0

@Criss18Barca U mnie juz działa ok

0

@P33ck Nie za wcześnie , Gerard juz jakieś doświadczenie ma i to nie małe, większe niż miał Guardiola i niż ma Xavi

1

Nich już startuje ta LM bo jeden mecz w tygodniu to zdecydowanie za mało

1

@Aragorn33 Bo Pep to najlepszy trener na świecie

0

Kolejny rok City z majstrem

0

@SkilledHydra16 Nie ale większość tutaj nie chce go nawet na sezon

0

Jedno jest pewne jakby Messi dziś grał w Barcelonie to prawdopodobnie byłby najlepszy na boisku

0

Póki co z pozytywów bramka Lewego i gra Balde

0

Robert dziś 3 gole 4 asysty ;)

0

Pique to jest jednak Goat

1

Ciekawe kto w Bundeslidze zgarnie wicemistrzostwo ;)

0

Ależ piękne obrazki !!!

1

@barcanawieki Na polsacie

0

@fantom102 A za co niby miałby byc dobrze zapamiętany?? To drewniak jakich mało, dobrze zapamiętany to może być Luuk De Jong

0

@KrwawiaceoczyVEB Nie jest bo teraz popatrz jakby to dotyczyło twojego domu , auta itp

0

"Znany, duży mural Śląska Wrocław na Nowym Dworze, został zniszczony dziś w nocy przez nieznanych sprawców. Prawdopodobnie przez pseudokibiców Widzewa Łódź, którzy zamalowali też graffiti WKS-u w innych częściach miasta."
Jestem Wrocławianinem ale Kibolem nie jestem ale za takie cos to powinny byc łamane ręce , patologii ciąg dalszy zapewne w sobote dojdzie do dobrej jazdy na stadionie

0

@fart Pasztetowa? dla mnie TOP.

8

Ale bym sobie wypłacił takie 35 tys. w 500

8

@macio_944 Słoma z butów i skarpety w sandałach

0

@MesQueUnClub96 Messi miałby więcej

0

@AdiKingu96 Między 25-30 jest optymalnie powyżej to juz przesada

0

@Peszko07 Może być ale nie musi duże zmiany w zespole potrzeba troche czasu

0

Dejcie mnie juz ten nowy sezon !!!

0

@DamianBarcaCule Państwo Pis nie mylić z Polską

3

@Essos No nie ale jakos RM mam głęboko i co tam się u nich dzieje a to wyczytałem na Onet :)

0

O widze że Kubo sprzedany z RM jaka szkoda

7

Tournee wygrali Dembele i Raphinia

2

@Lionel_Messi10 Co ten gośc działa mi na nerwy

45

Ale taki powrót Messiego i w pierwszym meczu usłyszeć słynne MEESSI , MESSI , MESSI! !!! ciary by mnie przeszły a byc na takim meczu marzenie
EDIT. I do tego mega sektorówka z napisem "Witaj w domu Królu"

0

@tomek8756 Trójka drombo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?