3

@Schoogs Burak straszny

0

@Nazio87 Pierwszy łyk jest zawsze najlepszy ,drugi to już nie to samo ;) Miłego

6

1

Najpierw Kounde a potem dopiero ew Lewy

11

@Kwasiak98 Co to jest za przeproszeniem pajac jak zostanie w MU to powinien połowe sezonu a ławce przesiedzieć

0

@mateusz1989VeB A po co wymieniają jak mamy grać w tym sezonie nie na CN ??

1

@Slazzy Dobrze że Tego całego Tchou... cos tam udało im się tanio wyrwać ;)

3

@Flyingbetoniarka Zeby zarabiac hajs musimy wygrywać żeby wygrywać musimy mieć zespół który będzie zdolny do wygrywania

0

Dzisiejszy mecz gdzieś można obejrzeć ?
Edit: ok widze na stronie chyba ma być transmisja.

2

Kawka z rana to złoto! Miłego dziona.

0

Coś czuje że jak nie odejdzie De Jong to Robert nie przyjdzie

0

@Medium Nasz Adriano nie wygląda gorzej

1

Troche przykro
James Rodriguez – upadła gwiazda?

12 lipca urodziny obchodzi (była?) kolumbijska gwiazda piłki nożnej - James Rodriguez, pomocnik kończy 31 lat. I niby nie jest to wiek na emeryturę piłkarza, ale gra na katarskich boiskach może świadczyć o tym, że zawodnik skończył z poważną piłką.

2

@Pawel13sz Mam wrażenie że on w Liverpoolu to był jeszcze większym kotem niż u nas

2

@Kgorecki2500 Najgorszy Prezydent RP, wróć to nie prezydent tylko pionek prezesa

1

@Ojciec5tkidzieci No zaorał go w sposób proporcjonalny do IQ wyborców rządzących szmaciarzy

1

@tomek8756 Tylko TVPis może jeszcze gdziekolwiek zapraszać tego poyeba

1

Jak z takim składem nic nie wygra to poleci

0

@Kondziubarca Rio jedzie z Ronaldo przy każdej możliwej okazji , podoba mnie się to xD

3

@shahman Pamiętam Andrju poniewierał go strasznie ale jestem pewien że Andrzej tą walke sprzedał

2

Kupujemy kupujemy ale w klubie nadal tyle drewna że mozna palić w kominku

1

@Kondziubarca Robert to nie Neymar nie rzuca się na kasę ma inne priorytety

15

Oby wzięli dwóch bo Dembele i tak się pewnie połamie prędzej czy później

0

Kolejny As Bartomeu zaraz po Braithwaicie i innych wynalazkach

4

@FC1899Barca Jak to było ?? #MimowszystkoDuda

0

Jeśli to prawda to bardzo fajnie sie zachowali

10

@Borneo Spoko Pis i ciebie w***a z tą fotowoltaiką ;)

46

Pinokio pięknie zaorany :)

0

@icon3520 Ciesz ja będe płacił 3k :/

0

@Encore Jakoś mi to w sumie obojętne jeśli chodzi o takiego Christensena jednak gdyby Leo pocałował inny herb niż Barcy to troche by chyba zabolało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?