Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
"W drugiej połowie odnaleźliśmy dobrą formę ..
Marc ale ciebie w tej grupie nie ma
0
@QAnon Gó*no burza czas start
0
@Kondziubarca Mane do Bayernu za 30
0
Bayern wyrwie Mane za 30mln jakby Barca chciała go kupic to bez 50 nawet by nie zaczynali rozmawiać
0
@AllBundy Szczerze mam to w d... i jutro o 20 lece do kina na Top Gun :)
0
Jak bym chciał zacząć grać w Wiedźmina 3 to powinienem grac poprzednie części czy nie ma takiej potrzeby ?
0
@Deviler Wygląda jak Olisadebe
0
@Kitek1640 Jeśli po kłótni jest lodzik to tak ;)
2
@ranger3120 Jak wszystkie orzechy
1
Jesteśmy w czarnej D...e i długo z niej nie wyjdziemy
0
@Cule1234 Bardzo dobrze że z nim jedzie to drewno nigdy nie powinno byc w Barcelonie
0
@kejdzi Dla mnie każdy z nim jest taki sam ale nie wiem czemu najbardziej irytuje mnie Brajt i to że w ogóle jest w Barcelonie taki drewniak Luuk go zjada po całości
0
Dembele w Barcelonie > Hazard w Realu
12
Dziś dzień mamy ,chciałem tylko powiedzieć że najbardziej doceniłem moich rodziców kiedy sam zacząłem być ojcem i zobaczyłem ile trzeba włożyć wysiłku w wychowanie dziecka.
1
A Polskie media juz niemalże "dochodziły" nagłówkami "Lewandowski zaproponowany Realowi" brakowało miejsca na wykrzykniki
0
Adama Traore TOP !
1
@patrykzmc2000 Pisze żeby cos pisać
0
@ToreTToOO Dalmayr Crema de oro
3
@Katalonbar Nurkować też trzeba umieć
0
"TOP GUN MAVERICK"
Chociaż jestem fanem innego rodzaju muzyki to w tym wypadku Lady Gaga stworzyła jak dla mnie coś pięknego
8
Jakie sadzanie na ławce jak on "Połamany" był przez większy czas
0
@ObjektywnyKrytyk Nie wiem ale uważam że to dobre podejście albo u nas jest tyle "Kretów" dziennikarskich ale takie robienie transferów po cichu to chyba jest najlepsze
0
U nas co chwile Barca zainteresowana tym lub tamtym kupuje tego albo innego tymczasem Perez siedzi cicho i przyklepuje takiego Rudigiera
18
Luuk De Jong w Barcelonie mozna by powiedzieć
"Od zera do Bohatera"
0
Jal pójdzie do PSG to dwiema nogami będzie ale na ławce rezerwowych
2
Mbappe > Real bez mydła
4
@fart Są dwie możliwości
0
@vangoor Alert RCB pisze do mnie częściej niż moja żona
0
Myślicie że Suarez trafi do PSG ? MSN z tym że M to Mbappe ;)
0
@FC1899Barca To że Robert jest Top to wiadomo boje się tylko czy się odnajdzie u nas i ogólnie w La Liga żeby nie było jak z Hazardem czy Coutinho