5

"W drugiej połowie odnaleźliśmy dobrą formę ..
Marc ale ciebie w tej grupie nie ma

0

@QAnon Gó*no burza czas start

0

@Kondziubarca Mane do Bayernu za 30

0

Bayern wyrwie Mane za 30mln jakby Barca chciała go kupic to bez 50 nawet by nie zaczynali rozmawiać

0

@AllBundy Szczerze mam to w d... i jutro o 20 lece do kina na Top Gun :)

0

Jak bym chciał zacząć grać w Wiedźmina 3 to powinienem grac poprzednie części czy nie ma takiej potrzeby ?

0

@Deviler Wygląda jak Olisadebe

0

@Kitek1640 Jeśli po kłótni jest lodzik to tak ;)

2

@ranger3120 Jak wszystkie orzechy

1

Jesteśmy w czarnej D...e i długo z niej nie wyjdziemy

0

@Cule1234 Bardzo dobrze że z nim jedzie to drewno nigdy nie powinno byc w Barcelonie

0

@kejdzi Dla mnie każdy z nim jest taki sam ale nie wiem czemu najbardziej irytuje mnie Brajt i to że w ogóle jest w Barcelonie taki drewniak Luuk go zjada po całości

0

Dembele w Barcelonie > Hazard w Realu

12

Dziś dzień mamy ,chciałem tylko powiedzieć że najbardziej doceniłem moich rodziców kiedy sam zacząłem być ojcem i zobaczyłem ile trzeba włożyć wysiłku w wychowanie dziecka.

1

A Polskie media juz niemalże "dochodziły" nagłówkami "Lewandowski zaproponowany Realowi" brakowało miejsca na wykrzykniki

0

Adama Traore TOP !

1

@patrykzmc2000 Pisze żeby cos pisać

0

@ToreTToOO Dalmayr Crema de oro

3

@Katalonbar Nurkować też trzeba umieć

0

"TOP GUN MAVERICK"
Chociaż jestem fanem innego rodzaju muzyki to w tym wypadku Lady Gaga stworzyła jak dla mnie coś pięknego


8

Jakie sadzanie na ławce jak on "Połamany" był przez większy czas

0

@ObjektywnyKrytyk Nie wiem ale uważam że to dobre podejście albo u nas jest tyle "Kretów" dziennikarskich ale takie robienie transferów po cichu to chyba jest najlepsze

0

U nas co chwile Barca zainteresowana tym lub tamtym kupuje tego albo innego tymczasem Perez siedzi cicho i przyklepuje takiego Rudigiera

18

Luuk De Jong w Barcelonie mozna by powiedzieć
"Od zera do Bohatera"

0

Jal pójdzie do PSG to dwiema nogami będzie ale na ławce rezerwowych

2

Mbappe > Real bez mydła

4

@fart Są dwie możliwości

0

@vangoor Alert RCB pisze do mnie częściej niż moja żona

0

Myślicie że Suarez trafi do PSG ? MSN z tym że M to Mbappe ;)

0

@FC1899Barca To że Robert jest Top to wiadomo boje się tylko czy się odnajdzie u nas i ogólnie w La Liga żeby nie było jak z Hazardem czy Coutinho

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?