wylot do Barcelony
2
@Kamiloza91 Na LM raczej za szybko zespół potrzebuje czasu żeby się zgrać ale wszystko jest możliwe
1
@FCB_dimiC Dziękówa ;)
0
W tym sezonie kto pokazuje LL Canal + i Eleven ??
7
Dembele:
"EJ Raphinia poka jak to tą żonglerke robisz"
3
Ależ będzie podwójna radość kiedy Polak będzie strzelał bramki dla FC BARCELONY !!
0
@Cule1234 I prawidłowo
1
@Messibestplayerintheworld Wg mnie powinien zakończyc kariere ale wiadomo że tego nie zrobi póki Barca musi mu płacić
0
@Kidd Ale to jest tak jak z kibicowaniem Barcelonie, Roma, potem Liverpool,Bayern a i tak kibicujesz
1
@mrboom Fajne było meczycho też wtedy byłem pozdrowionka
1
@Kidd A co w tym złego w większości krajów oglądalność ligi ojczystego kraju jest wysoka."Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma"
3
Najlepsza liga swiata ;)