1

@bartas97 Prze kozak ,Legenda a do tego mega spoko gość

1

@Pilka_jest_okragla Ci wszyscy piłkarze Suarez, Xavi , Iniesta, ale tez Lewandowski i inni mieli pecha że królowali w erze Messieo i CR

0

@yoli 3/4 to nie tak źle zaraz sie może okazac że leczy sie szybciej niz przewidziano i będzie dwa, dobrze ze to się stało we wczorajszym meczu a nie nastepnym

1

@draxidox Jak czytam takie rzeczy to czasem chciałbym żeby świat przestał istnieć

1

@AdiKingu96 W końcu te młode chłopaki mają perspektywe dołączenia do 1 zespołu odkąd Xavi jest trenerem a nie do 18 i nara

0

Argentyna nas tak dojedzie że juz na 3 mecz nie będziemy chcieli wychodzić

9

@maroon Nawet nie troche

7

@Rust_Cohle Głupi i głupszy tylko który to który ?

0

@jakub1906 Terrorysta z Warszawki

1

@Pawel13sz Wszystko dzięki Guardioli

0

@Nano22 Połowa pisała że Xavi powinien przyjść jak odejdą amigosi
tymczasem Xavi ich wszystkich
"wyjaśnił"

8

@TheNekro94 Ale dla narco Baronów to tak na prawde koniec interesu

1

0

Takie 1-3 dzisiaj przeczuwam

5

Laporta to jednak miał przejeb... ciekawe czy spodziewał co zastanie jak juz został wybrany

4

Mobilizacja się rozpoczęła .


1

Madrycka gazeta napisała...., to mniej więcej tak jak TVP opisuje Tuska

1

@Toretto Co ty gadasz to lato było jedne z najcieplejszych i słonecznych od bodajże 5 lat

2

@Rl9k1nG Rajty widać pełne

2

Zamontuj sobie pompe ciepła bo problem z gazem i węglem tymaczasem PL rząd nowa "tarcza oszczędnościowa" zamraża cenę prądu, tylko do 2000 kWh.średnio gospodarstwo domowe wykorzystujące do ogrzewania prąd zużywa od 6 do nawet 12 tys. kWh

0

@Michael24 Bo są

0

@Colon 3X na TAK

2

@FC1899Barca Je***y tuman

0

@Kilotopy Pasuje tam do nich idealnie

1

@brzucho Nie oglądałem tego bo nie dałbym rady tak długo na niego patrzeć ale zapewne dokument po to żeby judasz mógł się troche "wybielić"

2

@avanes A ktoś w ogóle traktuje go poważnie??

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ile będzie w plecy z Holandią ?

0

@Kessie Ciekawe to nie Fake Chińczycy zrobią z siebie debili dla oglądalności

1

Memphis na LS wygląda zdecydowanie lepiej niż na N

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?