Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LionelM95 Nie, ścigaj sprzedawce
0
@Krzychu1010 Paulinho był ewidentnym wałkiem Bartomeu pewnie niedługo wyjdzie to na jaw nie mniej jednak liczby miał fajne
0
@Gonzo349 Martin to podróbka napastnika
0
@BarcaInfo Jedyne czego Messi chce to faktycznie zespołu który powalczy o trofea, a po tym co widziałem wczoraj to jesteśmy co raz bliżej
0
@KORTIS Dopisz Braithwaita
8
@masq W sumie sam sobie odpowiedziałeś i masz racje
25
Koeman będzie drugim Rijkardem a Xavi drugim Guardiolą ;)
1
@Avernand jak dla mnie TOP 5 bramek Leo
0
@sendesara wystarczyło zremisowac z Juve drugi mecz i pewnie gralibyśmy dalej
4
Dziś nie jest nam dane ale mimo wszystko dla mnie swoją grą już wygrali
0
Obu tylko nie wyszło że Barca gra a PSG strzela
0
Dajcie mnie tego Depaya zamiast Griezmanna
0
@VirtuoZ Daje awans tylko Messiemu
2
@Wossi61FCB Kopiuj wklej thx
1
W obronie prawdopodobnie duet Lenglet , Umititi więc raczej "Remontada no es possible"
1
@bodzio10 Chyba mam to samo a poza tym jakoś zbytnio nie wierze w remontade ale liczę na zwycięstwo
0
@Xxxbarca4ever Jak juz miałby przyjść Aguero to pozbyłbym sie też Griezmanna kosztem Depaya
2
"Gdy zbliża się luty, w ciemno można zakładać uraz Neymara. Gwiazdor PSG utrzymał w tym roku niechlubną tradycję. Brazylijczyka zabraknie w składzie paryżan w rewanżowym starciu z FC Barceloną. Mistrzowie Francji są blisko awansu do ćwierćfinału. Dzień po tym spotkaniu siostra 29-latka będzie obchodziła urodziny. Czy tradycyjnie spędzi je w towarzystwie brata? "
0
A czym on sie w ogóle zajmuje w tym obecnym klubie ?
82
6-1 boli do dziś
0
@lukaszmatusiewicz Messi swego czasu był najlepszą 9,10... tutaj tylko jednostki
1
@Cwaniak4 Ostatanie lata lepiej zapomnieć i tak sie właśnie u mnie stało xD
4
Jako że w zeszłym roku remontada była w dzień kobiet a że dziś mamy dzień mężczyzny to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
I cyk Real trafia na Porto autostradę do finału czas zacząć;)
0
@AmigoBlancos Raczej z Varem LM nie wygrasz
10
Trochę nie potrzebne dmuchanie balonika wg mnie jak znów nas zleje PSG to moralnie znowu będziemy w d...e
0
@kaamil1910 Jak dla mnie Halland powien byc dla Bayernu nastepcą Lewego
2
@Colon Ciekawe czy znajdzie piłki Griezmanna i tą Ramosa
0
@KORTIS Ciekawe czy w kwestii Depaya będzie decydował Koeman czy Laporta
1
@Thomas99PL Na pewno nie w tym roku