Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca U mnie juz działa ok
0
@P33ck Nie za wcześnie , Gerard juz jakieś doświadczenie ma i to nie małe, większe niż miał Guardiola i niż ma Xavi
1
Nich już startuje ta LM bo jeden mecz w tygodniu to zdecydowanie za mało
1
@Aragorn33 Bo Pep to najlepszy trener na świecie
0
Kolejny rok City z majstrem
0
@SkilledHydra16 Nie ale większość tutaj nie chce go nawet na sezon
0
Jedno jest pewne jakby Messi dziś grał w Barcelonie to prawdopodobnie byłby najlepszy na boisku
0
Póki co z pozytywów bramka Lewego i gra Balde
0
Robert dziś 3 gole 4 asysty ;)
0
Pique to jest jednak Goat
1
Ciekawe kto w Bundeslidze zgarnie wicemistrzostwo ;)
0
Ależ piękne obrazki !!!
1
@barcanawieki Na polsacie
0
@fantom102 A za co niby miałby byc dobrze zapamiętany?? To drewniak jakich mało, dobrze zapamiętany to może być Luuk De Jong
0
@KrwawiaceoczyVEB Nie jest bo teraz popatrz jakby to dotyczyło twojego domu , auta itp
0
"Znany, duży mural Śląska Wrocław na Nowym Dworze, został zniszczony dziś w nocy przez nieznanych sprawców. Prawdopodobnie przez pseudokibiców Widzewa Łódź, którzy zamalowali też graffiti WKS-u w innych częściach miasta."
Jestem Wrocławianinem ale Kibolem nie jestem ale za takie cos to powinny byc łamane ręce , patologii ciąg dalszy zapewne w sobote dojdzie do dobrej jazdy na stadionie
0
@fart Pasztetowa? dla mnie TOP.
8
Ale bym sobie wypłacił takie 35 tys. w 500
8
@macio_944 Słoma z butów i skarpety w sandałach
0
@MesQueUnClub96 Messi miałby więcej
0
@AdiKingu96 Między 25-30 jest optymalnie powyżej to juz przesada
0
@Peszko07 Może być ale nie musi duże zmiany w zespole potrzeba troche czasu
0
Dejcie mnie juz ten nowy sezon !!!
0
@DamianBarcaCule Państwo Pis nie mylić z Polską
3
@Essos No nie ale jakos RM mam głęboko i co tam się u nich dzieje a to wyczytałem na Onet :)
0
O widze że Kubo sprzedany z RM jaka szkoda
7
Tournee wygrali Dembele i Raphinia
2
@Lionel_Messi10 Co ten gośc działa mi na nerwy
45
Ale taki powrót Messiego i w pierwszym meczu usłyszeć słynne MEESSI , MESSI , MESSI! !!! ciary by mnie przeszły a byc na takim meczu marzenie
EDIT. I do tego mega sektorówka z napisem "Witaj w domu Królu"
0
@tomek8756 Trójka drombo