0

@Jack Sparrow Ile dałeś za bilet jeśli mozna widzieć ?

1

@maroon Ten gość nigdy nie powinien tu trafić oby jak najdalej od Barcelony z tym drewnem!

3

@Kamilos84 Brawo J.Kaczyński... jprd jak można w ogóle coś takiego napisać

9

Ależ Moriba musi mieć ból tyłka patrząc jaką Barca buduje ekipe mistrzowską i z kim mógłby dzielić szatnie , ale jakoś mi go nie żal ;)

5

Przy tylu nowych twarzach w skladzie moze minąc troche czasu zanim się zgrają i ruszy maszyna

1

@Pawel13sz Jeszcze nie ale loading ;)

1

@macio_944 Powiem szczerze że zrobił na mnie wrażenie ten filmik jako że bundeslige oglądałem sporadycznie

12

Ej Mati juz nie kibujemy Bajernowi tera jesteśmy za Barcom !

0

@MaVii Fakt..

0

Skoro F.De Jong leci do USA to chyba jednak zostanie

3

@Marocarter Ale to taka juz mentalność Polaka jeśli się komuś coś udało w życiu to zaraz musi być dyskredytacja jego osiągnięć

0

@Deviler Dla niego to układ idealny napyka sobie bramek i znów będzie czuł sie jak goat ;)

0

@robsesh Ależ będą mieli kwasa jak im rodak będzie brameczki pakował

0

@Emhyr Owszem słabszego obecnie, ale na ta chwile to kwestia czasu

2

No dobra kupić to jedno ale zarejestrować to drugie ;)

2

@Seledynowy W sumie mało mnie to obchodzi bo to nie moje ;)

2

@Pawel13sz Mają rozmach s...... !

0

@Criss18Barca Może juz dzis chce przylecieć do Barcelony

0

Czyżby juz dziś wylot do Barcelony

2

@Kamiloza91 Na LM raczej za szybko zespół potrzebuje czasu żeby się zgrać ale wszystko jest możliwe

1

@FCB_dimiC Dziękówa ;)

0

W tym sezonie kto pokazuje LL Canal + i Eleven ??

7

Dembele:
"EJ Raphinia poka jak to tą żonglerke robisz"

3

Ależ będzie podwójna radość kiedy Polak będzie strzelał bramki dla FC BARCELONY !!

0

@Cule1234 I prawidłowo

1

@Messibestplayerintheworld Wg mnie powinien zakończyc kariere ale wiadomo że tego nie zrobi póki Barca musi mu płacić

0

@Kidd Ale to jest tak jak z kibicowaniem Barcelonie, Roma, potem Liverpool,Bayern a i tak kibicujesz

1

@mrboom Fajne było meczycho też wtedy byłem pozdrowionka

1

@Kidd A co w tym złego w większości krajów oglądalność ligi ojczystego kraju jest wysoka."Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma"

3

Najlepsza liga swiata ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?