1

@Kondziubarca Kosmici buduja nowe piramidy.. o to mu chodzi na bank !!

0

@Uukasz_93 Kraj może i nie jest chory tylko rządzący i ci co ich wybrali

0

@Wojcio Dlaczego masz gdzieś znęcanie się nad zwierzętami wg tego co piszesz niczym nie różnisz sie od tego kolesia

0

@qbuteq Zapomniałeś gdzie mieszkasz i kto rządzi ??

3

@Unique Jak urodzi ci się Syn to zapomnij o reszcie Xd ;)

0

@Uukasz_93 Ale jak to przecież największy inteligent w kraju mówił ze euro w Niemczech po 3 zł

1

@tristan87 Od razu widać że ciota

0

@Deviler Ten cały Bayern to musi byc jakaś rodzina Putina

3

@karolp1593 Na krótsza mete fajna opcja można się troche pozabaiwac w trójkąty ale na dłuższą mete to nie koniecznie bo zdradzi cię na 100 %

1

Za rok Inter Miami będzie FCB Miami, Messi,Suarez, Busquets ciekawe czy ktoś jeszcze

8

Iniesta lubi to

0

@inFLAMES Zgadzam się w sumie w większości ale mało który klub wydaje na 34 latka taki hajs no chyba że PsG ale ich akurat nie licze

0

Przewiduje 1-0 po ciężkim wyrównanym meczu

0

@TR3YWAY Pomyśl sobie że nie będziesz "kuł" zarostem swojej kobiety ( o ile ją masz ;) ) ani tu ani tam ;)

0

@Geble Owszem masz racje ale jakby trzeba mierzyć siły na zamiary, jest masa ludzi którzy idą na studia na siłe wydaja kupe hajsu a potem i tak nic z tego nie mają

1

@Joe_Pesci A to swoja drogą ;) :p

3

Ale niektórzy tutaj maja bombe z ta maturą ,osobiście mam mature ale na studia nie poszedłem prace mam niezłą hajs z niej też nie najgorszy a co najlepsze pracuja ze mną osoby które wybuliły na studia jakąs chora kwote i robia odkładnie to samo co ja za ten sam hajs albo i mniejszy, obecnie jak jesteś w czyms dobry to ani matura ani studia nie są ci do niczego potrzebne

0

Bałtyk umiera i tego dochodzą też zanieczyszczenia pochodzące ze statków oraz prawdziwe bomby biologiczne, zatopione jeszcze w czasach II wojny światowej. Zastanawiam się co zrobią ci wszyscy hotelarze , inwestorzy, którzy stawiają co raz to więcej kurortów restauracji itp na Polskim morzem jeśli już to nastąpi, mam wrażenie że nikogo to nie obchodzi i katastrofa ekologiczna jest nie unikniona

3

@macio_944 Nie zapomne tej frustracji piłkarzy RM którzy w pewnym momencie nie mogli nawet dotknąć piłka która chodziła jak po sznurku

1

@clyde Dla mnie za takie cos to najpierw Wpi**ol a potem do paki na minimum 5 lat

2

@sergio5 Szanuje gościa bardzo w przeciwieństwie do Braithawiata który nigdy nie powinien tu trafić

5

@DonMatteo901"Matka chodziła z nim do lekarza bo myślała że on chory, a on głupi"

0

@DragonxNF Zdałem ale to było jakieś 17 lat temu

0

@jacobFCB Jak nie kupuje żadnego alko to na 3 osobową rodzine wychodzi mi jakieś 250 na tydzień + ewentualnie dokupowanie co nieco w tygodniu

1

I to chyba tez dlatego deklaruje że nie chce odchodzić

0

@DonMatteo901 Przypominam że zapłacili za niego 70 mln

7

@Jakchcesz Ale hejt po każdym meczu na LR musi i tak byc

0

@Joe_Pesci Mam nadzieję że to jednak Casemiro bedzie robił siku przy spotkaniu z nim ;)

1

@KrwawiaceoczyVEB Przecież na całym świecie jest co raz więcej piłkarzy czarnoskórych

0

@Pewex To ja tu zadaje pytanie nie wpi*** sie
;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?