Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kondziubarca Kosmici buduja nowe piramidy.. o to mu chodzi na bank !!
0
@Uukasz_93 Kraj może i nie jest chory tylko rządzący i ci co ich wybrali
0
@Wojcio Dlaczego masz gdzieś znęcanie się nad zwierzętami wg tego co piszesz niczym nie różnisz sie od tego kolesia
0
@qbuteq Zapomniałeś gdzie mieszkasz i kto rządzi ??
3
@Unique Jak urodzi ci się Syn to zapomnij o reszcie Xd ;)
0
@Uukasz_93 Ale jak to przecież największy inteligent w kraju mówił ze euro w Niemczech po 3 zł
1
@tristan87 Od razu widać że ciota
0
@Deviler Ten cały Bayern to musi byc jakaś rodzina Putina
3
@karolp1593 Na krótsza mete fajna opcja można się troche pozabaiwac w trójkąty ale na dłuższą mete to nie koniecznie bo zdradzi cię na 100 %
1
Za rok Inter Miami będzie FCB Miami, Messi,Suarez, Busquets ciekawe czy ktoś jeszcze
8
Iniesta lubi to
0
@inFLAMES Zgadzam się w sumie w większości ale mało który klub wydaje na 34 latka taki hajs no chyba że PsG ale ich akurat nie licze
0
Przewiduje 1-0 po ciężkim wyrównanym meczu
0
@TR3YWAY Pomyśl sobie że nie będziesz "kuł" zarostem swojej kobiety ( o ile ją masz ;) ) ani tu ani tam ;)
0
@Geble Owszem masz racje ale jakby trzeba mierzyć siły na zamiary, jest masa ludzi którzy idą na studia na siłe wydaja kupe hajsu a potem i tak nic z tego nie mają
1
@Joe_Pesci A to swoja drogą ;) :p
3
Ale niektórzy tutaj maja bombe z ta maturą ,osobiście mam mature ale na studia nie poszedłem prace mam niezłą hajs z niej też nie najgorszy a co najlepsze pracuja ze mną osoby które wybuliły na studia jakąs chora kwote i robia odkładnie to samo co ja za ten sam hajs albo i mniejszy, obecnie jak jesteś w czyms dobry to ani matura ani studia nie są ci do niczego potrzebne
0
Bałtyk umiera i tego dochodzą też zanieczyszczenia pochodzące ze statków oraz prawdziwe bomby biologiczne, zatopione jeszcze w czasach II wojny światowej. Zastanawiam się co zrobią ci wszyscy hotelarze , inwestorzy, którzy stawiają co raz to więcej kurortów restauracji itp na Polskim morzem jeśli już to nastąpi, mam wrażenie że nikogo to nie obchodzi i katastrofa ekologiczna jest nie unikniona
3
@macio_944 Nie zapomne tej frustracji piłkarzy RM którzy w pewnym momencie nie mogli nawet dotknąć piłka która chodziła jak po sznurku
1
@clyde Dla mnie za takie cos to najpierw Wpi**ol a potem do paki na minimum 5 lat
2
@sergio5 Szanuje gościa bardzo w przeciwieństwie do Braithawiata który nigdy nie powinien tu trafić
5
@DonMatteo901"Matka chodziła z nim do lekarza bo myślała że on chory, a on głupi"
0
@DragonxNF Zdałem ale to było jakieś 17 lat temu
0
@jacobFCB Jak nie kupuje żadnego alko to na 3 osobową rodzine wychodzi mi jakieś 250 na tydzień + ewentualnie dokupowanie co nieco w tygodniu
1
I to chyba tez dlatego deklaruje że nie chce odchodzić
0
@DonMatteo901 Przypominam że zapłacili za niego 70 mln
7
@Jakchcesz Ale hejt po każdym meczu na LR musi i tak byc
0
@Joe_Pesci Mam nadzieję że to jednak Casemiro bedzie robił siku przy spotkaniu z nim ;)
1
@KrwawiaceoczyVEB Przecież na całym świecie jest co raz więcej piłkarzy czarnoskórych
0
@Pewex To ja tu zadaje pytanie nie wpi*** sie
;)