Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@bartas97 Prze kozak ,Legenda a do tego mega spoko gość
1
@Pilka_jest_okragla Ci wszyscy piłkarze Suarez, Xavi , Iniesta, ale tez Lewandowski i inni mieli pecha że królowali w erze Messieo i CR
0
@yoli 3/4 to nie tak źle zaraz sie może okazac że leczy sie szybciej niz przewidziano i będzie dwa, dobrze ze to się stało we wczorajszym meczu a nie nastepnym
1
@draxidox Jak czytam takie rzeczy to czasem chciałbym żeby świat przestał istnieć
1
@AdiKingu96 W końcu te młode chłopaki mają perspektywe dołączenia do 1 zespołu odkąd Xavi jest trenerem a nie do 18 i nara
0
Argentyna nas tak dojedzie że juz na 3 mecz nie będziemy chcieli wychodzić
9
@maroon Nawet nie troche
7
@Rust_Cohle Głupi i głupszy tylko który to który ?
0
@jakub1906 Terrorysta z Warszawki
1
@Pawel13sz Wszystko dzięki Guardioli
0
@Nano22 Połowa pisała że Xavi powinien przyjść jak odejdą amigosi
tymczasem Xavi ich wszystkich
"wyjaśnił"
8
@TheNekro94 Ale dla narco Baronów to tak na prawde koniec interesu
1
@takisobiektos *na
0
Takie 1-3 dzisiaj przeczuwam
5
Laporta to jednak miał przejeb... ciekawe czy spodziewał co zastanie jak juz został wybrany
4
Mobilizacja się rozpoczęła .
1
Madrycka gazeta napisała...., to mniej więcej tak jak TVP opisuje Tuska
1
@Toretto Co ty gadasz to lato było jedne z najcieplejszych i słonecznych od bodajże 5 lat
2
@Rl9k1nG Rajty widać pełne
2
Zamontuj sobie pompe ciepła bo problem z gazem i węglem tymaczasem PL rząd nowa "tarcza oszczędnościowa" zamraża cenę prądu, tylko do 2000 kWh.średnio gospodarstwo domowe wykorzystujące do ogrzewania prąd zużywa od 6 do nawet 12 tys. kWh
0
@Michael24 Bo są
0
@Colon 3X na TAK
2
@FC1899Barca Je***y tuman
0
@Kilotopy Pasuje tam do nich idealnie
1
@brzucho Nie oglądałem tego bo nie dałbym rady tak długo na niego patrzeć ale zapewne dokument po to żeby judasz mógł się troche "wybielić"
2
@avanes A ktoś w ogóle traktuje go poważnie??
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ile będzie w plecy z Holandią ?
0
@Kessie Ciekawe to nie Fake Chińczycy zrobią z siebie debili dla oglądalności
1
Memphis na LS wygląda zdecydowanie lepiej niż na N