Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarcelNJ11 Roura juz miał swoje 5 minut jak chorował Tito
1
@Mns21 Pique prawdopodobnie skończy kariere w Barcelonie a potem zacznie prace w jej strukturach i to bardzo dobrze bo ma o tym pojecie
1
Wielkiej Barcy nie będzie jeszcze przez jakieś trzy lata ?? Jak myślicie ?
2
@Kamileq96 Wróci szkolić sobie młodzież taka lajtowa robota na przyszłośc
0
@Encore Czasem w tak młodym wieku zdobycie tylu tytułów nie pomaga oby nie stracił głodu zwycięstwa
0
@AmigoBlancos Straciłbys głowe ;)
0
5 rok z rzędu nie obejrze finału LM
6
Na tą chwile Mbappe przechodząc do Realu robi krok w tył
0
@ksobi tak dostałem
0
@cules100pro No tak ale zaraz trafia w losowaniu na takie City lub właśnie PSG i blamaż siada znowu na psychice
0
Z jednej strony po odejściu Messiego lepiej było by nam nie grac w LM przez co najmniej rok,dwa i poukładac zespół z drugiej strony finansowo jesteśmy w czarnej d... a LM to spory zastrzyk gotówki
0
@ksobi Mi z ostatnich trzech zamówien dotarło tylko jedno reszta zaginęła
1
Cytując cudowny głos Sanah "Ale Jazz"
1
Dobra jest kawka można czytać wylewy :)
0
@PizzerMan Dokładnie też tylko na tyle liczyłem a jest jeszcze drugi mecz :/
0
@KacperVEB I wcale mu się nie dziwie bo niby z kim ma konstruować akcje
0
@MrCule_X Dowiesz się niebawem ;)
1
Messi na bank odejdzie po tym sezonie, ile można
0
@Kurkmen Za to teraz jest super xd
1
Mbappe jeszcze nie gra w Realu a już irytuje
0
Remis będzie sporym osiągnięciem wynik 1-2 chyba w sumie też
0
@Sulimo otóż to
3
Strona upada po raz pierwszy
1
Musiałby zdarzyć się cud żebyśmy awansowali ale chyba nic nie zdarza się dwa razy
3
Kiedyś to PSG miało pełne majty grając z Barcą dziś to Barca me pelne majty
2
Dest jest The Best
0
PSG gra tak słabo czy trochę na pól gwizdka mam wrażenie
3
Obawiam się że wyszliśmy z pełnymi gaciami
0
Ależ smutno bez kibiców :(
0
@BarcaInfo Ogólnie też mam spore obawy przed tym meczem ale wierze że chłopaki pokażą że zespół rośnie w siłe