Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Schoogs Burak straszny
0
@Nazio87 Pierwszy łyk jest zawsze najlepszy ,drugi to już nie to samo ;) Miłego
6
@MesQueUnClub96 Lodzik
1
Najpierw Kounde a potem dopiero ew Lewy
11
@Kwasiak98 Co to jest za przeproszeniem pajac jak zostanie w MU to powinien połowe sezonu a ławce przesiedzieć
0
@mateusz1989VeB A po co wymieniają jak mamy grać w tym sezonie nie na CN ??
1
@Slazzy Dobrze że Tego całego Tchou... cos tam udało im się tanio wyrwać ;)
3
@Flyingbetoniarka Zeby zarabiac hajs musimy wygrywać żeby wygrywać musimy mieć zespół który będzie zdolny do wygrywania
0
Dzisiejszy mecz gdzieś można obejrzeć ?
Edit: ok widze na stronie chyba ma być transmisja.
2
Kawka z rana to złoto! Miłego dziona.
0
Coś czuje że jak nie odejdzie De Jong to Robert nie przyjdzie
0
@Medium Nasz Adriano nie wygląda gorzej
1
Troche przykro
James Rodriguez – upadła gwiazda?
12 lipca urodziny obchodzi (była?) kolumbijska gwiazda piłki nożnej - James Rodriguez, pomocnik kończy 31 lat. I niby nie jest to wiek na emeryturę piłkarza, ale gra na katarskich boiskach może świadczyć o tym, że zawodnik skończył z poważną piłką.
2
@Pawel13sz Mam wrażenie że on w Liverpoolu to był jeszcze większym kotem niż u nas
2
@Kgorecki2500 Najgorszy Prezydent RP, wróć to nie prezydent tylko pionek prezesa
1
@Ojciec5tkidzieci No zaorał go w sposób proporcjonalny do IQ wyborców rządzących szmaciarzy
1
@tomek8756 Tylko TVPis może jeszcze gdziekolwiek zapraszać tego poyeba
1
Jak z takim składem nic nie wygra to poleci
0
@Kondziubarca Rio jedzie z Ronaldo przy każdej możliwej okazji , podoba mnie się to xD
3
@shahman Pamiętam Andrju poniewierał go strasznie ale jestem pewien że Andrzej tą walke sprzedał
2
Kupujemy kupujemy ale w klubie nadal tyle drewna że mozna palić w kominku
1
@Kondziubarca Robert to nie Neymar nie rzuca się na kasę ma inne priorytety
15
Oby wzięli dwóch bo Dembele i tak się pewnie połamie prędzej czy później
0
Kolejny As Bartomeu zaraz po Braithwaicie i innych wynalazkach
4
@FC1899Barca Jak to było ?? #MimowszystkoDuda
0
Jeśli to prawda to bardzo fajnie sie zachowali
10
@Borneo Spoko Pis i ciebie w***a z tą fotowoltaiką ;)
46
Pinokio pięknie zaorany :)
0
@icon3520 Ciesz ja będe płacił 3k :/
0
@Encore Jakoś mi to w sumie obojętne jeśli chodzi o takiego Christensena jednak gdyby Leo pocałował inny herb niż Barcy to troche by chyba zabolało